Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Reklama tüccar Başbakan

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Reklama tüccar Başbakan

Mesajgönderen TurkmenCopur » 06 Kas 2010, 17:56

Reklama tüccar Başbakan

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, resmi bir ziyaret için ülkemizi ziyaret eden Alman Başbakanına maaşını soruyor. Kendisine 6 milyar civarında maaş verildiğini bu maaşla geçinemediğini o ne­ denle yan iş olan ticaretle uğraştığını söylüyordu. Oysa bu ülkede eşinin bir takıp bir daha takmadığı başörtüsünün fiyatına bir aile en az bir ay geçiniyordu. İnsanlar hastanelerde rehin kalıyor, ucuz ek­mek kuyrukları kilometrelere ulaşıyordu. Çöpler yoksul halkın yiye­cek ihtiyacını karşılıyordu.

Erdoğan geçinemediğinden olacak, devletin ve milletin sorun­larını bırakıp bayisi olduğu Ülker ürünlerinin reklamlarını yapıyordu. Devletin ve milletin imkanlarını kullanarak. Cola Turka tesislerinin açılışını bakanlarıyla beraber yapıyor, kafasına geçirdiği Cola Turka şapkasıyla gazetecilere ve TV'cilere poz üzerine poz veriyordu. Öyle ya, oğlu Ahmet Burak Cola Turka'nın dağıtıcısı olmuştu. Makam arabasının arkasına koyduğu Ülker ürünlerini küçük Çocuklara TV ve gazetecilerin eşliğinde dağıtıyor, reklamlara devam ediyordu. Açılış ve toplantılarda Teneke Cola Turka içiyor, basında "Umutlu olayı görüntülüyor, Başbakanı reklamlarında yalnız bırakmıyorlardı.

05.02.2005 Hürriyet Gazetesi'nde Nurten Erk'in haberi Baş­bakan'ın reklamlarının neden ve sonuçlarına ışık tutuyordu:

"Başbakan Erdoğan'ın büyük oğlu Ahmet Burak Erdoğan, yıllardır ürünlerinin dağıtımını yaptığı Ülker Grubu ile yollarını ayırıyor. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ülker Grubu ile yollarını ayırıyor. Erdoğan'ın yüzde 12 ortağı olduğu Emniyet Gıda, Ülker'e başvurarak, distribütörlükten ayrılmak istediğini bildirdi. Ülker, Erdoğan'ın "distribütörlüğü başkasına devretme" talebini incelemeye aldı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, zaman zaman eleştirilere neden olan Ülker Grubu ürünlerinin dağıtıcılığını tamamen bırakıyor. Erdoğan, Başbakan olduktan sonra, Ülker'in İstanbul Anadolu yakasındaki yetkili dağıtıcısı olan Emniyet Gıda'nın yönetiminden ayrılmış, hisselerinin kontrolünü de büyük oğlu Ahmet Burak Erdo­ğan'a bırakmıştı.

Erdoğan'ın yüzde 12 ortağı olduğu Emniyet Gıda, distribütör­lüğünü bir başka şirkete devretmek istediğini Ülker Grubu" na bildirdi. Ülker de, Emniyet Gıda'nın başvurusunu incelemeye aldı. Ülker Holding İcra Kurulu Üyesi ve Gıda Grubu Başkanı Metin Yurdagül, "Sözkonusu distribütörden böyle bir istek geldi, haklarını başka bir şirkete devretmek istiyor. Konuyu inceliyoruz" dedi. Başbakan Erdoğan'ın kurucusu olduğu Emniyet Gıda, Erdo­ğan'ın daha belediye başkanı olmadığı dönemlerden beri Ülker ürünlerinin Anadolu Yakası'nda dağıtıyordu. Başbakan Erdoğan, Emniyet Gıda'nın yönetiminden 3 Kasım 2002 seçimlerinden sonra ayrılmıştı.

Sözkonusu şirkette Erdoğan'ın büyük oğlu Ahmet Burak Erdo­ğan'ın da hissesi bulunuyordu. Burak Erdoğan, daha sonra Ülker'in 2003 yılı ortalarında pazara sunduğu ColaTurka'nın da otomatikman Anadolu Yakası bayisi olmuştu.

Başbakan Tayyip Erdoğan, o günlerde yaptığı bir konuşmada, ColaTurka bayiliği konusunda çıkan haberler üzerine, "Biz yıllar­ dan beri Ülker'in bayisiyiz. Siyasete atılınca işimi oğluma bıraktım. Ülker'in bayisi olduğumuz için de ColaTurka'yı da sayıyoruz. Yani, yeni bir bayilik sözkonusu değil" demişti..." Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Beledi­ ye Başkanı olmadığı dönemlerde kurduğu ve Ülker'in Anadolu Ya­ kası distribütörü olan Emniyet Gıda'daki ortaklığından Başbakan olunca ayrılmış, hisselerinin kontrolünü büyük oğlu Ahmet Burak Erdoğan'a bırakmıştı.

Söz konusu şirkette Erdoğan'ın büyük oğlu Ahmet Burak Er­doğan'ın da ayrıca hissesi bulunuyordu. Burak Erdoğan, daha son­ra Ülker'in 2003 yılı ortalarında pazara sunduğu Cola Turka'nın da Anadolu Yakası Bayisi olmuştu. Bu ticari tablo nedeniyle eleştiriler artınca Erdoğan Ailesi Ülker Grubu ile ortaklık ve ticari ilişkilerine 19 Şubat 2005'te tamamen son verdi, gibi gözükse de aynı şirkette kardeşi ve eniştesi işlerine devam ediyordu. Erdoğan Ailesi'nin his­seleri Trabzonlu işadamı Ahmet Günaydın'a 1,2 milyon YTL'ye yani 1,2 trilyon liraya devredildi. Bazı kaynaklar bu rakamın 2,5 trilyon olduğunu vurguluyordu. Ve böylece reklamlarının semeresini aldı. Çünkü reklamlardan önce hisseleri 50 bin YTL anca yapıyordu.

Kaynakça
Kitap: Musanın Çocukları
Yazar: Ergün Poyraz
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir