Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

PİRUS ZAFERİ

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

PİRUS ZAFERİ

Mesajgönderen TurkmenCopur » 31 Ara 2010, 05:27

PİRUS ZAFERİ

Gel gelelim, 7 Ekim 2004 günü yayımlanan Türk gazetelerinin (Cumhuriyet ve bir iki gazete hariç) neredeyse tamamı, tıpkı daha sonra 17 Aralık zirvesinin ardından yayınlananlar gibi, "zafer" çığlıklarıyla çıkıyordu. Tam üyelik için görüşmelere başlanıp başlanmayacağına ilişkin nihai karar 17 Aralık 2004'te toplanacak AB Brüksel zirvesinde verileceği halde, Türkiye'nin 200 yıllık batılılaşma rüyasının gerçekleştiği daha o günden ilan ediliyordu.

Aslında bu tutum çok tanıdık bir politik tavır ve ulusal ruh haliydi.
Tanzimat sonrasındaki ıslahat (reform) hareketleri sırasında Osmanlı basını da aynı şeyi yapıyordu, inanılmaz gibi gelebilir ama, dönemin Osmanlı gazeteleri de, tıpkı günümüzdekiler gibi arada bir "Artık Avrupalıyız" diye başlıklar atıyordu.

Oysa, önceki bölümde de ayrıntılı şekilde ortaya konulduğu gibi, 17 Aralık 2004 Brüksel zirvesinde koşulların daha da ağırlaştırılması ihtimali hiç az değildi. Nitekim öyle de oldu ve hiç hesapta yokken "Kıbrıs sorununda çözüm" şartı, AB bu konuda taraf olmadığı halde metinlere girdi. Durum böyle olmasına karşın, Türk medyasına ve entelektüel hayatına egemen olan yeni ıslahatçılık, büyük bir cambazlıkla önümüzdeki fotoğrafın kadarıyla oynamaya çalışıyor ve bizden topluca "demokrasi rüyası" görmemizi istiyordu.

Bu çaba, inanılmaz bir aymazlıkla (yoksa utanmazlık mı demeli) halen devam ediyor.
Her AB zirvesinden sonra kamuoyunda haftalarca estirilen havaya karşın, ortada bir "zafer" olmadığı gibi, gerçek bir pazar lığın yürütüldüğü de kuşku götürüyordu. Türkiye'yi yönetenler ellerindeki hiçbir kozu masaya sürebilmiş değillerdi. Eğer bir zaferden söz edilecekse, bu ancak bir Pirus zaferi' olabilirdi; yani yenilgiden daha beter bir zafer? Eldeki tablo budur. Türkiye'yi kaybetme korkusu dışında AB'nin aslında başkaca bir kaygı taşımadığı ortadaydı. Avrupa, 1995 Gümrük Birliği anlaşmasıyla Türkiye'den tek yanlı olarak istediklerini almıştı. Türkiye zaten fiilen ikinci sınıf üyelik denilebilecek özel bir statüye sahipti. O nedenle, 15-20 yıllık bir bir "terbiye" sürecinden sonra Türkiye'yi daha sağlam bağlarla AB kapısına bağlayacaklardı. Aslında daha şimdiden bağladılar da...

Kaynakça
Kitap: BİR ABD PROJESİ OLARAK AKP
Yazar: MERDAN YANARDAĞ
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir