Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Yargıda Dosya Savaşı

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Yargıda Dosya Savaşı

Mesajgönderen TurkmenCopur » 21 Kas 2010, 04:38

Yargıda Dosya Savaşı

Daire, dava dosyasını istemelerine karşın göndermeyen, verdiği cevabi yazıda yazışma ve nezaket kurallarına aykırı davranan Erzurum 2. Ağır Ceza Mahkemesi heyeti hakkında da suç duyurusunda bulunulmasını kararlaştırdı.

Yargıtay 11. Ceza Dairesindeki duruşma salonuna alınışı sırasında, izleyiciler tarafından alkışlanan Cihaner, hiyerarşik olarak Erzurum Özel Yetkili Savcılığı'nın kendisini üstün görmeye çalıştığını ve istediği soruşturmaya el koyup, alabileceklerini sandıklarım söyledi. "Görev yetki uyuşmazlığı söz konusu olabilir. Onlar haklı olsa bile, haksız çıkan taraf hakkında görevi kötüye kullanma suçlamasıyla dava açılacak olursa, Türkiye'de hâkim ve savcı kalmazdı" değerlendirmesinde bulunan İlhan Cihaner, Fethullah Gülen cemaatinin şeriata dayalı bir devlet kuracağı iddiasını içeren bir ihbar mektubuyla savcılıkların görev tayini yapamayacağına işaret ederken "İsmailağa soruşturmasında da benzer mektup geldi. Dosyanın Erzurum'a götürülebilmesi için yazıldığına dair telefon konuşmaları var.

Hatta sevinçle karşılıyorlar" dedi. Dönemin Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin ile İsmailağa cemaatinin ileri gelenlerinin toplantı yaptıklarını vurgulayarak "Bu deliller, dinlemeler, İsmailağa dosyasında var" diyen İlhan Cihaner, Erzurum 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nin dosyasıyla Yargıtay'daki dosyasının birleştirilmesi için eldeki verilerin hukuki ve fiili bağ koşulunu taşıdığını belirterek birleştirilmesini istedi. Mahkeme Başkanı Ersan Ülker, 40 gün önce istemesine karşın Cihaner'in örgüt üyesi suçlamasıyla yargılandığı dava dosyasını göndermeyen ve verdiği cevabi yazıda yazışma ve nezaket kurallarına aykırı davranan Erzurum 2. Ağır Ceza Mahkemesi heyeti hakkında Adalet Bakanlığı'na suç duyurusunda bulunulmasına ve konu hakkında HSYK'ye de bilgi verilmesine karar verildiğini açıklarken, Erzurum 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen ve Cihaner'in "terör örgütü üyesi ol215 mak" suçlamasıyla yargılandığı dava dosyası ile İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yürütülen ve sanıkları arasında Dursun Çiçek'in de bulunduğu, "İrtica İle Mücadele Eylem Planı" dava dosyasını birleştirme konusunda bir karar vermeksizin kurye ile daireye gönderilmesine karar verildiğini belirtip duruşmayı 28 Mayıs Cuma gününe erteledi.

Kaynakça
Kitap: Kansız Savaş
Yazar: Osman Özbek
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir