1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Osman Pamukoğlu Paşamız Lütfen BİRLEŞELİM, İFTİRA ATMAYALIM

MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2014, 03:06
gönderen TurkmenCopur
Hakikaten Osman Pamukoğlu Paşa'nın bu yaptığını görmek beni derinden üzüyor, Osman Pamukoğlu Paşa'nın bile Doğu Perinçek gibi bir Kahramana böyle yobazca ve bilimden uzak bir şekilde, sahte belge üreten Gladyo merkezlerinin yalanlarını delil göstererek saldırması çok üzücü. Bula bula Doğu Perinçek'i mi buldunuz saldırmak için? Amacınız nedir?

Ben Osman Pamukoğlu'nu aydın birisi olarak bilirdim, büyük saygım vardı ona karşı, ama görüyorumki CIA ABD istihbaratının algı oyunları onu bile derinden etkilemiş, yoksa böyle kritik bir dönemde, bütün MİLLİ GÜÇLERİN birleşmesi gerektiği bir dönemde böyle tuhaf hareketlerde bulunmanın anlamını çözemiyorum, çözebilen varmı??? Amaç nedir, ne yapmak istiyorsunuz? Lütfen yaptığınız hatadan dönün ve birleşin HEPAR ve İşçi Partisi yöneticileri, Ufuk Söylemez'in söylediği gibi gerekirse yeni bir parti kurulsun, burada birlikte mücadele edin! Anlamadığınız birşey varsa gidin Doğu Perinçek'le konuşun tartışın, itham ettiğiniz şeyleri konuşun tartışın ve Doğu Perinçek'in söyledikleri sizin tatmin etmeyecekse istediğiniz gibi davranabilirsiniz! Ama bu şekilde çok yakışıksız oluyor, anlam veremiyorum....


http://www.ulusalkanal.com.tr/…/isci-partisi-osman-pamukogl…

İşçi Partisi: Osman Pamukoğlu'nu mahkeme kararı yalanlıyor

Hak ve Eşitlik Partisi Genel Başkanı Osman Pamukoğlu 01 Kasım 2014 tarihinde partisinin resmi internet sitesinde yayınlanan yazısında İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek hakkında asılsız iddialarda bulundu. İşçi Partisi Genel Merkezi yaptığı yazılı açıklamada mahkeme kararlarına dayanarak Pamukoğlu'nun iddialarına yanıt verdi.

Yapılan yazılı açıklama şöyle:

Hak ve Eşitlik Partisi Genel Başkanı Osman Pamukoğlu 01 Kasım 2014 tarihinde partisinin resmi internet sitesinde yayınlanan yazısında İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek hakkında asılsız iddialara yer verdi.

Pamukoğlu yazısında; “1998 yılında PKK’ya silah ve para yardımı yapmakla suçlanıp hakkında dava açılmadı mı? Aynı tarihte Terörle mücadele yasası çerçevesinde 14 ay hapis cezası alıp yatmadı mı?” ifadelerini kullandı. Bu açıklamalar gerçek dışıdır. Ergenekon davası savcılarından sonra Osman Pamukoğlu da, Ankara DGM kararıyla mahkûm edilmiş bir iftirayı on altı yıl sonra yeniden dillendirmiştir. Pamukoğlu’nun iftiraları hakkında en yakın zamanda hukuki işlem başlatılacaktır.

1998 yılında Gladyo’nun emriyle gerçekleştirilen bu tertip konusunda kamuoyunu defalarca bilgilendirdik. Osman Pamukoğlu’nun yalanlarını çürütmek için bir kez daha kamuoyuna tertibin iç yüzünü belgeleriyle sunuyoruz.

“1998 TERTİBİ”NİN İÇ YÜZÜ

1998 yılında Tuncay Güney ve Sami Demirkıran, Gladyo'nun emriyle, sahte mühür yaparak İP Genel Başkanı Doğu Perinçek'e karşı bir tertip düzenliyorlar. İki adet sahte mektup hazırlanıyor. Bu mektuplardan biri, PKK Garzan Eyaleti adına, diğeri PKK'nın yan örgütü ERNK adına yazılmış, imzalanmış ve mühürlenmiş.

Tıpkı Ergenekon davasında olduğu gibi, yine Tuncay Güney kullanılarak Doğu Perinçek 24 Eylül 1998 günü gözaltına alınıyor ve tutuklanıyor.

Yapılan yargılama sonunda, Ankara 1 No'lu DGM, Adli Ekspertiz ve Bilirkişi raporları yanında diğer kanıtlara da dayanarak PKK mektuplarının sahte olduğunu saptıyor ve Doğu Perinçek'in aklanmasına karar veriyor.

Bunun üzerine sahte mektupları Savcılığa getiren PKK itirafçısı Sami Demirkıran hakkında şikâyette bulunuyoruz. Ankara 9. Asliye Ceza Mahkemesi Sami Demirkıran'ı iftira suçundan teşdiden 1 yıl 3 ay hapse mahkûm ediyor ve hüküm kesinleşiyor.

YALANLARINIZIN ARKASINDA MISINIZ?

Osman Pamukoğlu’na soruyoruz.

Bütün belgeler ve bilgiler ortadayken neden bu iftiralara başvuruyorsunuz?

En son Ergenekon Davası sürecinde de mahkeme salonlarında çürüttüğümüz “1998 Tertibi” ile ilgili düzmece iddiaları ısrarla gündeme getirerek neden Gladyo’ya alet oluyorsunuz?

Hala bu yalanlarınızın arkasında mısınız?

ulusalkanal.com.tr

Re: Osman Pamukoğlu Paşamız Lütfen BİRLEŞELİM, İFTİRA ATMAYA

MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2014, 03:10
gönderen TurkmenCopur
Doğu Perinçek 1990'lı yılların başında aynen bugün olduğu gibi Türk Silahlı Kuvvetlerimizle işbirliği için aynı milli projeyi birlikte yürütmekteydiler. TSK askeri kanat, İşçi Partisi siyasi kanat, birlikte ABD kuklası PKK'yı bitirdiler. Doğu Perinçek'in görevi ve amacı Türkiye'deki Kürtlerin ABD kucağına girmemesi ve aksine Türk-Kürt kardeşliğinin sağlamlaşmasını sağlamaktı. Lütfen ABD istihbaratı CIA'nin Doğu Perinçek üzerine oynadıkları algı oyunu projesinin kölesi olmayın, aklınızı beyninizi kullanın.

YÜCE ATAMIZ ATATÜRK ne demişti: "TÜRK MİLLETİ ZEKİDİR", lütfen zeki olalım, düşmanın algı oyunu projelerinin aleti olmayalım! Bir fotoğraf üzerinden basit, mantıksız ve bilimden uzak mantıktan uzak tespitler yapmayalım. Aradan 20 yıl geçti, hayla gerçekleri göremiyorsunuz, yazıklar olsun! Bakınız Kahraman Şehit Paşamız Eşref Bitlis'in Resim sayfasındaki Talabani ve Barzani ile yanyana fotoğraflarına, burda Kahraman Eşref Bitlis'e kötü birşey söyleyebilecek varmı aranızda?

Eşref Bitlis'in amacı neydi? PKK'yı o dönem zayıflayan ABD'nin elinden kurtarıp terörü yoketmek, Doğu Perinçek'te bunu siyasi tarafıyla gerçekleştirdi. öcalan tutanaklarda Doğu Perinçek'in ona ABD'yle işbirliği yapmayın silah bırakın gibi öğütler verdiğini bizzat kendisi söylüyor! Yine Osman Pamukoğlu gibi PKK'yla mücadele etmiş bir Kahraman olan ve bizzat öcalanı yakalayan timin yöneticilerinden olan ve öcalanı sorgulayan ve onu aciz duruma getiren Hasan Atilla Uğur Paşamız şu anda neden İşçi Partisindedir acaba hiç düşündünüzmü? Tekrarlıyorum, bilimsel, mantıkla ve aklımızı kullanarak tespitler yapalım. Gün birleşme günü, mantıksız iftiraları atmanın zamanı değil, varsa bir şüpheniz bunu tv'de Doğu Perinçek'le birebir tartışın ve halk herşeyi görsün, anlasın, herşey açığa kavuşsun, LÜTFEN BİRLEŞELİM!!!!