1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

ASİL TÜRK 7 HAZİRAN'DA HANGİ PARTİYE OY VERMELİ?

MesajGönderilme zamanı: 06 Haz 2015, 20:03
gönderen TurkmenCopur
ATATÜRKÇÜ VE TÜRK MİLLİYETÇİSİ ASİL TÜRK 7 HAZİRAN'DA HANGİ PARTİYE OY VERMELİ?

ABD=CIA=SOROS=CHP=AKP=PKK=F-TIPI=MHP


Bu yüzden VATAN PARTİSİ dışında Milli bir Parti göremiyorum, belki Haydar Baş'ın BTP PARTİSİ, ama Osman Pamukoğlu paşanın kimseye açıktan saldırmayıpta Doğu Perinçek'e hakaret düzeyinde bir dönem saldırması ve Ergenekon sürecinde kumpas mağduru olan Askerlerimizi açıkça desteklememesinden dolayı HEPAR çözüm değildir, olamazda. TEK ÇÖZÜM VATAN PARTİSİ'NDE, bugün AKP'ye verilen oy düşman devlet ABD'ye verilmiş bir oydur, VE SADECE GAFLET VE DALALET İÇİNDE OLAN HAİNLERİN TUTUNACAĞI BİR TAVIRDIR.

Yeni CHP'nin ATATÜRK CHP'si ile uzaktan yakından hiçbir ilişkisi yoktur! Y-CHP CIA elemanı George Soros'un partisidir, ve Soros'un emirleri doğrultusunda Y-CHP Fethullah Gülen ve Kemal Derviş vatan hainlerine RESMEN teslim edilmiştir. Y-CHP'nin üst yönetim kadroları da hepimizin yıllardır gördüğümüz gibi, Sezgin Tanrıkulu, Gürsel Tekin ve Bekaroğlu gibi vatan hainleri ile doludur ve geri kalan milletvekilleri de MHP'de olduğu gibi ülkenin menfaatlerini kişisel maaşı'nın üstünde tutamayan zavallı insanlardan kuruludur. Süheyl Batum ve Emine Ülker Tarhan gibi tek tük insanlar dışında, hainlik yapan üst yönetimlerine rest çekebilen bir baba yiğit çıktı mı şimdiye kadar CHP ve MHP milletvekilleri içinde? Yok!

Dolayısı ile Y-CHP'ye verilen oyda düşman devlet ABD'ye verilmiş bir oydur.

MHP, gizli bir AKP destekçisi, ne zaman AKP ve Tayyip Erdoğan zora girdiğinde can simidi gibi imdadına gizli MİT ajanı Devlet Bahçeli yetişmiştir. Senelerdir TurkToresi.com olarak, tüm vatanseverlerin ortak düşüncesi olan MHP, CHP ve VATAN PARTİSİ ile birleşmesi lazım diye uyarılarda bulunmamıza rağmen, Bahçeli ve Kılıçdaroğlu hiçbir şekilde bu türlü etkili bir çözümü uygulamak için hiçbir şekilde bir adım atmadı.

Yıllardır hiçbir adım atmayanlar, birden bire en son Cumhurbaşkanlığı seçiminde CIA'nin talimatları doğrultusunda YÜCE ATAMIZ ATATÜRK'e idam fermanı veren hainin en yakın can dostu olan bir şahısın oğlu olan ve yaşamı boyuncu Cumhuriyet düşmanı CIA elemanı olduğu kanıtlanmış Ekmeleddin İhsanoğlu birden bire Bahçeli ve Kılıçdaroğlu'nun ortak adayı oldu. Yani, yapabildekleri tek şey, CIA'nin talimatlarında birleşmek, hiçbir şekilde ATATÜRK'TE BİRLEŞMİYORLAR! ATATÜRK'TE BİRLEŞENLERİN HEPSİ SADECE VATAN PARTİSİNE KATILIYOR! Hatta, Bahçeli bununla yetinmeyip şimdiki 7 haziran seçimi öncesinde Ekmeleddin İhsanoğlu'nu hiç utanmadan MHP'den milletvekili aday gösterdi. Kılıçdaroğlu ve Bahçeli bu türlü tuhaf, kötü niyetli ve mantıksız kararları ile yıllardır açıkça AKP'nin iktidar yapılmasına bilerek isteyerek katkıda bulunmuşlardır.

Hatta Kılıçdaroğlu bununla yetinmeyip, biz Y-CHP olarak %30 civarında oy amaçlıyoruz diyor, yani açık açık tek başına onurlu bir şekilde iktidar olmak istemiyoruz diyor, ve AKP ve PKK ile koalisyona hazırız diyor. Götünü kurtarmak için TSK'nın kuklası haline gelmiş olan Tayyip ve karşısındaki Fethullah Gülen'le iç savaşı sırasında da ayrıca Bahçeli ve Kılıçdaroğlu açıkça Fethullah Gülen ve CIA'nin istekleri doğrultusunda Fethullahçıları açıktan desteklediler. Bu demek değildir ki Tayyip şu anda milli olanların tarafındadır, ABD Tayyip'i Suriye'yi bölemediği için sildi, CIA tetikçileri imkan bulsalar suikast girişiminde bile bulunurlar, bunu bilen Tayyip korkusundan MİLLİ OLAN TSK'mize yalvarıp onun kuklası olmayı kabul etmiştir.

Fenerbahçe'ye yapılan suikast girişimini planlayanlarında Tayyibin patronu olan CIA ağbabalarının tetikçileridir zaten. Ses kayıtlarında Tayyibin geri zekalı oğlu ile açıktan açığa MİLLİ OLAN AZİZ YILDIRIM'a savaş ilan etmeleri, Fenerbahçe'ye kumpas kurmalarıda Fenerbahçe'ye yapılan suikast girişiminin dolaylı olarak Tayyip tarafından CIA talimatları doğrultusunda kurgulanabileceği olasılığını gösteriyor. Ateş eden tetikçinin halen bulunamaması da Tayyibin, FENERBAHÇE gibi KURTULUŞ SAVAŞINDA KUVVAYI MİLLİYE'nin parçası olmuş olan ASİL TÜRK kulübüne yapılan suikast girişiminde pay sahibi olduğunu gösteriyor! Bu yüzden burdan tüm YÜCE FENERBAHÇE taraftarına sesleniyorum, bize yapılanları gördünüz, buna rağmen AKP'ye oy verirseniz siz demekki FENERBAHÇE'Lİ DEĞİLSİNİZ anlamına gelir!

CIA'nin kurduğu AKP'ye oy vermiyeceğiz, AKP'nin can simidi olan ve F-TİPİ'nin kuklası haline gelmiş MHP'ye oy vermiyeceğiz, Soros'un ve Kemal Derviş'in kuklası olan CHP'ye oy vermiyeceğiz, ve son 30 yıldır MEHMETÇİĞİMİZİ ŞEHİT EDEN CIA kuklası terör örgütü PKK'nın resmi bir şekilde gravatlı milletvekili adaylar olanlara oy vermiyeceğiz, PEKİ OZAMAN KİME OY VERECEĞİZ?

Birincisi Dersim konusunda Atatürk'e küfredenlerden Atatürkçü ve GERÇEK CHP'li olamaz. İhsanoğlu gibi Atatürk düşmanlarını milletvekili adayı yapıpta açıktan açığa tarihin gelmiş geçmiş en büyük Türk Milliyetçilerinden birisi olan ATATÜRK'ün düşmanı olduklarını kabul edenlerden de, Türk milliyetçisi veya Türk buduncusu/ulusalcısı olamaz! Bu saydıklarımın hiç bir tanesinden Milli hiçbir hamle beklenemez, bekleyenler HAYAL KURUYORLAR VE FARKINDA OLMADAN BEYİNLERİ DÜŞMAN DEVLET ABD'NİN CIA PROJELERİ TARAFINDAN ÇOK BASİT BİR ŞEKİLDE KONTROL EDİLMEKTEDİRLER. ASİL TÜRK MİLLETİ BU KADAR BASİT, KOLAY VE AŞŞAĞILIK BİR ŞEKİLDE KUKLA GİBİ OYNATILMAYA LAYİKMİDİR? DEĞİLDİR TABİKİ!

Birde Atatürk düşmanı şerefsizlerin yeni taktiği de, AKP'nin oyunun azaltılması için PKK'ya oy verin diye öğüt vermeleridir. VATAN PARTİSİNDEN rahatsız olupta oyları bölmeyin diyenler, gelmişler namussuz bir şekilde utanmadan PKK'ya oy verebilirsiniz, verirseniz bu bizi rahatsız etmez diyebiliyorlar. ASİL TÜRK MİLLETİNE SESLENİYORUM, BU TUZAKLARA DÜŞMEYİN, ABD'NİN AMACI AKP, PKK VE CHP İLE KOALİSYANI KURMAKTIR, BUNUN SEBEBİ DE YUKARIDA AÇIKLADIĞIMIZ GİBİ TAYYİP VE AKP'NİN KORKULARINDAN DOLAYI TSK'NIN DA KUKLASI HALİNE GELDİĞİNDEN DOLAYIDIR. AYNEL-ARAP(UYDURMA TERİM: KOBANİ) KUKLALAR SAVAŞINDA TSK'NIN AÇIK AÇIK ABD ORDUSUNU(SURİYE PKK'SININ İÇİ CIA VE DELTA FORCE ÜST DÜZEY YÖNETİCİ KOMUTANLARI İLE DOLUDUR, YANİ PKK EŞİTTİR ABD ORDUSUNUN BİR BÖLÜMÜ) MAĞLUP ETMESİ DE BUNUNLA ALAKALIDIR! ABD PKK VE ATATÜRK DÜŞMANI Y-CHP İLE BİRLİKTE AKP'YİDE İÇİNE ALAN BİR KOALİSYONU AMAÇLAMAKTADIR. TAYYİP ERDOĞAN CANINI KURTARMAK İÇİN HEM ABD'NİN KUKLASI OLABİLMEK İÇİN ABD'YE YALVARMAKTADIR, HEMDE ABD TARAFINDAN SUİKASTA UĞRAMAMAK İÇİN TSK'NIN KUKLASI OLMAYI FETHULLAH'LA SAVAŞLARININ BAŞLAMASINDAN SONRA KABUL ETMİŞTİR. NASIL Kİ OBAMA ABD'NİN GERÇEK YÖNETİCİSİ DEĞİLSE VE İNGİLİZ CERMEN DEVLETİNİN HANEDANI ROTHSCHİLD'LER ABD'NİN GERÇEK YÖNETİCİSİ İSE, TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NİN GERÇEK SAHİBİ DE AKP VEYA BİRBAŞKA BİR PARTİ DEĞİLDİR, ASİL TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NİN GERÇEK SAHİBİ TSK'DIR, BUNU HİÇBİR ZAMAN UNUTMAYALIM! TAYYİP İKİLİ AJAN GİBİ ROL YAPMAKTADIR, VE DİĞER ABD KUKLALARI DA AKP-YCHP-PKK KOALİSYONUNA HAZIR DURUMUNDADIRLAR VE VATANA İHANET PROJELERİNE TÜRK MİLLETİNİ FARKINDA OLMADAN ORTAK ETMEK İSTİYORLAR, LÜTFEN KANMAYIN VE KANDIRILMAYINIZ!

OZAMAN KİME OY VERECEĞİZ? ERGENEKON'DAN ÇIKANLARIN TEMSİLCİSİ OLAN VATAN PARTİSİNE OY VERECEĞİZ! DÜŞMAN DEVLET ABD'NİN AÇIKTAN AÇIĞA HEDEF ALDIĞI KAHRAMAN DOĞU PERİNÇEK VE VATAN PARTİSİNE OY VERECEĞİZ! ZAMANINDA ŞEHİT KOMUTANIMIZ EŞREF BİTLİS PAŞALARIN YÖNETİMİNDEKİ ASİL TÜRK ÖRGÜTLENMESİ İLE BİRLİKTE(HERHANGİ BİR YASA DIŞI FAALİYETİ OLMAYAN VATANSEVERLERİN KURDUĞU MİLLİ TÜRK ÖRGÜT = ERGENEKON) SİYASİ VE ASKERİ KANATTA GİZLİ BİR ŞEKİLDE ABD VE ONUN KUKLASI OLAN PKK İLE MÜCADELE EDENLERİN PARTİSİNE OY VERECEĞİZ! TÜRKİYE'NİN TAM BAĞIMSIZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ SAVUNAN TEK PARTİ OLAN VATAN PARTİSİNE OY VERECEĞİZ! ERGENEKON'DA ZİNDANLARA ATILAN HASAN ATİLLA UĞUR GİBİ, ÖCALAN'I YAKALAYAN ASKERİ ÖRGÜTÜN PARÇASI OLAN VE O KATİL CANAVARI SORGULAYIP TÜM SIRLARINI TÜRK DEVLETİMİZE ARMAĞAN ETMİŞ, VE YILLARCA ABD PİYONU PKK İLE AÇIK AÇIK SAVAŞMIŞ KAHRAMAN ASKERLERİMİZ VE ÖCALAN'A İDAM KARARI VERMİŞ OLAN TURGUT OKYAY GİBİ BİR KAHRAMAN BİR HAKİM, NEDEN BUGÜN HEPSİ VATAN PARTİSİNE KATILDILAR? NİÇİN TÜRKEŞ İLE BİRLİKTE MHP'NİN KURUCULARINDAN BİRİSİ OLAN GERÇEK TÜRK MİLLİYETÇİSİ YAŞAR OKUYAN'LAR VATAN PARTİSİNE KATILDILAR? NİÇİN VATAN PARTİSİ DIŞINDA HERHANGİ BİR PARTİ ATATÜRK'E KÜFRETMEYİ GÜNDEM HALİNE GETİREN AKP'YE KARŞI MÜCADELE ETMEMİŞTİR BUGÜNE KADAR? ÇÜNKÜ VATAN PARTİSİ DIŞINDA, (BTP'Yİ AYRI TUTARSAK), HİÇBİR PARTİ'NİN PROGRAMLARINDA GERÇEK ATATÜRK'ÇÜLÜK, YANİ ALTI OK FORMÜLÜ YOKTUR! Y-CHP YÖNETİMİ AÇIK AÇIK ALTI OK'U FIRSAT BULDUĞUMUZDA DEĞİŞTİRECEĞİZ DEDİ, BÖYLE BİR UCUBE BİRLİKTELİKTEN ATATÜRKÇÜ PLAN VE PROGRAM BEKLENEBİLİRMİ? HAYIR TABİKİ DE!

VATAN PARTİSİ VE BTP DIŞINDA ABD, RUSYA VE ÇİN'DEN BAĞIMSIZ OLARAK, MİLLİ ÜRETİME DAYALI, TÜRK MİLLETİ'NİN ONURLU ÇALIŞMA GÜCÜNE DAYALI MİLLİ EKONOMİK BİR MODELİ, İKTİDAR OLDUĞU ZAMAN UYGULAMAYI PLANLAYAN BİR BAŞKA BİR PARTİ VARMIDIR? YOK TABİKİ DE! DİĞER PARTİLERİN HEPSİ DE ABD'NİN PROJELERİ DOĞRULTUSUNDA TÜRK MİLLETİ'NİN SÜREKLİ BORÇLU VE FAKİR HALİNDE YAŞAMASININ SABİT BİR ŞEKİLDE SAĞLANMASINI PLANLAMAKTADIRLAR!

VATAN PARTİSİ DIŞINDA ABD'DEN BAĞIMSIZ BİR ŞEKİLDE GERÇEKTEN SAMİMİ OLARAK(KALPTEN) TÜRK VE KÜRT'ÜN KARDEŞLİĞİNİ SAVUNAN BİRBAŞKA PARTİ VARMIDIR?

HER SEÇİM YAPTIĞIMIZ HATAYA DÜŞMEMEK İÇİN, OYUM BOŞUNA GİTMESİN DİYE DÜŞÜNÜYORSANIZ, VATAN PARTİSİ DIŞINDA HİÇ BİR PARTİYE OY VERMEYİNİZ!