Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Gladyo'nun Büyük Ortadoğu Projesi Görevi

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Gladyo'nun Büyük Ortadoğu Projesi Görevi

Mesajgönderen TurkmenCopur » 19 Kas 2010, 17:39

Gladyo'nun Büyük Ortadoğu Projesi Görevi

SüperNATO'nun Türkiye'deki başbakanlık makamı, İkinci Körfez Savaşı'yla birlikte artık somut olarak Büyük Ortadoğu Projesi (BOP) Eşbaşkanlığı'dır.

- Türkiye Anayasasında BOP Eşbaşkanlığı diye bir yönetim kurumu var mıdır?
- Yoktur!
- Türkiye yasalarında, TBMM kararlarında veya Bakanlar Kuulu kararlarında BOP Eşbaşkanlığı diye bir kurum var mıdır?
- Yoktur!
- Peki, Tayyip Erdoğan BOP Eşbaşkanlığı görevini nerden almaktadır?
- ABD devletinin düzenlemelerinden!

Tayyip Erdoğan, 15 Şubat 2004 gününden başlayarak bizim saptayabildiğimiz 31 yerde "BOP Eşbaşkanlığı" görevinin kendisi ne "verildiğini", bu görevi üstlendiğini söylemiştir. "Görevin", TC yasalarında bulunmayan bir makamdan "verildiğini" kendi ağzıyla itiraf etmektedir.

Görevi veren, projeyi yapan devletin adını belirtmekten de çekinmiyor. "ABD'nin Büyük Ortadoğu Projesi" diyor. Gladyo hiyerarşisi, Tayyip Erdoğan'ın kamuoyu önündeki bu açık konuşmalarından saptanabiliyor. Ast-üst ilişkilerinin tepesinde ABD Devleti vardır ve Türkiye'nin başbakanlık koltuğunu işgal eden Tayyip Erdoğan ABD'nin yaptığı bir projenin Eşbaşkanı'dır. Görevi veren ABD, görev tanımını da yapmış, 24 ülkeyi parçalama projesinde Tayyip Erdoğan'a görev vermiştir. Tayyip Erdoğan, bu Gladyo projesinin kendisine "Diyarbakır'ı merkez yapma" görevini yüklediğini itiraf etmektedir. Gladyo'nun bu piyon görevi, Abdullah Gül ve Tayyip Erdoğan hükümetleri programlarında ayrıca "Kriz bölgelerine müdahale misyonu" diye belirtilmiştir.

Bütün bu olgular, Küresel Gladyo'nun Türk devletini tasfiye ettiğini ve Türk devlet kurumlarını, devlet kurumu olmaktan çıkarıp SüperNATO'ya bağlı alt birimlere dönüştürdüğünü gösteriyor. Ancak Türkiye'nin imparatorluklar mirasından ve Kemalist Devrim'den beslenen bir milli devlet geleneği vardı. Örneğin ABD'nin Irak saldırısı öncesinde Türkiye'ye dayattığı 1 Mart 2003 Tezkeresi, Tayyip Erdoğan-Hilmi Özkök ikilisinin bütün çabalarına rağmen Meclis'ten geçmedi. Tezkere aslında 90 bin kadar ABD askerinin İskenderun'dan Hakkari'ye kadar 600 km uzunluğunda 100 km derinliğindeki en hayati bölgeye yerleştirilmesini öngörüyordu. Ayrıca Trakya'dan Güneydoğuya kadar birçok üs ve liman ABD ordusuna açılıyordu. Türkiye, açıkçası bir ABD işgal tehdidini bertaraf etmiş oldu.
Tezkereye karşı İşçi Partisinin ve Türk Ordusunun bazı komutanlarının verdiği mücadele ABD ve CIA raporlarına yansıdı.

[b]Tayyip Erdoğan, Tezkerenin geçmesi için AKP Grubu'nda yaptığı konuşmada şöyle dedi: [/b]

"Bu tezkereye evet derseniz, bana oy vereceksiniz; hayır derseniz Doğu Perinçek'e oy vermiş olacaksınız."

99 AKP Milletvekili CHP Grubu ile birlikte hareket etti ve Gladyo'ya oy vermedi. Böylece Tayyip Erdoğan ile Org. Hilmi Özkök arasındaki "Şiirsel uyum" Türkiye yurtseverliğine çarptı.

Kaynakça
Kitap: Gladyo ve Ergenekon
Yazar: Doğu Perinçek
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir