Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Cihaner'de Kurgu Kuşkusu

Gizli Tanığın, Dört Ay Önce Başsavcının Yargılanacağını 'Bildiği ' Anlaşıldı

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Cihaner'de Kurgu Kuşkusu

Mesajgönderen TurkmenCopur » 21 Kas 2010, 04:37

Cihaner'de Kurgu Kuşkusu: Gizli Tanığın, Cihaner Hakkındaki Tutuklama Kararından Dört Ay Önce Başsavcının Yargılanacağını 'Bildiği ' Anlaşıldı

Dava dosyasına giren bir ortam dinleme kaydı, operasyonda "kurgu" şüphesini gündeme getirdi. Kayıtlarda gerçek adının Abdulvahap Güllü olduğu anlaşılan gizli tanık 'Erzincan'ın, konuştuğu kişi tarafından yönlendirilmeye çalışılması dikkat çekiyor. Deşifre edilen konuşması 22 Ekim 2009 tarihini taşıyan Güllü'nün, henüz Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı ile ilgili herhangi bir tutuklama ve yargılama olmamasına karşın, Cihaner'den "yargılanan savcı" olarak söz etmesi dikkat çekiyor.

Oysa Erzincan Başsavcısı 16 Şubat 2010 tarihinde gözaltına alınıp ertesi gün tutuklanmıştı. Gizli tanığın başsavcı hakkında daha dava bile açılmamışken, dört ay önceden Cihaner'in yargılanacağını nereden bildiği sorusu yanıtsız kalıyor. Cemaatin üst düzey bir ismi ile yaptığı konuşmada, Cihaner'i kastederek, "O savcı yargılanıyor, gitti. Görevden alınma değil" sözleri dikkat çekiyor. Mahkeme kararıyla yapılan bu kayıtta, gizli tanık Erzincan, kendisini Kurtoğlu ve Gülen cemaati evlerine silah yerleştirmeye zorlayan MİT görevlilerinin, helikopter kazasında ölen BBP lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun "gizli tanık" olduğu için öldürüldüğünü söylediklerini iddia ediyor.

O konuşmanın dosyadaki bir bölümü şöyle:

Erzincan:

Onlar Muhsin Yazıcıoğlu'nu uyarmışlar.

Cemaat yetkilisi:

Öyle mi?.. Muhsin Yazıcıoğlu'nu onlar mı şey yaptılar? Yani onun gizli tanık olduğunu anlıyorlar.

Erzincan:

Bizi batıran bu diye.

Cemaat yetkilisi:

O Muhsin Yazıcıoğlu'nu kendileri biz hallettik dediler mi?

Erzincan:

Evet abi. Gizli tanık, cemaat mensupları ile yaptığı konuşmada, cemaat evlerine komplo hazırlığı için MİT mensuplarıyla tanıştırılmasında rektörün aracılık ettiğini öne sürüyor.

Gizli tanık Erzincan'ın anlatımlarına göre, kendisi, Erzincan 3. Ordu Komutanı Orgeneral Saldıray Berk ile de dikkat çekmemesi için "Babalar Günü"nde görüşmüş. MİT mensuplarının kendisinden cemaat evlerine "Hizbullah kitapları, silah ve kamera" koymasını istediklerini ileri süren gizli tanığa, cemaat yetkilisi "Okuduğun risaleler sayesinde bu imtihandan başarıyla çıktın" diyor. Gizli tanık, cemaat evlerinde çok sayıda asker ve polisin kaldığını da anlatıyor ve kendisine bu kişilere yönelik olarak komplo hazırlaması için 800 bin TL'lik çek verildiğini, bunu kabul etmeyince de açık çek verilerek kendisinin doldurmasını istediklerini öne sürüyor.

Yargıtay El Koydu:

11. Ceza Dairesi Erzurum İçin Suç Duyurusu Yaptı, Cihaner Dosyasını Kuryeyle İstedi Yargıtay 11. Ceza Dairesi, Erzincan Başsavcısı İlhan Cihaner'in örgüt üyeliği suçlamasıyla yargılandığı dava dosyası ile Albay Dursun Çiçek'in sanığı olduğu ve Erzurum 2. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından İstanbul'a gönderilen "İrtica İle Mücadele Eylem Planı" dosyasının işlem yapılmaksızın kuryeyle Yargıtay'a gönderilmesine karar verdi.

Kaynakça
Kitap: Kansız Savaş
Yazar: Osman Özbek
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

cron