Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Yeni CHP ve Atatürk'ün Eski CHP'si arasındaki Fark ve VP

Tüm Türk Milleti(Milliyetçi ve Devrimci tüm Atatürkçüler) Vatan Partisinde BİRLEŞİN, GEÇ OLMADAN!

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Yeni CHP ve Atatürk'ün Eski CHP'si arasındaki Fark ve VP

Mesajgönderen TurkmenCopur » 22 Kas 2014, 23:47

Yeni CHP ve Atatürk'ün Eski CHP'si arasındaki Fark ve Vatan Partisi

BİR TARAFTA 80 darbesi sonrasında kapatıldıktan sonra Tayyip Erdoğan'ı başbakan yapan Baykalların kurduğu ve Tayyip Erdoğan'ı cumhurbaşkanı yapan Kılıçdaroğluların devam ettirdiği ABD ve İngilitere'nin kuklası olan Yeni-CHP,

DİĞER TARAFTA ise Asil Türk'ün Kurtuluş Zaferi sonrasında asil Atamız Atatürk'ün İngilizleri(= o zamanın ABD'si) darmadağan ederek kurduğu tam bağımsız bir dünya ülkesini oluşturan Eski-CHP(Atatürk'ün CHP'si).

İŞTE bu Eski-CHP'yi bugün Vatan Partisi temsil etmektedir. Vatan Partisi Altı Ok'ta yazılı olan tüm maddeleri benimsemiş, kabul etmiş ve parti programı olarak uygulamaktadır! Bu gerçekleri görmemiz lazım, Kılıçdaroğlu'ların, Sezgin Tanrıkulu'ların, Bekaroğlu'ların, Binnaz Toprak'ların, Gürsel Tekin'lerin, Sarıgül'lerin yönettiği bir partiden ATATÜRK'ÜN CHP'Sİ ÇIKMAZ, OLMAZ VE OLMAYACAK. Oyları bölmeyin tuzağına yeniden girmeyin diye uyarıda bulunmak istiyorum tüm Türk Milleti'ne, inanmayın, yok böyle birşey, bir bölen varsa oda bu Sorosçu CIA'ci kadrolardır! Bu Sorosçu CIA'ci kadrolar Atatürkçü'leri frenlemek ve kontrol etmek için görevlendirilmiş etki ajanlardır, kanmayın kandırılmayın, Vatan Partisi dışında güvenilecek bir parti yok, burada birleşelim GEÇ OLMADAN!
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Yeni CHP ve Atatürk'ün Eski CHP'si arasındaki Fark ve İP

Mesajgönderen TurkmenCopur » 22 Kas 2014, 23:48

İşçi Partisi atağa geçti: Atatürk'ün CHP'si artık İşçi Partisi'dir

Milliyetçi, halkçı, devrimci öncüler İşçi Partisi’nde birleşti. Tümgeneralinden Maden işçisine, Profosörlerinden iş adamlarına çok sayıda toplumun öncü ismi bugün İşçi Partisi rozeti taktı. Yeni üyelerin konuşmalarında ortak vurgu ise "Atatürk’ün CHP’si İşçi Partisi'dir ve biz Atatürk'ün partisine katıldık" oldu.

Orduda üst düzey görevlerde bulunan emekli komutanlar, akademisyenler, Parti Başkanları, belediye başkanları, meclis üyeleri ve kitle örgütü başkanları... İzmir’de İşçi Partisi’nde buluştu.

40 öncü isim, rozetini taktı, "Atatürk’ün CHP’si İşçi Partisi'dir, İşçi Partisi'nde birleştik" dedi.

Açılış konuşması İşçi Partisi İzmir İl Başkanı Tugay Şen’den geldi. Şen, Altı ok programıyla milli hükümet yürüyüşünü başlattıklarını ilan etti.

Çok sayıda İzmirlinin katıldığı törende sık sık “Mustafa kemal’in askerleriyiz” sloganı atıldı. Üye katılım törenine yurttaşlar ellerinde İşçi Partisi bayraklarıyla hazır bulundu.

Emekli Hava Tümgeneral Ayhan Gümüş’te İşçi Partisi’ne üye olan isimler arasındaydı. Gümüş bugünü 3. doğum olarak gördü.

Eski CHP İzmir İl Başkanı Turan Karakaş duygularını partimi değiştirmiyorum Atatürk’ün CHP’sine katılıyorum sözleriyle ifade etti.

CHP’ye bir eleştiride Türkiye Futbol Federasyonunda uzun dönem görev yapan işletmeci Hakan Düzdemir’den geldi. Düzdemir "CHP’nin beyni operasyonla işgal altına alınmıştır" dedi.

Türkiye Maden-iş Sendikası Soma 3 Nolu Şube Sekreteri, Türkiye'nin yakından tanıdığı Sefa Köken yaptığı coşkulu konuşma ile uzun süre alkışlandı.

Güzelbahçe Kurucu Belediye Başkanı Hülya Yarbuz neden İşçi Partisi sorusunu yanıtladı.

Eski Tire CHP Belediye Meclis Üyesi Emekli Binbaşı İsmet Bozdağ İşçi Partisi rozetini şeref madalyası olarak tanımladı.

ulusalkanal.com.tr
http://www.ulusalkanal.com.tr/gundem/is ... 41981.html
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26


Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron