Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

ABD'nin Türkiye'yi İşgal Senaryoları

1. Ordu'nun 2003 Plan Semineri öncesinde

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

ABD'nin Türkiye'yi İşgal Senaryoları

Mesajgönderen TurkmenCopur » 21 Kas 2010, 03:24

1. Ordu'nun 2003 Plan Semineri öncesinde ABD'nin Türkiye'yi İşgal Senaryoları

1896 yılında aldığı kongre kararı ile 114 yıldan beri Doğu Anadolu'da kendine bağlı bir devlet kurma projesinden hiçbir zaman vazgeçmeyen ABD'nin müdahaleden tertip ve işgale varan Türkiye ilgisini, Emin Çölaşan Sözcü'deki iki yazısında şöyle anlatıyor. "Sevgili okuyucularım, Türkiye'de Balyoz darbe planı diye kıyametler koparıldı, devletin general ve amiralleri dahil çok sayıda subayları tutuklandı. 1. Ordu Karargahı'nda 2003 yılında yapılan plan semineri çalışmasında güya bizim askerimiz Fatih Cami'ni bombalayacak, dahası kendi jet uçaklarımızı düşürüp ortalığı kızıştıracak ve böylece askerlerin ülke yönetimine el koyması, darbe yapması sağlanacaktı! Şimdi elimde yine yıllar öncesinden çok ilginç bir belge var. ABD tarafından hazırlanan bu senaryoda yine camilerin bombalanması öngörülüyor. Bu plan allanıp pullanıp Fethullah'ın 2 Haziran 1998 tarihli Zaman gazetesinde haber olarak yayınlanıyor.

Şimdi size bu haberi özetleyerek veriyorum, günümüzdeki benzerliklere dikkat etmenizi rica ediyorum:

Türkiye'yi yakından tanıyan Amerikalı uzmanlar, Milli Savunma Üniversitesi'nde iki gün üst üste yapılan toplantılarda Türkiye ile ilgili iç savaş senaryolarını tartıştı. Start Camiye Bomba İle Verilecek Güvenilir kaynaklardan edinilen bilgilere göre iç savaş senaryosu, Türkiye'nin toplumsal fay hattı sayılan Kahramanmaraş, Sivas, Erzincan, Kayseri ve Çorum'da bir Cuma namazında camilerde bombalar patlamasıyla çıkan karışıklıklar üzerine bina edildi (kuruldu).

Halk Otoriteye İsyan Edecek Amerikalı Türkiye uzmanları bu senaryoyu çeşitli sorunlarla irdelediler. Oturum Alevi, Sünni, Kürt gibi etnik veya mezhepsel grupların, ordu ve polis gibi devlet birimlerinin, İslami grup ve cemaatlerin ve medya patronlarının tepkisinin ne olacağı gibi sorular üzerine yoğunlaştı. Senaryoya göre camilerin bombalanmasından sonra halk kaymakamlık, valilik gibi devlet dairelerine yürüyor. Polis halkın önüne geçemeyince askeri birlikler devreye giriyor. Alevi-Sünni çatışmasıyla laik-antilaik çatışması iç içe gerçekleşiyor. Polisin çoğunluğu Sünni tarafına geçiyor.

Ordu'da da çözülmeler oluyor. Polisle asker çatışıyor. Büyük kitleler orduya karşı tavır alıyor. İslami gruplar yurtdışından silah bağlantıları kuruyor. Bazı cemaat liderleri topluluklarını kontrol etmeyi başaramıyor ve ülkeyi terk ediyor. (Aynen Fethullah'ın ABD'ye gittiği gibi!) İslami görüşleriyle bilinen bazı yazar ve aydınlar suikasta uğruyor. Bu tartışmaların ardından bir değerlendirme toplantısı daha yapıldı. ABD'nin (bu konuda) tavrının nasıl olması gerektiği ve ABD ulusal çıkarlarının (bu olaylardan) nasıl etkileneceği görüşüldü.

Kaynakça
Kitap: Kansız Savaş
Yazar: Osman Özbek
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir