Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Bilge Kağan'dan bu yana

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Bilge Kağan'dan bu yana

Mesajgönderen TurkmenCopur » 09 Haz 2015, 12:23

Bilge Kağan'dan bu yana

Bilge Kağan, bundan bin üç yüz yıl önce Bengü taşlara kazıdığı yazıtında, “Türk Milleti için gece uyumadım, gündüz oturmadım” diye yazarken sadece ne kadar çok çalıştığını anlatmıyordu. Türk Milletinin hem gece hem de gündüz uyuyabileceğini, birilerinin uyanık kalması gerektiğini de anlatıyordu.

Seçim sonuçlarına bakınca başka şey düşünemiyor insan. Soma faciasının üzerinden ne kadar zaman geçti ki, Soma’dan yüzde 40 AKP çıkıyor?

Ya ortalıkta “Vatan Partisi CHP’nin oylarını bölüyor” diye dolaşanlara ne demeli… Oylarını götürüp PKK’ya “emaneten” verdiler. HDP bölmüyordu ama Vatan Partisi bölüyordu oylarını. TBMM’de Mustafa Kemal’in sesiyle değil, Abdullah Öcalan’ın sesiyle ortak olmayı tercih ettiler.

Ya MHP ne yaptı bu manzara ile karşılaşmamak için? Ekmeleddin’in paçasına sarıldı da, bir Engin Alan’a sahip çıkmadı Cemaat karşısında. Bir yandan PKK ile görüşen Cemaati, hem de Genel Başkan düzeyinde destekledi de geldiğine pişman ederek parti dışına sürdü Engin Alanları… Şimdi sonuç ortada, HDP ile eşit sayıda milletvekili çıkardılar… Bunu başarı mı sayacaklar?

Yıllar önce Silivri duvarlarının arkasındayken yazdığımız Savaşmadan Kaybetmek kitabımızda söylemiştik. Türkiye’yi bölme projesi sonuç aşamasına geldiğinde Türkiye’de tek parti yönetimi olamaz. Bu büyük ve tarihi günahı hiçbir iktidar tek başına üstlenemez. Türkiye ancak bir koalisyon kurularak, el birliğiyle bölünebilir.

İşte şimdi karşımızda o koalisyon var. En başta AKP’nin ve CHP yönetiminin, “Yetmez ama evet”çilerin bir de penguen medyasının Türkiye’ye son hediyesi HDP’nin meclise girmesidir. Kemal Derviş bunun için gelip İstanbul’a yerleşti.

Milletimiz, penguen medyasının kararlı propagandasıyla sabahtan akşama kadar süren Demirtaş güzellemeleri izlemeye mahkûm edildi. Demirtaş saz çalarken, Demirtaş, köpek severken, Demirtaş salatalık soyarken, vs… Bu şirin görüntülere kandı halkımız.

Ne olursa olsun unutmaması gereken bir şeyi unuttu. Yıllarca dağlarda evlatlarının yollarına mayın döşeyen, pusu kuran eli kanlı bir bölücü örgütü demokrasi meyvesi olarak gördü. Onun temsilcilerine oy verdi. Uyudu, uyutuldu…

CHP yöneticileri sevinçten teneke çaldılar, HDP’yi meclise soktuklarını ilan ettiler. Pirinç kadar beyinlerin öngörüsüyle atılan bu adımlar, şükür pilavları dağıtılarak kutlandı. Apo posterleri sokakları kapladı.

AKP’yi devirmek iddiasıyla gelen CHP, AKP ile koalisyon kuracak şimdi. HDP de bu koalisyona dışarıdan destek verecek. ABD’nin istediği şey de tam olarak buydu. Tayyip Erdoğan’ın kişisel egosundan dolayı kontrolden çıkma olasılığına karşı iki Kemal’i (Vaşingtonlu ve Dersimli) getirip yanına uladı. İki partinin programları bile aynı, birbirinden ayırt edilemiyorlar. Böylece AKCHP dönemi başlamış olacak.

Açılım projesi ile başlatılan bölünme süreci yürüyecek, Cemaat operasyonları duracak. Projenin aksamasına karşı kullanılacak sigortalar da silahlı güç kullanımı olacak.

Açılımın zorunluluğunu sokakları yangın yerine çevirme potansiyeli kazandırılan PKK kanıksatacak… Aksamasını da bir askeri müdahale olasılığı ile engelleyecekler.

AKP’yi göndermek için HDP’ye oy toplayan ya da kendi deyimleriyle emanet veren ama iş Vatan Partisi’ne gelince “oylar bölünüyor” diye saçmalayan herkes artık Türkiye’yi bölme günahının ortağıdır.

Doğru AKP eski iktidarını kaybetmiştir. Ama bu 7 Haziran seçim sonuçlarıyla olmamıştır. 29 Ekim’de taksim meydanını, 10 Kasım’da Anıtkabiri, Silivri zindanlarının önlerini dolduran yüzbinler yıkmıştır o iktidarı. TGB yıkmıştır… Silivri’de müebbet tehditlerine meydan okuyan, Strazburglarda Türk milletini savunarak emperyalizmin bileğini büken Vatan Partisi kadroları yıkmıştır. Oralarda ne Kılıçdaroğlu vardı, ne Bahçeli. 7 Haziran seçimleri AKP’yi düştüğü yerden kaldırmak için ilkyardımdır. O sandıktan çıkanlar destek kuvvetleridir emperyalizmin. Ve ne yazık ki, bu şeytani doğumun ebeliği Türk milletine sandık başlarında yaptırılmıştır.

CHP, iktidar uğruna bu programı uygulayarak kendisini iyice bitirecektir. Türkiye bir kardeş kavgasına sürüklenecektir.

Sonrasına gelince…

Ferman padişahın ve Kandil PKK’nın ise, Toroslar, Erciyesler, Baba dağları da bizimdir. Biz mücadeleyi bırakmayacağız. Dizimizin üzerine düşersek orada savaşmaya devam ederiz. Bilge Kağan’ın dediği gibi, ilimiz töremiz bozulmasın, oğullarımız köle, kızlarımız cariye olmasın diye…

Oktay Yıldırım
ulusalkanal.com.tr
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir