Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Powell'ın İslam Cumhuriyeti ve BOP

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Powell'ın İslam Cumhuriyeti ve BOP

Mesajgönderen TurkmenCopur » 30 Ara 2010, 19:25

Powell'ın İslam Cumhuriyeti

Türk Milletine İrtica Brifingi


Tayyip Erdoğan'ın iktidara getirilmesi, ABD güdümlü kuvvetlerin Cumhuriyet Devrimi'ni yıkma ve karşıdevrimi tamamlama sürecinde tarihi önemde bir hamledir.

Nitekim ABD Dışişleri Bakanı Powell, 2004 yılı Mart ayında, Türkiye'de kurulan mafyatarikat rejiminin adını koymuştur:

"İslam Cumhuriyeti"! Devlet katındaki, örneğin Milli Güvenlik Kurulu'ndaki "irtica brifingleri"nde irticanın çeşitli devlet kurumlarındaki kadrolaşması ele alınır. Fakat bu brifingleri yapanlar, çeşitli bakanlıklardaki memurların listesini yapar, fakat tarikat mensuplarının iktidar koltuklarını işgal etmesini görmezden gelirler. Mesele, onlar için, gerçek anlamda bir "İrtica dökümü" yapmak değildir. Mesele, daha çok irticaya karşı mücadele edildiği görüntüsü vermektir. Çünkü irticanın arkasında ABD vardır.

Bu nedenle iktidar koltuklarındaki irticaya. "irtica brifingi" veren devlet görevlileri hiçbir zaman "sen ABD güdümlü haçlı irticasın, esas irticanın başı sensin" diye gerçek bilgiyi sunamazlar. Oysa Türkiye eğer irticadan kurtulacaksa, bağımsız, egemen olacaksa, önce iktidarın tepesindeki irticanın temizlenmesi gerekir.

Bu durumda Powell'ın İslam Cumhuriyeti yöneticilerini tanıtma İŞİ bize düşmüştür. Aydınlık dergisi ve Ulusal Kanal, Tayyip Erdoğan yönetimi kurulduktan hemen sonra, bütün bakanların hangi tarikata bağlı olduklarını tek tek açıklamıştır. Aydınlık'ın bu önemli haberine yalnız iki bakan açıklama göndermiş ve tarikatlara bağlı olmadıklarını söylemişlerdir. İşçi Partisi'nin 19 Mart 2004 günü İstanbul'da düzenlediği "Türk Milleti'ne İrtica Brifingi"nde, o bakanların adlarına yer verilmemiştir.

Cumhuriyet'in hükümet koltuklarını işgal eden tarikat mensuplarının listesini buraya alıyoruz:

- Tayyip Erdoğan, Başbakanlık koltuğunda, Nakşibendi müridi İskenderpaşa dergahından!
- Abdullah Gül, Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı koltuğunda, Nakşibendi müridi, İskenderpaşa dergahından!
- Mehmet Ali Şahin, Başbakan Yardımcısı koltuğunda, Nakşibendi müridi!
- Beşir Atalay, Devlet Bakanı koltuğunda, Nakşibendi müridi!
- Ali Babacan, Devlet Bakanı koltuğunda Nakşibendi müridi!
- Mehmet Aydın, Devlet Bakanı koltuğunda, Fethullahçı!
- Cemil Çiçek, Adalet Bakanı koltuğunda, Yeniden Milli Mücadele cemaati mensubu!
- Erkan Mumcu, Turizm Bakanı koltuğunda, Fethullahçı!
- Hilmi Güler, Enerji Bakanı koltuğunda, Nakşibendi müridi!
- Milli Eğitim Bakanı koltuğunda, Hüseyin Çelik, Nurcu!
- Kemal Unakıtan, Maliye Bakanı koltuğunda, Nakşibendi müridi!
- Osman Pepe, Orman Bakanı koltuğunda, Nakşibendi müridi!
- Recep Akdağ, Sağlık Bakanı koltuğunda, Nakşibendi müridi.

Haçlı İrticanın İcraatı

Bu koltuklarda ne yapmaktadırlar, esas soru budur.
84 yıllık Cumhuriyet'i yıkıyorlar. Bu herkesin gözü önünde cereyan eden bir gerçektir. Ayrıca kendi itiraflarıdır. Ulukışla'da AKP'nin seçim minibüsünün üzerinde "İktidarla el ele, 84 yıllık karanlığa son" diye yazmışlardır. Atatürk'ün belirttiği gibi, 23 Nisan 1920 günü Ankara'da fiilen kurulmuş olan 84 yıllık Cumhuriyet'e son vereceklerini, Anadolu'nun ortasında minibüs dolaştırarak ilan etmektedirler. İkinci olarak, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ni sırtından hançerliyorlar.

Üçüncüsü, Başbakan sıfatını taşıyan Tayyip Erdoğan, 15 Şubat 2004 günü "ABD'nin Büyük Ortadoğu Planı'na göre Diyarbakır'ı merkez yapacağız" diyerek. Diyarbakır'ı ABD'nin kurduğu kukla Kürdistan'a merkez yapma amaçlarını açıkça ilan etmiştir3 ve adım adım hayata geçirmektedir.

Dördüncüsü, ABD'nin Haçlı savaşında Müslüman milletlere karşı ihanet görevi yapıyorlar. AKP kurulurken Hürriyet gazetesinde yayımlanan ilk programında, Ortadoğu'da yıkılmakta olan Arap hanedanlarının yerini alarak ABD'ye hizmette bulunma misyonu açıkça belirtilmişti. Bu misyona bağlı olarak, 2003 yılı baharında Türkiye'yi Amerikan ordusuna işgal ettirmeye kalkmışlardır. Savaş başladıktan sonra da, AKP liderleri İran'a ve Suriye'ye karşı Amerika'nın yanında olduklarını, birkaç kez ifade etmişlerdir. En önemlisi, hem Abdullah Gül, hem de Tayyip Erdoğan hükümetlerinin hükümet programına yazdıklarıdır. "Kriz bölgelerine müdahale misyonunu" üstlendiklerini bütün dünyaya ilan etmekten çekinmemişlerdir. Ortadoğu'daki biricik müttefikleri, İsrail'dir.
Bu hizmetleri karşılığında. Tayyip Erdoğan, ABD gezisi sırasında Uluslararası Yahudi Örgütü JINSA'dan cesaret madalyası almıştır.
15 Şubat 2004 gecesi. Kanal D'de, Fatih Altaylı'nın "Teke Tek" programında yapılan bu dehşetli açıklama için bkz. Hürriyet, 16 Şubat 2004.

Haçlı İrticanın göğsündeki iman, ABD'ye olan imandır. AKP'nin Maliye Bakanı Unakıtan'ın hanımı, göğsünde ABD bayrağı ve başında türbanla dolaşmaktadır. Türban ile ABD bayrağı arasındaki ilişkiyi çok açık biçimde sergilemektedirler. Onların başına o türbanı taktıran da ABD'dir; onları Cumhuriyet'in üstüne yürüten de ABD'dir. Artık Amerika'ya olan imanlarını bütün topluma böyle teşhir etmektedirler.

Powell'ın Halkı

Haçlı İrtica'nın en önemli görevi, ABD'nin ideolojik denetim ağını örmesidir. Tarikatlar, cemaatler, bir kısım imam hatip okulları, vakıflar, yeraltı örgütleri bu örgütlenmenin hizmetine sokulmuştur. Türkiye, şeyhler, müritler, mensuplar ülkesi haline getirilmektedir. 2004 yılı başında, bir Nakşibendi şeyhinin cenaze töreninde Fatih Camisi'nin avlusunda toplanan sarıklı kitle, mafya-tarikat rejiminin artık olağan karşılanan manzarasıdır.

Türban da, Cumhuriyet'i yıkacak kuvveti toplamanın aracı haline getirilmiştir. Aynı Sıffin savaşında Muaviye'nin askerlerinin mızraklarına Kur'an sayfalarını taktırması gibi, bugün türban bir savaş hilesi olarak kullanılmaktadır. Arkada kalan yıllarda, özellikle üniversite kapılarında örgütlü ve planlı bir kışkırtma hareketi sahnelenmiştir. CIA'nın denetiminde olduğu bilinenler, kalkışmanın hep merkezinde olmuşlardır. Geniş halk kitlelerinin tarikat ağı içinde denetim altına alınması ve devlet katındaki kadrolaşma, aslında bir iç savaş hazırlığıdır. Önce barışçı yoldan kritik mevziler işgal edilecek ve milli devletin en zayıf anında nihai darbe kaçınılmaz olarak silahla indirilecektir. Silah, hem dışardan emperyalizmin doğrudan güçleri tarafından kullanılacaktır; hem de içerden irtica ve bölücülük tarafından.

Kaynakça
Kitap: Mafyokrasi
Yazar: DOĞU PERİNÇEK
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir