Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Amirallere Suikast Girişimi

Amirallere Suikast Girişimi Aslında "Teğmenlere Suikast Davasıdır"

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Amirallere Suikast Girişimi

Mesajgönderen TurkmenCopur » 21 Kas 2010, 04:01

Amirallere Suikast Girişimi Aslında "Teğmenlere Suikast Davasıdır"

Dokuzu tutuklu on sekiz teğmenin suçlandığı davaya ait iddianamenin birinci sırasındaki sanığı Teğmen Faruk Akın'ın ifadesi etkileyici olduğu kadar düşündürücü idi. Bir aylık teğmen iken gözaltına alındığını, hakkındaki iddiaların onur kırıcı olduğunu söyleyen Akın, tutuksuz teğmenler Barbaros Mercan ve Yiğithan Göksu ile kiraladıkları Değirmendere'deki evlerinin Karargah evleri yapılanmasına bağlı örgüt evi olduğu yönündeki iddiaları reddetti. Evlerinde bulunduğu iddia edilen taşınabilir belleğin kendilerine ait olmadığını söyleyen Akın, bu bellekte bulunan fişleme belgesinde bazı subayların PKK'lı, eşcinsel, sapık, hırsız olarak nitelendirildiğine dikkat çekti.

Evlerinde, suikast iması notla bulunan patlayıcı maddeleri arama sırasında gördüğünü söyleyen Akın, evinde bulunan PKK propagandası içerikli kitapların kötü niyetli kişiler tarafından konulmuş olacağını belirtti.

Tahliye isteyen Akın şunları söyledi:

"On aydır tutukluyum. Dava boyunca teğmen kalacağım. Arkadaşlarım bir ay sonra üsteğmen olacak. Bize bu iftirayı atanların kim olduğunu bilmiyorum. Üniformama kavuşmak istiyorum. Bu alçaklığa dur demezseniz, bizim yerimizde sizin masum evlatlarınız da olacaktır." 'Mühimmat Başkaları Tarafından Konuldu' Mahkeme üyesi yargıç Oktay Kuban, Teğmen Akın'a evlerinde yapılan arama sırasında polislerin kendisine bilgisayarların imajının alınmasına ilişkin haklarını anımsatıp anımsatmadıklarını sordu. Polislerin bu anımsatmayı yapmadıklarını söyleyen Akın, bu yöndeki isteğinin geri çevrildiğini belirtti. Akın, arama sırasında Merkez Komutanlığından hiçbir yetkilinin de olmadığını söyledi. Kuban, arama görüntülerinin yalnızca mühimmatın bulunduğu buzdolabının arkasına ilişkin olup olmadığını da sordu.

Akın ise saat 02.30'da polislerin gelip evine dağıldıklarını anlatarak, polis kamerasının evin her bölümünde çalışıp çalışmadığını bilmediğini söyledi. Mahkeme başkanının "Mühimmatı polis mi, yoksa başka birisinin mi evinize koyduğunu söylüyorsunuz" demesi üzerine Akın, "Benim inancım olaydan birkaç gün önce evimize giren kişilerin koyduğu yönünde" karşılığını verdi. Bazı teğmenler ile yakınlarının gözyaşlarına boğulduğu duruşmada Teğmen Sinan Efe Noyan, evlerinde bulunan Oramiraller Metin Ataç ile Eşref Uğur Yiğit'e yönelik suikast planı olduğu söylenen belgeye ilişkin de "Teğmenlere kurulan komplonun sansasyonel bir şekilde basına duyurulması için hazırlanmış bir kağıt parçasıdır" dedi. Tutuklu yargılanan Teğmen Burak Düzalan, arama kayıtlarının yer aldığı CD'de, aramaya katılan komiserin, malzemeleri poşete koyan polise kısık bir sesle "Bunların nereden çıktığını üzerlerine yazma" dediğine dikkat çekerken "Evler ve Görevler" başlıklı belgenin hayal ürünü olduğunu, bu belgede ismi olanların yarısının hiç sorgulanmadıklarını belirtti.

Tutuksuz sanıklardan Deniz Kurmay Kıdemli Albay Mehmet Orhan Yücel ise adının Poyrazköy davasıyla bağlantı kurulmak için bazı kağıt parçalarına eklendiğini savunurken, bölgenin en önemli donanma gücünün zayıflatılmak istendiğini dile getirdi. Genç teğmenlerin dile getirdikleri; aramalarda Merkez Komutanlığı'ndan bir yetkilinin neden bulunmadığı konusu ile polisler ve terfiler hakkındaki isteklerinin Genelkurmay Başkanlığınca en kısa zamanda yanıtlanacağı umuduyla kendilerini yürekten kutluyor, onurlu mücadelelerinde sabır, güç ve direnç diliyorum.

Kaynakça
Kitap: Kansız Savaş
Yazar: Osman Özbek
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

cron