Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Erdoğan'a Uyarı: Çarşafla Bir Yere Varamazsın

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Erdoğan'a Uyarı: Çarşafla Bir Yere Varamazsın

Mesajgönderen TurkmenCopur » 31 Ara 2010, 02:12

ERDOĞAN'A UYARI: ÇARŞAFLA BİR YERE VARAMAZSIN

26 Şubat 1954'te dünyaya gelen Erdoğan'a, dedesinin Tayyip olan adının önüne doğduğu ay olan "Recep" ismi eklendi. Piyale Paşa İlkokulunun ardından İstanbul İmam Hatip Lisesi'ni bitirdi.
Emine Erdoğan evleneceği kişiyi, Recep Tayyip Erdoğan'ı "rüyasında" görmüştü.
Emine Erdoğan, Necmettin Erbakan'ın da katıldığı Akıncılar Derneği'ndeki toplantının anonslarını yapan genci gördüğünde "tüyleri diken diken" olmuştu.

Bunun nedenini Emine Erdoğan, kendisini ailenin çöpçatanı olarak tanıtan Şule Yüksel'e şöyle aktarır:

"Gece rüyamda yaşlı, cübbeli, sakallı, başında sarık olan bir zat gördüm. Elini uzattı, birini işaret ediyordu. Bana hitap ediyordu, 'Sen bununla evleneceksin' diyordu. Hiç tanımadığım birisi, beyaza yakın krem takım elbiseli, boylu poslu çok yakışıklı birisi. Zat biraz sonra gene 'Bak kızım bununla evleneceksin' dedi. Bugün oraya gittiğimde, Tayyip Bey sahneye çıktığı zaman, bütün tüylerimin ürperdiğini hissettim. Çünkü rüyamda gördüğüm beyaz takım elbiseli adam canlı karşımdaydı."

Bu evliliğe Erdoğan'ın annesi Tenzile Hanım karşı çıkıyordu... Anne Erdoğan, oğlunu Karadenizli bir kızla evlendirmek istiyordu. Ancak bir "sorun" vardı, annesinin beğendiği kız "çarşaflıydı." Ancak Şule Yüksel, Erdoğan'a "çarşafla hiçbir yere varamayacağı uyarısında" bulunmuştu. Geleceğin Başbakanı uzun uğraşlar sonunda, annesini, çarşaflı bir bayan yerine "bir yere varabileceği" türbanlı Emine Hanım ile evlenmesine olur vermeye ikna etmişti.

GELİNLE KAYINVALİDENİN ORTAK YAZGISI

Recep Tayyip Erdoğan, küçük oğlu Bilal Erdoğan'ı Başbakan koltuğunda otururken evlendirdi. Oğul Erdoğan ile gelin Reyyan Uzuner'in düğününde, yabancı devlet başkanlarının da aralarında bulunduğu tanıklar yer alıyordu. İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi, Arnavutluk Başbakanı Fatos Nano, TBMM Başkanı Bülent Arınç, Dışişleri Bakanı Abdullah Gül ve gelini Erdoğan ailesine öneren Nevzat Yalçıntaş gençlerin nikâh tanıklarıydı.

Zamanla öğrendik ki, yeni gelin Reyyan Uzuner ile Emine Erdoğan'ın yazgıları ortaktı. Çünkü Reyyan Hanım da kayınvalidesi gibi eşi Bilal Erdoğan ile evleneceğini rüyasında "görür gibi" olmuş ve yaşamında yeni bir sayfanın açılacağını duyumsamıştı.

Gelinin annesi Reyhan Uzunefin 15 Ağustos 2003 tarihli Hürriyet gazetesindeki röportajına göre, "Hani bazen insanlar sezer ya, hisseder ya, bilir ya, bu tür şeyler oldu. Hayatında yeni bir sayfanın açılacağını sanki biliyordu. Belli işaretler vardı sanki!" Ama "rüyalar çok özel olduğu için" annesi anlatmamayı tercih ediyordu.

Erdoğan ailesinin yaşamında rüyaların etkisi o kadar öne çıkmış olacak ki, artık Başbakanla röportaj yapan gazetecilerden "rüya görüp görmediğini" soranlar bile oluyordu...
Erdoğan'ın Başbakanlığındaki Türkiye'de yaşanacaklar da bir rüyanın bilinmezleriyle doluydu.

Kaynakça
Kitap: BİR AKP BELGE'SELİ MASKESİZ SOYGUN
Yazar: İlhan TAŞÇI
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

cron