Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

AKP Devri Sona Erdi, Borç Dilenme Devri Bitti, TSKya Güvenin

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

AKP Devri Sona Erdi, Borç Dilenme Devri Bitti, TSKya Güvenin

Mesajgönderen TurkmenCopur » 26 Haz 2015, 21:11

Borç dilenme devri bitti

Partisinin Ekonomi Programı’nı açıklayan Doğu Perinçek, Üretim Ekonomisi’nin biricik seçenek olduğunu vurgulayarak 7 Haziran seçimlerinde Türk milletinden yetki istedi.

10 Mart 2015 Salı 11:35

Resim

Aydınlık / Ankara

VATAN Partisi Üretim Ekonomisi Programı’nı açıkladı. AKP ekonomisinin iflas ettiğini söyleyen Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Üretim Ekonomisi’nin biricik seçenek olduğunu belirterek Türk milletinden yetki istedi.

Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek, Genel Başkan Yardımcıları Turgut Okyay, Yaşar Okuyan, Semih Eryıldız, Tayfun İçli ve bazı Merkez Karar Kurulu üyeleriyle düzenlediği basın toplantısında “Üretim Ekonomisi Programı”nı açıkladı. İşadamı Ali Koç’un “Çocuklarımın geleceğinden kaygılıyım” açıklamasına değinen Perinçek, “Düşününüz Ali Koç bunu söylüyor. Bırakalım yoksulları, işsizleri, emeklileri ve emekçileri, Türkiye’nin zenginleri bile, AKP saltanatı altında geleceği belirsiz görüyorlar” dedi.

‘AKP UÇURUMUN BAŞINDA’

Türkiye’nin bu yıl, başka deyişle kısa vadede ödemesi gereken borcunun 134 milyar dolar olduğunu kaydeden Perinçek, “Buna 2015 yılının 80 milyar dolar çevresindeki ödemeler açığını da ekleyince, bir yıl içinde 214 milyar dolar döviz gerekiyor. Bütçe açığı 22 milyar Türk Lirası, dövizle ifade edersek 10 milyar dolar çevresinde. AKP iktidarında bütçe açığının da borçlanmayla kapatılması öngörülüyor. Bu durumda Türkiye’nin içinde bulunduğumuz yıl bulması gereken sıcak para tutarı, 225 milyar doların üzerindedir. Beklenen sıcak para akışıyla bu rakam arasında derin bir uçurum var. İşte AKP Hükümeti, şimdi o uçurumun başındadır” diye konuştu.

'KAYNAKLAR FAİZE AKITILDI'

AKP ekonomisinin iflas ettiğini belirten Perinçek şu görüşleri savundu: “Türkiye’yi borç batağına batırdılar, milleti borçlu millet haline getirdiler. Kendileri de itiraf ediyorlar. AKP ekonomisi iflas etmiştir. Üretim yapan sınıflar, sıcak para komisyoncularının ve tarikat rantçılarının saltanatı altında yoksullaştı. Sanayici ve tüccar kenarlara sürüldü. Kaynaklar, üretime değil, faize ve ranta akıtıldı. Artık hiç kimse borç dilenerek ekonominin çarkını çeviremez. Artık hiç kimse sıcak para komisyonculuğu yaparak Türkiye’yi yönetemez. Bugün iflas eden, tarikat rantçılarının rejimidir. Sıcak Para Diktatörlüğü çatırdamaktadır. Tayyip Erdoğan’ın saltanatı 2015 yılı içinde yıkılacaktır. 7 Haziran seçimi milletimiz için büyük bir fırsattır.”

Türkiye’de artık yükselen değerin, halkçılık, üretim ve karma ekonomi olduğunu vurgulayan Perinçek, “Vatan Partisi’nin Üretim Ekonomisi biricik seçenektir. Türkiye, üretime yönelmek, yerli üreticiyi gümrüklerle korumak, sanayiciyi ve tarımı desteklemek, iç pazarı genişletmek, paranın giriş çıkışını denetle- mek, özetle Karma Ekonomiye geçmek zorundadır. Vatan Partisi, milletimizden yetki istiyor” ifadelerini kullandı.

PERİNÇEK İKTİDARLARI DÖNEMİNDE YAPACAKLARINI DA ŞÖYLE SIRALADI:

- Paranın giriş çıkışını denetleyeceğiz. Merkez Bankasını güçlendireceğiz ve özerkliğine özen göstereceğiz.
- Faizcileri değil, küçüğünden büyüğüne kadar sanayiciyi destekleyecek, üretime özendireceğiz. Bursa, Denizli, Kayseri, Adana, Mersin, Gaziantep, Malatya, Çorum, Çorlu, Çerkezköy gibi küçük ve orta sanayi merkezlerinde üretimi canlandırarak büyük sanayimizin yan ürün ihtiyacını ülke içinden karşılayacağız.
- Tarım üretiminde ucuz kredi, akaryakıt vergilerinde indirim yapmak suretiyle ucuz mazot, ucuz gübreyle büyük bir atılım gerçekleştirecek, gıda güvenliğimizi sağlayacağız. Ülkemizi yeniden tarımda kendine yeterli hale getireceğiz.
- Kredi kartı borçlarını zamana yayarak tüketiciyi ferahlatacağız.
- İşçiye ve kamu çalışanlarına insanca yaşayacakları ücret ve aylık sağlayacak, böylece piyasada talebi artıracak ve çarşıları şenlendireceğiz.
- Bir milyonu aşan konut stokunu çağdaş konut isteyen az gelirli yurttaşlarımızın konut ihtiyacını karşılayarak eriteceğiz.
- Her mahalleye ve köye halk evi, spor salonu yaparak hem özgürlükçü halk kültürünü geliştirecek, hem de iş alanı açacak ve ekonomiyi canlandıran bir etkeni hayata geçireceğiz.
- Suriye, Irak, İran, Azerbaycan gibi komşularımızla güvenlik ve ekonomi alanında işbirliği yapacağız, Türkiyemizin enerji güvenliğini sağlayacağız, sanayi ve tarım ürünlerimiz için geniş pazar açacağız. Sınır boylarımızdan terör geçmeyecek, ticaret ve kardeşlik geçecek.
- Komşularımızla, Rusya ve Çin gibi büyük ticaret ortaklarımızla alışverişte millî paraları kullanacağız.

ADALET VE EĞİTİM REFORMU

AKP’nin, yandaşlarını besleyen bir soygun rejimi kurduğunu kaydeden Perinçek şunları söyledi:
“Ekonomide hukuku ve adaleti ayaklar altına aldı. Sıcak Para Komisyoncularının, tarikat rantçılarının, vurguncuların ve faizcilerin diktasını kurdu. Kaynaklar ekonomide verimliliğe göre dağılmıyor. Kaynaklar, üretime yönlendirilmiyor. Vatan Partisi, Hukuk ve Adalet Reformuyla ekonomiye verimlilik getirecek, rantlara son verecek, Üretim Ekonomisini inşa edecektir. Vatan Partisi, örümcek ağlarıyla boğulan eğitim sistemimizi yeniden Cumhuriyet temeline oturtacak ve üretim için gerekli nitelikli emeğin yetiştirilmesine yönelecektir. Vatan Partisi milletimizden yetki istiyor. Çıkmazda olan Tayyip Erdoğanların Borç Dilenme Rejimidir. Türkiye Üretim Ekonomisine geçecektir. Vatan Partisi’nin Millî Direnme Ekonomisi Programı, Türkiye’nin gündemindedir. Milletimizden yetki istiyoruz. Üretim Ekonomisini kurarız ve Türkiyemizi bu karanlık gidişten kurtarırız.”
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: AKP Devri Sona Erdi, Borç Dilenme Devri Bitti, TSKya Güv

Mesajgönderen TurkmenCopur » 26 Haz 2015, 21:16

https://www.facebook.com/UlkuOcaklariEKV/videos/395721593960072/
Ülkü Ocakları

Doğu Türkistan'da şehit edilen 28 Uygur Türk'ü soydaşımız için kıyama durduk.

Yurt Genelinde, Cuma namazlarının ardından gıyabi cenaze namazları kıldık.


TC Akın Benlioğlu yazdı:ŞİMDİ BİRŞEY SÖYLEYECEĞİM TÜRKLÜĞÜN GIYABINDA ARTIK CUMAMI PAZARMI NE HALTSA NAMAZ KILIYORSUNUZ. TÜRKLÜĞÜ BİTİRDİNİZ.


Yazınızdaki mantığı anlamakta zorluk çekiyorum. Konu Türkiye dışında "Türk" oldukları için katledilen Türkler'e AKP hükümetinin neden sahip çıkmamasıdır. Siz ise saçma sapan bir şekilde Namaz'dan bahsediyorsunuz. Irak'ta, Afganistan'da, Suriye'de, Doğu Türkistan'da katledilen Türkler hakkında düşüncenizi yazınız, anlamsız nefretlerden vazgeçin. Yobazlar sadece "sağ" diye adlandırılan(ve aslında günümüzde sağ ve sol kavramlarının anlamı yok) gruplarda mevcut değil, diğer tarafta da yobazlar mevcut. Basit nefretlerden kurtulup birbirimizi anlamaya çalışalım ve Atatürk'te ve Türk Milletinde birleşelim.

TC Akın Benlioğlu yazdı:Şimdi sizden özür diliyorum TC Ömer Gün kardeşim belki hatalı bir kelime kullandım sağ veya sol olmadığını biz zaten biliyoruz birbirimizi çok iyi anlıyoruz artık.


TC İslam İleri yazdı:arkadaşlar ırak bölünürken libya bölünürken afkanistan suriye burda okullarımızda andımız yasaklanırken tc..ler kaldırılırken en son emekliye yirmidört lira zam yapan bu parlemento kendi emekli milletvekilliklerine yediyüzelli lira zam yaptılar vede şunu maddeye yazdılar utanmadan sıkılmadan emekli milletvekili öldüğü zaman maaşını karısı almaya devambu alçakların yüzünden bunlar yaşanıyor hepsi saltanatçı bunların yaptıgı ne islama uygun nede insanlığa onun için soydaşlarımız katlediliyor bu sistem partilerinin yüzünden bunlar sözde islamcı sözde milliyetçi sözde atatürkçü olmasalardı özde olsalardı muhalefet muhalefetliğini yapar türk milletini ayaga kaldırı bu alçaklıklara müsade etmezdi edecek karısıda öldüğü zaman çocukları almaya devam edecek arkadaşlar bu sistem partileri onüç yıldır mecliste.

onun için bir birinizi kırmayın arkadaşlar kurtuluş savaşı dönemini yaşamadan düzelmiycez allah bizi daha büyük felaketlerden korusun.


CHP'de, MHP'de, AKP'de ABD'nin kuklalarıdır, bu gerçeği birazcık aklı, vicdanı ve onuru olan bir Türk'ün hemen görmesi gerekiyor. Ama, unutmamak gerekir ki nasıl ki ABD bu partilerdeki elemanlarıyla ülkemizi bölmeye çalışıyorsa, Türk Sİlahlı Kuvvetleri de devletimizin gizli gücü olarak devletin güvenliğini korumak için mutlaka Atatürk'ten döneminden itibaren tüm gizli planlarını yapmaktadır ve uygulamaktadır, Ergenekon diye adlandırdıkları gizli örgütlenme de bu örgütlenmedir.

Türk Sİlahlı Kuvvetleri'mizin(görevlisiyle, emeklisiyle) İkinci Kurtuluş Savaşına gerek kalmayacak bir şekilde, ABD tehditini başarılı bir şekilde yoketmeye başladığının kanıtı ise Tayyibin ABD tarafından silinip TSK'ya sığınmasından ve Fethullahçı kanser hücrelerin devletin kadrolarından silinmesinden gözüküyor. Şu anda kim iktidar olursa olsun, devletin kısa vadede ödemesi gereken borcunun miktarı 225 milyar dolar, bu kadar büyük borcun AKP, CHP ve MHP'nin sunduğu siyasi stratejilerle kapatılması mümkün değil. Bu yüzden, AKP-CHP-PKK iktidar olsa bile bu borçlar sıfırlanamıyacak ve büyük bir kriz oluşacak. Bu kriz döneminde Türk Sİlahlı Kuvvetleri MİLLİ BİR ÇÖZÜM'Ü uygulamak zorunda kalacak ve bu şekilde tüm ABD kuklalarından kurtulacağız.

ALLAH KORUSUN, İkinci Kurtuluş Savaş'ı gerektiğinde bile yine dimdik ayakta duran bir Türk Sİlahlı Kuvvetleri'miz var, savaş gerektiğinde de savaşıp tüm ABD tehditlerinden kurtuluruz, bu yüzden kötümser olmuyalım ve birbirimize duyduğumuz anlamsız nefretlerden kurtulalım, yarın savaş olduğunda tüm siyasi tabanlardan Türk Milleti'nin tamamı olarak birlikte savaşacağız. Burda mesela Uygur Türk Soydaşlarımıza yapılan zulmün protestosu yapılmış, bunda kötü bir niyet yok ki? Tamam, 13 senedir o kadar büyük ihanetler oldu ülke de, nerdeydi bu Cami'lerde nutuk atanlar diye sorabilirsiniz ama bunun şu anki konuyla alakası yok, bilmem anlatabildim mi...
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26


Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir