Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Gladyo'nun Yeni Merkezi: BOP Eşbaşkanlığı

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Gladyo'nun Yeni Merkezi: BOP Eşbaşkanlığı

Mesajgönderen TurkmenCopur » 19 Kas 2010, 17:35

GLADYO'NUN YENİ MERKEZİ: BOP EŞBAŞKANLIĞI

Gladyo'nun Sözleşmeli Personeli


NATO ülkelerinde meğerse Gladyo tasfiye edilmiş, sıra Türkiye'de imiş! Bir NATO masalıdır bu söylentiler, hem de ne masal ! ABD, emperyalist tarihindeki en saldırgan, en acımasız dönemindedir.
İşte Irak, işte Afganistan! Bir milyon ölü, milyonlarca yaralı, tarihin en büyük yıkımları.
İşte ABD'nin Büyük Ortadoğu Projesi (BOP), yeni adıyla Genişletilmiş Ortadoğu ve Kuzey Afrika Projesi (GOKAP) ! İşte ABD'nin BOP haritaları!
Bu haritalar, NATO toplantılarında duvarlara yansıtılıyor! Bizzat ABD Dışişleri Bakanı Condolezza Hanım, Fas ve Mori tanya'dan Orta Asya'ya kadar 24 ülkenin sınırlarının ve rejimlerinin değiştirileceğini ilan etti.

- 24 ülkeden biri Türkiye!
- 24 ülkede Müslüman halklar yaşıyor.
- Bush, 11 Eylül'den sonra Haçlı Seferini ilan etti. Gladyo'suz Haçlı Seferi olur mu?

BOP planlarında Türkiye'ye Haçlı Seferinin piyonu rolü verilmiş. Abdullah Gül ve Tayyip Erdoğan hükümetlerinin programlarında, Türkiye'nin "Kriz bölgelerine müdahale misyonu'nu yerine getireceği vurgulanıyor. İşte Gladyo'nun programı ! Tayyip Erdoğan, bizim saptadığımız 31 ayrı konuşmasında, kendisine "BOP Eşbaşkanlığı görevinin verildiğini" söylüyor.

15-16 Şubat 2004 gecesi Kanal D beyazcamından BOP Eşbaşkanlığı görevinin tanımını da yapıyor:

"Şu anda Amerika'nın da Büyük Ortadoğu Projesi var ya, Genişletilmiş Ortadoğu, yani bu proje içerisinde Diyarbakır bir merkez, bir yıldız olabilir. Bunu başarmamız lazım."
Abdullah Gül, 2 Nisan 2003 günü Ankara'da ABD Dışişleri Bakanı Powell ile "2 sayfa 9 maddelik gizli anlaşma" yaptığını kendi ağzıyla itiraf ediyor.

İşte Gladyo'nun küresel merkezi ile Hizmet Sözleşmesi! Türkiye'yi Gladyo'nun BOP Eşbaşkanları ve Gladyo'nun sözleşmeli personeli yönetiyor! Gladyo, kendisini kendi itiraflarıyla ele veriyor! Gladyo, Türkiye'yi parçalama projesinde görevli olduğunu 31 kez ilan ediyor. Türkiye'nin parçalanmasına direnenler, Gladyo tarafından "Ergenekon" suçlamalarıyla hapislere atılıyor. Gladyo, çalışıyor. 1990'lara kadar Gladyo'nun görevi "Komünizml e mücadele" diye tanımlanmıştı. Şimdi görev, millicilikle mücadele, ulusalcılıkla mücadele!

Kaynakça
Kitap: Gladyo ve Ergenekon
Yazar: Doğu Perinçek
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron