Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Uyuşturucu Madde Kaçakçılığı

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Mesajgönderen TurkmenCopur » 25 Ara 2010, 23:57

Hududu koruyamazsanız uyuşturucu da geçer istediğiniz kadar, yakalama oranı yüzde onu geçmez, herkes de bilir. PKK zaten oldu mafya, hem de uluslararası, tüm kaçağı kontrol eder, hem haraç alır, hem de yapar. Size seyretmek kalır! Belki de en çok merak ettiğiniz uyuşturucu kaçakçılığıdır. Nasıl huduttan geçer diye, sorar durursunuz. Ama bu soruyu sorarsanız kendinize, hikayenin başına dönmüş olursunuz. Sonu da aynı biter zaten. Gelin size bir uyuşturucu hikayesi anlatayım da görün nasıl olur bu kaçak işi.
Van'dayım oturuyorum her gün ki gibi, koltukta, hani şu meşhur olan, oturanın kalkmak istemediği.

Dediler:

- Komutanım sizi iki kişi görmek istiyor. Buyursun, dedim.
Geldi iki kişi, hiç görmediğim daha önce.

Dediler:

- Kaçakçılık kötü bir şey, biz size yardım ederiz önlemek için. Bende olmasa da para, bilirim gücünü, dedim:
- Ben sizi zengin ederim, yardım ederseniz eğer!
- Nasıl?
- Bakın, yüz kilo uyuşturucunun morfin ya da eroin, yakalandıktan sonra üç ay içinde ilk dilim ikramiyesi şu, dava bitince şu. Ayrıca malı yakalattığınız gün size şu kadar nakit vereceğim. Amerikalıların meşhur DEA'sı var, uyuşturucu ile mücadele eden, onlardan da şu kadar alırız, olursunuz zengin.

Hep inanmıştır halkım, ben de ona. Ama ne yapayım, ne dediysem, şimdi yalan oldu hepsi, biliyorum gidecek yerim bile yok benim! Haksız mı zebani!
Onlar ayrıldı, biz gittik ekip arkadaşlarıyla Edremit'e yemeğe, hani akşamüstü manzarası doyulmaz olan.

Tam yemek sırası, dediler:

- Komutanım, sizi Başkale'den arıyorlar. Başladım dinlemeye:
- Komutanım, şu köyden çık sağa dön, yüz metre git sola dön, oradaki evin avlusunda eroin var.

Başkale komando hazır, bir operasyon, tam dediği yerde 150 kilo eroin ve sanıklar. Buna benzer dört beş operasyon yaptık, altı yüz kiloya kadar ele geçirdik, ama ya ele geçiremediklerimiz? Yakalanan kişi der, sınırda İranlı bir şahıstan aldık, kimliği bilinmez. Zaten her yakalanan aynı şeyi söyler. Feodal yapı bu, kolay mı ko-nuşmak, anlatmak gerçeği! Ne yaparsanız yapm, asla patrona ulaşamazsınız ve tahkikat başladığı yerde biter. Uyuşturucuyu huduttan geçerken yakalayamazsınız; keşif yaparlar, sizi gözlerler, olmadı yan karakola ateş edip dikkati oraya çekerler, kendileri de geçerler. Tarihinde hududun ya bir olay vardır suçüstü ya da iki. Huduttan geçen mal, hemen bir evin avlusuna gömülür ve beklenir ortalık yatışsın diye. İstanbul bağlantıları kurulur, götürecek araca zula yapılır ve gizlice götürülür. Peki, hududu geçtikten soma mal nasıl yakalanır? Ancak ihbar üzerine, size örneğini verdiğim gibi. Yer, noktasına virgülüne tarif edilecek, öyle yakalanacak. Hiç unutmam bir komando bölüğü aradı ihbar edilen evin avlusunu, bulamadı uyuşturucuyu. Soma kroki yaptık, çizdik planı da öyle buldular. Nasıl mı? Evin avlusunu bir metrelik demir çubukla şişlersiniz. Bir boşluğa geldi mi orayı kazarsınız, bir tünel sizi eve bağlar, özellikle de ahırın taş duvarına. Taşları sökersiniz bir bir, uyuşturucuyu bulursunuz. Başka türlü zor, hem de çok zor...

Aslında bizde bilinmeyen bir şey yok. Her şey açık ve net. Ama olaylar da bitmez, suçlar da bitmez. Yaptığımız uzun çalışmalar sonucu uyuşturucu trafiğini bile çıkarmışız. Okuduğunuz resmi bir raporun parçasıdır: Eroin trafiği üzerinde bulunan her ülke, uyuşturucu ticareti ile ilgili kısmi sorunlarla mücadele ederken, ülkemiz, yukarıda belirtilen konumundan dolayı diğer ülkelerin karşılaştıkları sorunlara ek olarak, doğudan batıya doğal uyuşturucuların yasadışı trafiğinden etkilenirken, batıdan doğuya da ters yönde kimyasal maddelerin ve sentetik uyuşturucuların trafiğinden etkilenmektedir. Kimyasal maddelerden özellikle eroin imalatında olmazsa olmaz öneme sahip asetik anhidrit maddesinin yasadışı trafiğinden yoğun olarak etkilenen ülkemiz, asetik anhidrit maddesinin kaçağa kaymasını önleme adına ön bildirim zorunluluğu gibi bazı tedbirler paketinin yapılması gerektiğini tüm uluslararası toplantılarda dile getirmektedir.

Efendim bu rapor ne diyor:

- Diğer ülkelerden uyuşturucu maddeler tek yönlü geçerken, bizim ülkede duble yollar olduğu için her iki taraflı geçer.
- İki taraflı ne geçermiş?
- Doğudan batıya eroin, baz morfin, batıdan doğuya morfini eroine çeviren asit ve de extacy gibi uyuşturucu haplar geçer, diyor.
- Desenize bizden geçmeyen yok?
- Evet, efendim, ne gelirse geçer bizden!

Dedim ya her şeyi biliriz biz. Uyuşturucu ile uğraşan kimseler bilinir herkesçe. İsterseniz, gidin Van'a, Başkale'ye, Yüksekova'ya. Gidin de bir sorun. Ama siz değil, biz devletiz, istihbaratımız var, onlar sorsun. İstihbarat deyip de geçmeyin. İyi işler yaparız biz. Biz bu garip halimizle ve Mehmetçikle, altı yüz elli kilo eroin ve morfini yakaladıktan soma, hem de bir yılda, istesek, neler olur neler! Mal belli, gelen belli, giden belli. Bir tek akışına baksalar kara paranın, gene bulunur takip edilecek yolu. Ama bir kere alıştık ya mazlumun Ah'ını almaya, yakalarsın eroini üç beş sırtçıyla. Olan da o gariplerime olur, tıpkı Urfa gibi, onlar ağa değil, maraba! Avrupa vermez size akışını kara paranın. Ama çözülmesini istemiyorsa ya da istenmiyorsa, o zaman oturur benim gibi kitap yazarsınız...

Kaynakça
Kitap: HESAPLAŞMA
Yazar: ERDAL SARIZEYBEK
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir