Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Tokat Saldırısı

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Tokat Saldırısı

Mesajgönderen TurkmenCopur » 21 Kas 2010, 04:53

Tokat Saldırısı,

AKP ve Yandaş Medya Tokat'ın Reşadiye ilçesinde devriye görevi yapan jandarma timine 7 Aralık 2009 tarihinde düzenlenen hain saldırı tüm ülkeyi yasa boğarken, biri ağır üç asker yaralandı. Saldırının ardından başta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, kimi AKP'liler "komplo" arayışına girerek, saldırıyı hükümeti zor durumda bırakmak için Ergenekon türü bir oluşumun gerçekleştirdiğini ima ettiler. PKK saldırıyı üstlense de, Yeni Şafak gazetesinin 11. sayfanın manşetinde yer alan "Tokat'ta sis dağılmıyor" başlığının altındaki haber-yorumda saldırının "profesyonel işi" olduğu iddia edilerek (sanki teröristler profesyonel değillermiş gibi) PKK'yı aklama çabasına giriliyordu. Zaman, haberi 1. sayfasından vermeyen tek gazeteydi.

13. sayfasında Cumhurbaşkanının "Tokat'taki saldırının failleri asla meçhul kalmayacak" sözleri yer alırken, 19. sayfada Reşadiye pususunun da 33 er olayı gibi soruşturulmasını isteyen eski bir siyasetçinin sözleri manşetteydi. PKK'nın saldırıyı üstlendiği aynı sayfanın altında tek sütunluk bir haber olarak verilirken, AKP'li Hüseyin Çelik'in "Saldırıda soru işaretleri var" sözleri komploculuğun bir başka göstergesiydi. 237 Sabah ve Star, haberi manşetlerinden verseler de Star'ın yazarı Şamil Tayyar saldırının "Global Ergenekon'un işi olduğu"nda ısrarlıydı! Yandaş medyanın yorumlan Silahlı Kuvvetler karşıtlığı paranoya sınırlarını zorlarken, kendi askerine böylesine düşman bir medya olmanın belki de dünyadaki tek örneğini sergiliyordu. Başbakan Erdoğan'ın ABD dönüşü "Bu saldırıyı bölücü terör örgütü üstlendi. Bu bir taktik de olabilir" sözlerinin yandaş medyanın yazdıklarıyla birebir örtüşmesi, rastlantıdan öte, düşündürücüydü. Olayla ilgili bir yazarımızın ilginç değerlendirmesi kamu vicdanının ortak sesi gibiydi.

"Habur.. . (İnfazsız yargı)
— Niye geldiniz?
— Sayın Öcalan emretti.
— Kendi isteğinizle geldiniz yani.. .
— Hayır, liderimiz istedi.
— Demek örgütten ayrıldınız...
— Ayrılmadık, PKK'lıyız.
— Pişmansınız o halde.. .
— Yo—oo, değiliz.
— Yaz kızım, örgüt üyesi olmadıklarına, etkin pişman olduklarına, beraatlarına...
Tokat (Yargısız infaz)
'Ne malum PKK'nın yaptığı?'
'Üstlenmediler ki... '
'Derin güçlerin işi... '
'Provokasyon.'
'Baykal hıyanet içinde.'
'Yeri çok düşündürücü... '
'Bahçeli'nin kalesi orası.'

Ama en çok şunu beğendim:

'PKK'yı hedef gösteriyorlar!'

Bu arkadaşlar aklını o kadar yitirdi ki, inanmak için PKK'dan 'resmi açıklama' bekliyorlar artık. Vurması yetmiyor çünkü.. . Üstüne 'şahitlik' yapması gerekiyor PKK'nın.

TRT, Asker İşi Dedi! PKK eşkıyasının baskını üstlendiği saate kadar iktidar mensupları ve ayarlanmış medya saldırganın adresini "karanlık güçlere" yönlendirirken, açıklamalarda gözle görülür bir şekilde PKK kollaması mevcuttu! En ileri giden de devletin televizyonu TRT oldu!.. TRT, PKK'nın saldırıyı üstlenmesinden birkaç dakika önce, bir senaryo eşliğinde "Baskını yapanları" anlatırken, olayda "Reşadiyeli Albay Dursun Çiçek'in" dahli aranıyordu!.. Onlara göre olay "Ergenekon" patentli asker işiydi ve amaç "açılımı" sabote etmekti!.. "Asker, darbe hesapları ile kendi eratını kurşunlattı!" demek isteyen TRT, acaba bu gücü nereden alıyordu?

Sorunun yanıtı iki seçenekli idi:

Eğer gücünü Cumhurbaşkanı ve Başbakan'ın kuşkulu yaklaşımlarından almıyorsa AKP Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik'in aşağıdaki açıklamalarındandır; "Bingöl'de 33 erin şehit edildiği süreci düşünün hala karanlıkta: Tokat bir zamanlar Ergenekon'un üssüydü."

Yandaş medya PKK'yı koruma adına yalan ve iftirayı öylesine benimsemişti ki, olayın 'Ergenekon' tarafından yapıldığını, 1993'te Bingöl'de 33 erimizin şehit edildiği saldırıdan yaralı olarak kurtulan Gazi Erdal Özdemir'in ağzından yazacak kadar ileri gidebilmişti. Genelkurmay Başkanlığının saldırının PKK terör örgütü tarafından yapıldığının telsiz konuşmalarından net olarak belirlendiğini açıklamasına karşın, Türk halkına sembol olarak 'Bozkurt' yerine 'Kangal Köpeğini' öneren Taraf yazarı Mümtazer Türköne'nin aşağıdaki yazısı aslında yapılmak istenilenin eleştiri ya da psikolojik harekatın çok daha üstünde ve ötesinde olduğunu gösteriyordu; "Kendi halkına, ülkesine ve hatta kendi mensuplarına karşı komplolar, entrikalar çeviren bir fesat ocağı ile karşı karşıyayız. Yeniçeri ordusunda bile kimsenin aklına gelmeyecek türden desiseler bunlar.

Gerçek olduğu ortaya çıkan belge, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin vatanı ve milleti ile bölünmez bütünlüğüne karşı, bugüne kadar ortaya çıkartılmış en ciddi tehdidin Türk Silahlı Kuvvetleri'nin içinden geldiğini gösteriyor. Bu tehdidin ortadan kalkması için cuntacıların ordudan ayıklanması yetmez. Ülkemizin güvenliğini, Türkiye'nin birliğini, halkın hukukunu, devletin bekasını koruyabilmek için bu kurumsal yapıya son vermemiz ve yeni bir ordu kurmamız lazım. Bize yeni bir Nizam-ı Cedid Ordusu lazım." AKP Derin Devletinin İcraatı Trabzon'da Rahip Santoro öldürülüyor. İktidarda AKP, suçlananlar başkası. Malatya'da Zirve Kitabevi'nde insanlar kesiliyor... İktidarda AKP, yine suçlanan başkası. İstanbul'da Hrant Dink öldürülüyor. İktidarda AKP, yine aynı kesim kötüleniyor. Danıştay 2. Dairesi basılıyor, yüksek yargıçlar kurşunlanıyor; içlerinden birisi şehit oluyor. İktidarda AKP, ama sonuçta yine başkaları suçlanıyor. Beşiktaş savcıları, bu somut cinayetlerin izini süreceklerine, darbe iddialarıyla Türkiye'yi oyalıyorlar. Van'da CHP Lideri Baykal'a tuzak kuruluyor. İktidarda AKP; tuzakçılar AKP'li, ama kimse onlara tek laf edemiyor.

Kaynakça
Kitap: Kansız Savaş
Yazar: Osman Özbek
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

cron