Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Uyan Türkiye soyuluyorsun

Mart 2007 tarihinde ABD bankalarına yüzde 4 faizle 23 milyar!

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Uyan Türkiye soyuluyorsun

Mesajgönderen TurkmenCopur » 06 Kas 2010, 16:02

Uyan Türkiye soyuluyorsun

Mart 2007 tarihinde ABD bankalarına yüzde 4 faizle 23 milyar! dolar yatırdığımız ortaya çıkıyordu. Biz de başta ABD'li olmak üzere dolar milyarderlerinden aldığımız dolarlara yüzde 10 faiz ödüyorduk. Böylece AKP kurmaylarının ekonomiyi nasıl da iyi bildikleri* bir kere daha kanıtlanıyordu. 7 Haziran 2006 tarihinde Necati Doğru, AKP'li ekonomistlerin yönetiminden örnekler veriyordu. "Uyan Türkiye Soyuluyorsun "Ülke ekonomisinin son 20 yılını mercek altına alan Vatan yazarı Necati Doğru, millet fakirleştirilirken yabancı sermayenin nasıl beslenip semirtildigini çarpıcı örneklerle ortaya koydu" Kabuğuyla, derisiyle, etiyle, kanıyla soyuluyor. Ayıktırmadan soyuyorlar. Uyansa bile soygunu önleyebilir mi? Emin değilim. 1984'te geldiler. İtibar, istikrar dediler. Yaşasın yabancı yatırımcı! Şenlensin borsa... Girsin sıcak para... Isınsın ekonomi... Kabuk değişimi... Türkiye çağ atlasın... Ekonomi yönetimini "yüksek faiz-düşük-kur" çevrimine soktular, soygun ortamının cennet taşlarını bu formülle döşediler, döşettiler.

Tankla, tüfekle, orduyla, işgalle, bom­ bayla değil sıcak para ile soydular. Ders almazsan, kesintisiz soyar­lar. 1994'te bir daha... 2001'de yine... 2006'ya gelirsin, bu kez de "düşük faiz-yüksek kur" çevrimine alırlar ve yine soyarlar. Üstelik "Türkiye'yi soydurmayacağız... İç ve dış hortumları keseceğiz... Biz Washington'dan, Paris'ten, Brüksel'den değil; biz Ankara Çıkrıkçı­lar Çarşısı'ndan feyiz'alan, ilham bulanlarız..." diyenlerin döneminde bir daha soyarlar. Uyan Türkiye! Geçen soygunda seni "Amerika'da okumuş, Be­bek'te büyümüş, kolej bitirmişler" soydurmuştu, bu kez "Kasımpa­şa'da yetişmiş, İmam Hatip bitirmişler" soyduruyor. Çıkrıkçılar Çar­şısı ütopyası da "cari açık, finanse ettiğimiz sürece problem değil­ dir..." diyenleri utançtan sarartıp morarırcasına son buluyor. Hoppa para çekiliyor . Liradan çıkıyorlar, dolara dönerek ve "Türkiye piyasasından alacağımızı aldık, bu koyundan ancak bu kadar post çıkar" diyerek daha yüksek kar gördükleri piyasalara gidiyorlar. Dünyanın sülüğüdürler. Emerler . İşte! Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkan Yardımcısı Lucas Papandemos onları; piyasalara hızla girip çıkan yüksek kar peşinde sürü psikolojisiyle hareket eden çekirgelere" benzetti ve "hedge fonlar (hoppa para-sıcak para) dünya için kuş gribinden daha tehlikeli" deyiverdi. Avrupa büyük ekonomi. Çok güçlü. Dünyanın ikinci ekonomisi. O bile korkuyor. Avrupa Merkez Bankası Başkan Yardımcısı bile kendi dilinde "hedge fonlar" dediği bu "hoppa paranın" birbirini taklit ederek" aniden çıkış yapma kabiliyeti" yarattığını ve zaten "ödemede acze düşme tehlikesi olan" ülkeyi (Türkiye gibi) krize soktuğunu açık açık söylüyor. Çekirge gibi geldiler. Liraya döndüler. Yüksek faizle beslendiler.

Doç. Dr. Mete Gündoğan hesaplamış:

"Ülkeye 25 milyar dolar döviz getirdiler. Bu para, 3 yılda, 65 milyar dolar oldu. Bunlar fonların paraları. ABD'de olsaydı 3 yılda ancak 30 milyar dolar olurdu. Türkiye'de 65 milyar doları buldu" diyor. İşte soygunun boyutu. 'Soydurmayacağız' demişlerdi. 'Çıkrıkçılar Çarşısı'nda babamızın dükkanında yetiştik' diye övünmüşlerdi. Şimdi bu büyük soygun; "Kasımpaşalı Başbakan'ın 3,5 yıllık döneminde" gerçekleşti. Kasımpaşalı ne yapacak? Soygunu nasıl önleyecek? Merkez Bankası faiz zıplatacak. TMSF piyasaya dolar satacak.

Soygun, halkı uyandırmadan, ayıktırmadan:

"2 yüzbaşı, 1 astsubay çete kurdu, istikrarı elimizden aldı, derinciler, laikler türbana özgürlük vermediler, ülke karıştı; AB, zaten bizi hazmedemeyeceğini anladı, sopa gösterip durdu" boş tartışmalarıyla perdelenip sürecek. Dolar düşerken de yüksek vergi ödeyip işsiz kalan halk, şimdi dolar yükselirken de vergi ödeyip yine işsiz kalacak! Uyan Türkiye!.."

Kaynakça
Kitap: Musanın Çocukları
Yazar: Ergün Poyraz
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir