Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Yalanla kardeş olmuşlar

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Yalanla kardeş olmuşlar

Mesajgönderen TurkmenCopur » 29 Ara 2010, 21:41

Yalanla kardeş olmuşlar

Zahid Akman, Hasan Hüseyin Ceylan, Zekeriya Karaman İslam dergisiyle başlayan hangi siyasi süreç sonunda Ankara'nın 350 milyon dolarlık Armada İş Merkezinin ortağı oldular?
Sözümona onlar ortak değil; ortaklar Turgut Akman, Mehmet Habib Karaman, Hamide Ceylan'dı.
Yaptıklarını hukuk zeminine uydurabilirler ama hangi vicdanı kandırabilirler? Deniz Feneri e.V davaları, milyon dolarlık Hayat Yapı Ticaret ve Yatırım Ltd. Etkin Eğitim ve Organizasyon, Kültür AŞ gibi şirketlere nasıl sahip oldular? Sermayeleri İslam dergisi miydi? İslam dergisi mi öğretti bu kurnazlığı?..
Fazla uzatmak istemiyorum bu içler acısı duruma bir örnek vermeliyim.
Hürriyet gazetesi, Main Taunus Yabancılar Dairesi'nin, 17 Mayıs 2007-17 Mayıs 2012 tarihleri arasında olmak üzere beş yıl süreyle Zahid Akman'ın Almanya'ya girişini yasakladığına ilişkin kararını manşetten yayımladı (5 Eylül 2008).

Bunun üzerine Zahid Akman'ın Frankfurt'taki avukatı Hasan Dinç, aynı gün Main Taunus Kaymakamlığı'na başvurarak, müvekkilinin Alman Oturum Yasası'nın 11. maddesine göre Almanya'ya girişinde bir sakınca olup olmadığını sordu. Aynı gün Main Taunus Kaymakamlığı Yabancılar Dairesi e-mail olarak Hasan Dinç'e iki paragraftan oluşan belge gönderdi.

Belgenin birinci bölümü şöyleydi:

"Alman Oturum Yasası'nın 11. maddesi gereği sadece sınır dışı etme ve geri göndermeden dolayı ülkeye giriş engeli yoktur."
Zahid Akman bu bölümü kamuoyuyla paylaştı.

Ancak aynı belgenin ikinci paragrafı da şöyleydi:

"Müvekkilinize karşı görülmekte olan ceza davasından dolayı, hakkında Einreisebedenken (ülkeye girişi sakıncalı) kararı kayıtlarda var.

Bu şu anlama gelir:

Ülkeye girişiyle ilgili Alman makamları verecekleri kararda, süren ceza davasını göz önünde bulunduracaklardır."
Zahid Akman, bu bölümü belgeden çıkartarak Almanya'ya girişiyle ilgili kendisine yönelik herhangi bir yasak olmadığını öne sürdü. Akman, üzerinde tahrifat yaptığı belgeyi Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi'ne sunup tekzip kararı aldırdı. Gazete bu tekzibi yayımlamak zorunda kaldı. Ancak iş sonradan anlaşıldı...
Tekzipten sonra Frankfurt Savcılığı, "Alman devletinin verdiği resmi belgede tahrifat yapma ve tahrifat yapılan belgeyi mahkemede kendi lehine delil olarak kullanma" gerekçesiyle soruşturma başlattı.
Zahid Akman, Main Taunus Kaymakamlığı Yabancılar Dairesi'nin hazırladığı 33.35-163 sayılı ve 05.09.2008 tarihli belgede açıkça tahrifat yapmıştı.
Öyle ki, orijinal belgede Avukat Hasan Dinç'in adı, soyadı ve adresi sol üst köşede bulunurken, Akman'ın hem kamuoyuna açıkladığı hem de Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi'ne sunduğu belgede bu bölümün olduğu yer boş.

Orijinal belge iki paragraftan oluşurken, Akman'ın kamuoyuna açıkladığı belgede sadece bir paragraf var.
Orijinal belgede belgeyi hazırlayan Alman görevlinin adı belgenin alt kısmında yazılıyken, Akman'ın basına dağıttığı belgede bu isim yukarı çekilmiş.
Tahrifatlı belgede çıkarılan paragrafın yerinin boş kalmaması için Main Taunus Kaymakamlığı Yabancılar Dairesi'yle ilgili bilgiler alttan yukarı doğru çekilmiş.
Orijinal belgede, belgeyi düzenleyen görevli Thea Melzer'in imzası yer alırken, Akman'ın tahrifat yaptığı belgede belgeyi düzenleyen memurun imzası yok.
Her şey ortaya çıkınca Zahid Akman ne dedi sanıyorsunuz?

Zahid Akman: "Bahsedilen bu belgenin sahte olduğu iddiası külliyen yalandır."
Gerçek: Akman'ın gösterdiği belge bir paragraftan oluşurken, asıl belge iki paragraftan oluşuyor. Akman hakkında Alman resmi belgesin de tahrifat, yaptığı ve bunu kullandığı için Frankfurt Savcılığı'nın başlattığı soruşturma sürüyor.
Zahid Akman: "İkinci paragraf benim özel konumumla ilgilidir."
Gerçek: İkinci paragrafta "Hakkında görülen ceza davası nedeniyle, Akman'ın ülkeye girişinin sakıncalı olduğu kayıtlarda var" ifadesi yer alıyor.
Zahid Akman: "İkinci paragrafta 'Zahid Akman'ın Almanya'ya gelmesi söz konusu olduğunda vize polisine müracaat etmesi istenmektedir' deniyor."
Gerçek: Ülkeye girişiyle ilgili verilecek kararda, süren ceza davası göz önünde bulundurulacaktır.
Zahid Akman: "Almanya'daki oturumu uzatmadım. Oturumun uzatılmaması nedeniyle yeni vize müracaatı yapmadığım için ortaya çıkan hukuki belirsizliğin ortadan kaldırılması açısından Main Taunus Kaymakamlığı ikinci paragrafta bu bilgileri istemiştir."
Gerçek: Main Taunus Kaymakamlığı'nın hazırladığı belgenin ikinci paragrafında ülkeye girişinin sakıncalı olduğu yer alıyor.
Zahid Akman: "Belge hiçbir resmi kuruma verilmedi, hiçbir resmi kurumla paylaşmadım."
Gerçek: Tahrif ettiği belgeyi Hürriyet'in haberini yalanlamak üzere Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi'nde açtığı davada delil olarak mahkemeye sundu. Mahkeme bu belgeyi delil olarak kabul etti ve belgeye dayanarak tekzip karan çıkardı. Tekzip kararı 7 Ocak 2009'da Hürriyet'te yayımlandı. 5 Eylül 2008'de basın toplantısıyla medyaya dağıtılmıştı.
Zahid Akman: "Belgede herhangi bir tahrifat yapılmadan kamu oyuyla bilgi paylaştım."
Gerçek: Belgedeki ikinci paragraf çıkartılarak sadece birinci paragraf kamuoyuyla paylaşıldı.
Zahid Akman: "Almanya'ya giriş yasağım yok."
Gerçek: Daha önce sık sık gittiği Almanya'ya 2007 yılından bugüne kadar hiç uğramadı. Hakkında "Ülkeye 17 Mayıs 2007-17 Mayıs 2012 tarihleri arasında girişi sakıncalıdır" kararı var.
Zahid Akman: 5 Eylül 2008 tarihli basın toplantısında "Almanya'ya gitmeyi düşünüyor musunuz?" sorusuna, "Elbette, neden olmasın, yakın zamanda Almanya'ya ve değişik Avrupa ülkelerine gitmeyi planlı yorum" yanıtını verdi.
Gerçek: 2009 Ocak ve şubat aylarında sekiz gün boyunca Fransa, Belçika ve Hollanda'da kaldı. Fakat Almanya'ya uğramadı.
Zahid Akman: "Üç buçuk yıldır yurtiçinde de, yurtdışında da hiçbir ticari faal i-yetim yoktur."
Gerçek: Akman'ın Hayat Yapı Ticaret ve Yatırım Ltd. Şirketi'ne ortak olduğu ortaya çıktı. Ayrıca 350 milyon dolar değerindeki Armada'nın da ortağı. Almanya'da kooperatif ortaklığı ve yöneticiliği, 2006 yılına kadar sürdü.

Zahid Akman'ın kişiliğini bundan daha güzel hangi örnek ortaya çıkarabilir ki? Nedir bu aciz hale düşmenin nedeni? Üç kuruş para mı?

Gel de şimdi Tevfik Fikret'in "Hanı Yağma" şiirinin o ünlü dizelerini anımsama:

Yiyin efendiler yiyin, bu han-ı iştiha sizin Doyunca, tıksırınca, çatlayıncaya kadar yiyin!

Kaynakça
Kitap: BU DİNCİLER O MÜSLÜMANLARA BENZEMİYOR
Yazar: Soner Yalçın
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir