Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Kafes Davasında Son Durum

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Kafes Davasında Son Durum

Mesajgönderen TurkmenCopur » 21 Kas 2010, 04:02

Kafes Davasında Son Durum

Kafes Eylem Planı davasının 17 Haziran günü, 12. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yapılan duruşmasında 'Kafes' ve 'Poyrazköy' davaları birleştirilirken, savunmalarını yapan amiraller çok önemli açıklamalarda bulundular. Geleceğe ışık tutacak olan bu açıklamaların özeti satır başlarıyla şöyle idi: 1. Eski Kuzey Deniz Saha K. E. Koramiral Feyyaz Öğütçü: "Sözde Kafes Eylem Planı şeytanca hazırlanmış bir plandır. Oramiralliğe yükselmesine üç dört ay kalmış bir koramirali bu plana dahil etmek, tamamen terfisini engellemeye yönelik bir komplodur Davada yargılanan TSK değildir.

TSK hepimizin gözbebeğidir. Her kurumun içinde olduğu gibi TSK içinde de suç işleyen ya da suç işleme isnadı içinde bulunanlar olabilir. Burada kimse kimseden üstün değildir. Türkiye'de üçüncü bir gücün olduğuna inanıyorum. Bu güç TSK'ya her türlü çamuru atmak ve yıpratmaktan çekinmeyen organize bir ekibin eseri olarak ortaya çıkan bir güçtür. TSK içerisindeki köstebekler aracılığıyla senaryolarını uygulamaya koymaktadırlar. Son derece örgütlü bir tertiple karşı karşıyayız. Özellikle emniyet içinde örgütlenmiş; telefonları dinliyor, kendilerine destek vermeye gönüllü doğrudan etkilediği medya gücüyle toplumu terörize ediyor."

Müzedeki patlayıcıların kalabalık öğrenci ziyareti sırasında patlatılacağı yönünde iddialara da yanıt veren Öğütçü, "Ben bu çocukların öldürülmesine nasıl emir verebilirim? Bunu ancak vatan haini yapar" dedi.

Planın sahte olduğunu, hazırlayanların Müslüman olamayacağını, Hrant Dink, Rahip Santoro cinayetlerinden Türkiye'nin gelişmesini istemeyen ülkelerin ve güçlerin karlı çıktığını belirten Öğütçü, sözlerini şöyle tamamladı:

"Böyle canice düşünülmüş bir planı hazırlayanın çıldırmış olması gerekir. Planın siviller tarafından hazırlandığı da yazım tekniğinden belli oluyor. Bu dava Ergenekon kazanının içine atılmak isteniyor. Ergenekon terör örgütü üyesi olmakla suçlanıyoruz. Bunu kabul etmiyor ve şiddetle reddediyorum."

2. Güney Deniz Saha Komutanı Koramiral Kadir Sağdıç:

"Bu komployu ortaya çıkaracağımızdan yüce Türk milletimiz müsterih olsun. Bu bize atılan çok çarpık bir iftiradır. İnsanımıza yönelik canilik içeren tüm bu iftiraları şiddetle kınıyor ve reddediyorum. Aileme, temsil ettiğim 20 bin kişiye, yüce Türk milletine karşı mitralyözle tarandım. Eli kanlı bir örgüt ile karşı karşıyayız. Bir ucunda içinde sütü bozuk muhbirler var.
Mahkeme aracılığıyla bu örgüt hakkında suç duyurusunda bulunuyorum."

3. Foça Çıkarma Gemileri Komutanı Tuğamiral M. Fatih Ilgar:

Projeksiyonda teğmenlerin evinde yapılan aramanın görüntülerini izleten Ilgar, polislerin CD'lere el koyarken gelen bir telefon üzerine polisin tutanak hazırlayan memura "Bunların hangi odalardan çıktığını yazmayın" dediğini iddia etti. Dink cinayetinde ileri gidilemediğini belirten Ilgar, "Bir grup polis yargı önüne çıkarıldı. Daha yüksekte olanlar yargı önüne çıkarılamıyor. Bu rütbeliler şimdi Kafes soruşturmasını yürütüyor" iddialarında bulundu.

Kaynakça
Kitap: Kansız Savaş
Yazar: Osman Özbek
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir