Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

PKK’ya Verilen Oylar Mermi Oldu Mayın Oldu Mehmetçiği Vurdu

Doğu Perinçek ve Vatan Partisi İzmir

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

PKK’ya Verilen Oylar Mermi Oldu Mayın Oldu Mehmetçiği Vurdu

Mesajgönderen TurkmenCopur » 25 Eki 2015, 13:10

Doğu Perinçek: "TSK, PKK’nın belini kırıyor. 7 Haziran’da kurulan meclis iflas etti. PKK’ya verilen oylar mermi oldu, mayın oldu, Mehmetçiği vurdu."

DOĞU PERİNÇEK İZMİRLİ SEÇMENDEN YETKİ İSTEDİ


Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, bornova’da vatandaşlara seslendi. 1 Kasım seçimleri öncesinde İzmirlilerle buluşan Doğu Perinçek, seçmenden yetki istedi.

İzmir’in Bornova ilçesi Atatürk Meydanı’nda miting düzenleyen Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, “İzmirli gururlu, başı dik İzmirli kendine güveniyor. Türkiye büyük bir karara gidiyor. Sizin özgüveniniz ve gururunuz geleceğe gururla bakışınız Türkiye çözümlerinin başlangıcı olacak. Biz İzmir’de bir dayanak yaratarak Hakkari’yi, Güney Doğu’yu ve bütün vatanımızı kurtaracağız. Buradan hep birlikte Türkiye’ye sesleniyorum; yurttaşlarımıza 7 Hazİran seçmenlerine sesleniyorum. Ne oldu sizin oylarınız, nereye gitti. 7 Haziran’da çöpe gitti. Sözüm ona meclis kurulmuştu. O meclis kanun yapıp yasa çıkarttı mı? Bir karar alıp bir hükümet kurabildi mi. 7 Haziran’da kurulan meclis iflas etti. PKK’ya verilen oylar mermi oldu, mayın oldu, Mehmetçiği vurdu. 7 Haziran’da kurulan meclise terör örgütünü aldılar. Türkiye’nin altına mayınları döşedi. Hani bize dünyadan dayatılan Kemal Derviş ekonomisi vardı. Türkiye artık borçlanma ekonomisi ile bir yere gidilmeyeceği noktaya geldi. Borç alamıyorlar. Dünyada 251 Milyar dolar ödeme mecburiyeti olan ülkeye kimse borç vermez. Bunlar batı merkezlerine Türkiye’yi böleceğiz diye söz verdiler. Bunlar Amerika’ya Anayasadan sileceğiz diye söz verdiler. Türk milletini kim Anayasa’dan silebilir. Öyle bir adam anasından doğmadı. Amerika diyor ki; ’Güneydoğu’yu özerklik kuracaksın, Suriye ile birleşecek ayrı bir devlet olacak.’ Bunu yapma şansları var mı. Hiç kimse Türkiye’yi bölemez. Türkiye’yi bölme şansı kimsede yoktur. Türkiye büyük bir kararın eşiğindedir. Bu vatan bütünleşecek. Borçlanma ekonomisinde çırpınmaktan artık Türkiye vazgeçecek üretim ekonomisi kurulacak. Herkese iş. Herkes kazanacak ve adilce paylaşacak.

“KANDİL'E BEYAZ BAYRAK ÇEKTİRECEĞİZ”

PKK Terör örgütü’nün 24 Temmuz’da silahlı eylemlerine başladığını belirten Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, “TSK, PKK’nın belini kırıyor. Hakkari’de Yüksekova’da inlerine giriyor. Türk Hava Kuvvetleri dünyada başka ülkelerin yapamayacağı şeyleri yapıyor. Bu başarılar ile Vatan Partisi programının ne kadar ihtiyacımız olduğunu anlıyoruz. Vatan Partisi devletin, hükümetin yapmadığı işleri yapmaya başlamıştır. Bunun en son örneği batının Türkiye’ye dayattığı ’Sözde Ermeni Soykırımı’ olayıdır. Bunu kabul edeceksin deyip ülkemizi bölmeye çalışıyorlardı. Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’nde kazandığımız dava ile bunu göstermiş olduk. Ermeni soykırımını kabul edeceksin dayatmasını yok ettik. Avrupa Birliği’ni dize getirdik. Vatan Partisi boyun eğmeyen Türkiye ile ilk zaferini almıştır. O Silivri duvarlarına yüklendiniz güç birliği kurdunuz ama o duvarları yıktık. Türkiye’yi özgürleştirdik. Komutanlarımızın bileklerine atılan kelepçeleri kırdık. Amerika diyor ki ’PKK benim piyonum.’ Amerika PKK’ya silah veriyor. Amerikan silahları yakalanmaya başladı. Bizim kardeşimizin eline silahı veriyorlar. Bu vatan toprağında doğmuş büyükmüş olanlara sesleniyorum. O Amerikan silahları ile kimi vuracaksın? Kardeşini mi vuracaksın? At o Amerikan silahını elinden diyoruz. O Silivri duvarlarını yıkarak Türk ordusunu güçlendirdi. Bölge ülkeleri ile Türkiye’nin dış işleri bakanlığının yapmadığı işleri yapıyoruz. Vatan Partisi olarak Ocak ayının sonunda Suriye’deydik. Esad ile görüştük. Bir işbirliğini ve beraberliği adım adım yapıyoruz. Suriye, Irak, İran Lübnan ve Mısır ile görüşüyoruz. Batı Asya birliğini yavaş yavaş kuruyoruz. Bölgede terörist bırakmayacağız. Kandil’e beyaz bayrak çektireceğiz” dedi.

“VATAN PARTİSİ BİR GENÇLİK YETİŞTİRDİ”

Vatan partisinin Atatürk gençliği yetiştirdiğini belirten Perinçek, “Vatan Partisi bir gençlik yetiştirdi. Atatürk gençliği var, herkes geceleri yataklarında rahat uyusun. Atatürk’ün nutkunu kendisine rehber olarak kabul etmiş gençlerimiz var. 19 Mayıslarda, 29 Ekimlerde barikatları yıkarak aslanlar gibi mücadele ettiler. Biz Vatan Partisi olarak yaptıklarımızı ortaya koyuyoruz. Diğer partiler yaptıklarını ortaya koysunlar, berbat ettikleri işlerden başka Türkiye’yi mahvettiler” dedi.

Seçim öncesi bir hafta kaldığını belirten Perinçek, “Önümüzde bir hafta var. Gecekondulara gideceğiz. İzmir’in her tarafına gideceğiz. Halk yönetimi tesis edeceğim. Halkın yönettiği güçlü devlet. Bu zor günlerde ya Amerika devam ettirecek. Ya da Vatan Partisi önderliğinde Türkiye halk önderliğinde güçlü devleti kuracak” diye belirtti.
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron