Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Devlet Bahçeli Bir MİT Ajanıdır ve Özel Görevlidir

Devlet Bahçeli Bir MİT Ajanıdır ve Ülkücüleri Frenleyen bir Özel Görevlidir

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Devlet Bahçeli Bir MİT Ajanıdır ve Özel Görevlidir

Mesajgönderen TurkmenCopur » 03 Tem 2015, 17:09

Devlet Bahçeli Bir MİT Ajanıdır ve Ülkücüleri Frenleyen bir Özel Görevlidir

Yaşar Okuyan'dan Bahçeli'ye ağır sözler!

Alpaslan Türkeş'in Devlet Bahçeli'nin MİT ajanı olduğu yönünde yazısını hatırlatan Yaşar Okuyan, Bahçeli'nin özel görevli biri olduğunu söyledi.

Meclis başkanlığı seçimlerinde partisine geçersiz oy kullandıran ve AKP'nin adayı İsmet Yılmaz'ın seçilmesine yol açan Bahçeli'ye sert tepkiler gelmeye devam ediyor. KRT'den Çağlar Cilara'nın sorularını yanıtlayan eski çalışma bakanı Yaşar Okuyan, Bahçeli hakkında ağır ithamlarda bulundu.

Bahçeli'nin özel görevli biri olduğunu defalarca vurgulayan Okuyan, "Devlet Bahçeli görevlidir. Bizim içinde bulunduğumuz 57. hükümetin yıkılmasında da görevini yerine getirmişti, orada bir görevli Kemal Derviş, diğer görevli Devlet Bahçeli'dir." şeklinde konuştu.

OKUYAN: "BAHÇELİ ÖZEL GÖREVLİ BİRİDİR"

DSP-ANAP-MHP koalisyonunun ardından yapılan ilk seçimlerde AKP iktidara gelmişti. Yaşar Okuyan, AKP'yi iktidara getirenin erken seçim kararı alan Derviş ve Bahçeli olduğunu söyledi ve şöyle konuştu:

"Bir görev ifa ediyor Devlet Bahçeli, bir görevi var. Ben net söylüyorum bunu. Görevlidir. DSP-ANAP-MHP koalisyonunun önünde 1 buçuk yıl varken erken seçim tezgahını kuran Derviş işin bir tarafında ve hemen seçim tarihini veren Bahçeli diğer tarafında."

ALPASLAN TÜRKEŞ: "BAHÇELİ MİT AJANIDIR"

Merhum Alpaslan Türkeş'in Devlet Bahçeli hakkında kendisine özel bilgiler verdiğini söyleyen Okuyan, Türkeş'in Bahçeli'nin MİT ajanı olduğunu söylediği mektubunu hatırlattı ve şunları söyledi:

"Rahmetli Türkeş'in Devlet Bahçeli ile ilgili anlattıkları var bende. Bende kalsın. Kendi el yazısı ile yazdığı mektup var, girin internete bakın."

"ÜLKÜCÜLERİ FRENLEYEN BAHÇELİ'DİR"

Bahçeli'nin koltuktan başka düşüncesi olmadığını söyleyen Okuyan, ülkücü gençliği frenlemekle onları etkisizleştirdiğini ileri sürdü ve çarpıcı iddialarda bulundu:

"Yükselen muhalefeti, özellikle ülkücü gençleri bastırıyor. Sokağa çıkın, gidin olay yapın demiyorum ama fikri gelişmelerini engelliyor Bahçeli. Bunu en yakınındakiler biliyor."

http://www.karsigazete.com.tr/politika/ ... 45405.html
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Devlet Bahçeli Bir MİT Ajanıdır ve Özel Görevlidir

Mesajgönderen TurkmenCopur » 03 Tem 2015, 17:11

Tarih tarih madde madde Devlet Bahçeli AKP’nin nasıl yedek lastiği oldu

Tarih tarih madde madde Devlet Bahçeli AKP’nin nasıl yedek lastiği oldu; 2002 seçimleri, Türban, 367, 4+4+4, Suriye...

01.07.2015 18:41


Meclis Başkanı, MHP'nin geçersiz oy kullanarak destek vermesiyle AKP'nin adayı İsmet Yılmaz oldu. Başkanlık seçimlerinin ardından, kamuoyu Devlet Bahçeli'nin talimatıyla MHP'nin geçersiz oy kullanmasına tepki gösterdi. Ancak Bahçeli açısından bu tutum ilk değil.

AKP'nin kazandığı seçimlerden bu yana Cumhuriyet tarihinin en önemli kararları alınırken, Devlet Bahçeli hep dönemin iktidar partisine destek verdi. Öyle ki Abdullah Gül'ün Cumhurbaşkanı seçilmesi, Türban kararı, 4+4+4 kararında da Bahçeli'nin desteği öne çıktı.

İşte AKP'nin yetersiz kaldığı her anda destek veren Bahçeli'nin aldırdığı kararlardan bir kesit…

2002: Bülent Ecevit’in başbakanı olduğu 57. hükümeti devirecek olan süreci, MHP lideri Devlet Bahçeli başlattı. Bahçeli, 7 Temmuz 2002’de “11. Kocayayla Türkmen Kurultayı”nda, 3 Kasım 2002 tarihinde erken seçim yapılmasını istedi. Yapılan o seçim, AKP’nin zaferiyle sonuçlandı. Bahçeli liderliğindeki MHP baraj altında kaldı.

2007: AKP, “Anayasa Mahkemesi’nin 367 Kararı” ile krize girerken, Devlet Bahçeli ve MHP'nin desteğiyle kurtarıldı. Seçim kararıyla barajı aşıp Meclis’e giren Devlet Bahçeli, Abdullah Gül’ü Çankaya’ya çıkarma planına destek verdi. O dönemde Gül’ün seçilebilmesi için toplantı yeter sayısı olan 367’nin sağlanması gerekiyordu. Bahçeli Genel Kurul’daki oylamaya katılacaklarını açıklayınca AKP ve MHP’lilerin toplam sayısı 440’ı aştı ve Gül Köşk’e çıktı.

KUMPASLAR İÇİN: 'ADİL YARGILAMAYI ETKİLEMEYELİM'

Devlet Bahçeli’nin katkısı 2007 cumhurbaşkanlığı seçimiyle sınırlı kalmadı. Aynı günlerde başlatılan Ergenekon davaları için “adil yargılamayı etkilemeyelim, sonucunu görelim” diyen Bahçeli, kapatma davası konusunda tam tersi bir tutum sergiledi.

2008: Bahçeli, 18 Mart 2008’deki grup konuşmasında, “MHP, başka partilerin siyasetten men edilmesi için sandık dışındaki bir yöntemi asla benimsemeyen, rekabet ve yarışı demokrasinin kuralları içinde yapmayı kabullenmiş bir harekettir” ifadelerini kullandı. Bahçeli’nin formülü, Anayasa’nın 69. Maddesinin değiştirilip, işlenen suçtan partinin değil kişilerin sorumlu tutulmasını öngörüyordu.

TÜRBAN KARARINDA DA BAHÇELİ VAR

Tayyip Erdoğan 15 Ocak 2008'de İspanya'da yaptığı türban çıkışından sonra başlayan üniversitelerde türban serbestisi tartışmalarında da Devlet Bahçeli AKP'ye koşulsuz destek vermişti. Tayyip Erdoğan konuşmasında “Velev ki bir siyasi simge olarak taktığını düşünün. Bir siyasi simge olarak takmayı suç kabul edebilir misiniz? Simgelere bir yasak getirebilir misiniz?” demişti ve hemen ardından üniversitelerde türban yasağının kaldırılması bir kampanya halini almıştı. Tayyip Erdoğan'ın konuşmasından 1 ay kadar önce, Yusuf Ziya Özcan'ın da YÖK Başkanı olmasıyla pozisyonunu güçlendiren AKP, üniversite operasyonuna türbanı da katarak hız verdi.

Türban operasyonuna MHP'den anında destek geldi. MHP Grup Başkanvekili Mehmet Şandır desteğin de ötesinde "Üniversite yetmez, türban devlet memurlarına da serbest kılınsın" şeklinde açıklamalar yaptı. Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarından 12 gün sonra, Şandır 27 Ocak'ta yaptığı açıklamalarda, yalnızca üniversitelerle yetinmenin "sorunun çözümü" açısından yeterli olmadığını, kamuda hizmet alan-hizmet veren ayrımını da kaldırmak suretiyle türbanın tüm kamu kurumlarında serbest olması için yasal düzenleme yapılması çağrısında bulunmuştu.

Bu şekilde oluşan AKP-MHP'nin türban koalisyonu, "Kimse, kanunda açıkça yazılı olmayan hiçbir sebeple eğitim ve öğrenim hakkından yoksun bırakılamaz" gerekçesi ile üniversitelere türban serbestisi getirmeyi öngören kanunu 10 Şubat'ta meclisten geçirdi.

4+4+4'DE DE DESTEKLEDİ

2012: AKP, 4+4+4 düzenlemesiyle, imam hatiplerin ortaokul kısmını açıp, türbanı ilköğretime sokarken, yine Devlet Bahçeli'nin desteğini aldı. Erdoğan, bugün en önemli siyasi propaganda argümanı olarak kullandığı eğitimde türban serbestisini de MHP'nin desteği ile uygulamaya geçirdi.

2013: Bahçeli anayasa görüşmelerinde de AKP'ye destek verdi. O dönemde, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni Anayasa'da uzlaşılan 48 maddenin TBMM'den geçilmesi önerisine MHP'den "Evet" yanıtı geldi. MHP Grup Başkanvekili Mehmet Şandır, yeni anayasa yapımında 48 maddelik uzlaşmayı önemli bulduklarını belirterek, "Bunun kanunlaştırılması için MHP hazırdır" dedi.

2014: Meclis’te görüşülen Suriye-Irak tezkeresi de AKP ve MHP milletvekillerinin oylarıyla kabul edildi. 396 oy kullanılan tezkereye, 298 kabul, 98 ret çıktı. Ret oyları CHP ve HDP’den geldi. Tezkere hükümete yurtdışına asker gönderme ve Türkiye’de yabancı asker konuşlandırma izni veriyordu. CHP Milletvekili Faruk Loğoğlu, BM kararı olmaksızın Suriye’de kurulacak güvenli bölgelerin, komşu ülkelere saldırı anlamı taşıyacağını söyledi. “Herhangi bir müdahale, ülkeyi bataklığa sürükler” dedi. HDP Milletvekili Ertuğrul Kürkçü ise hükümetin IŞİD’le mücadele amacı taşımadığını savundu ve “Tezkere Anayasa’ya aykırı.” diye konuştu.

Odatv.com

http://odatv.com/n.php?n=tarih-tarih-ma ... 0107151200
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Devlet Bahçeli Bir MİT Ajanıdır ve Özel Görevlidir

Mesajgönderen TurkmenCopur » 10 Kas 2015, 02:15

Namık Kemal Zeybek, 8 kasım 2015 tarihli Alternatif programında geçmişte bir anısını anlatıyor Devlet Bahçeli ile ilgili:

"Dedim ki, bir isim var, Devlet Bahçeli adında, tanışmıyoruz ama, onunda ülkücü asistanlığına genel başkanı olduğunu duyuyorum, Devlet Bahçeli adında, onu da alalım dedim, ya madem ki böyle bir seçim yapıyoruz, o zaman asistan, ve 20-30 tane de asistanımız var, sonra doktora yaptı galiba, Devlet Bahçeli 17 senede yardımcı doçent olamadı, dedim ki onu da yapalım, ben tanımıyorum tabi soruyorum, Ramiz Ongun, Türkmen Onur. Ramiz Bey dedi ki, o(Bahçeli) olmaz, niye dedim? O MİT ajanıdır dedi. 1977'de bunu söylüyor. Ramiz Beyi çağırın anlatsın. Ramiz Ongun dedi ki o MİT ajanıdır olmaz! Dedim ki, peki MİT ajanıysa genel başkan(Alparslan Türkeş) onu orda niye tutuyorsa? Zaten o söylüyor MİT ajanı olduğunu. Yani merhum Alparslan Türkeş 1977'de Ramiz Ongun'un bana söylediğine göre Devlet Bahçeli'nin MİT ajanı olduğunu söylüyor. Belki de ilk defa burda açıklıyoruz, artık susmak mümkün değil.

Peki bu ne iştir dedim? Şöyle söylüyormuş? Onu biliyorum, uzaklaştırırsak bilmediğim birisini gönderirler. Bende ondan istifade ediyorum, kelime biraz farklı ama, kullanıyorum yani.
"
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26


Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir