1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Ey Türk Milleti Doğu Perinçek gibi bir Kahramanına Sahip Çık

MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2014, 06:08
gönderen TurkmenCopur


Doğu Perinçek bir Kahramandır! Üstteki yayını izlediğinizde İdris Bal gibi CIA'cı, Feto'cu(eski-AKP'ci), sahte milliyetçi ve takiyeli dinci ajanların neden sürekli Doğu Perinçek gibi bir kahramanı mantıksız, yalan ve gerçeklerden uzak argümanlarla hedef aldıklarını anlıyacaksınız!

Ey Türk Milleti, Doğu Perinçek gibi bir Kahramanına bu zorlu günlerde sahip çıkmıyacak, inanmıyacaksında kime sahip çıkacak ve inanacaksın?

Artık görelim lütfen: Doğu Perinçek eşittir Türk Silahlı Kuvvetleri, Doğu Perinçek sözde değil özde Türk Milliyetçisidir, Doğu Perinçek'e nankörlük yapanların hangisi Ermeni yalanına karşı Doğu Perinçek ve oğlu gibi büyük çalışmalar yaptı ve başarılar elde etti? Deniz Gezmiş hapse girdiğinde ilk aradığı kişi Doğu Perinçek. Türk ve Kürtlerin kardeşliğini kalpten savunan ve Amerikancı PKK'nın Kürt tabanında karşılık bulmamasını amaçlayarak 80'lerden 90'lardan beri Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Kahraman Komutanlarıyla birlikte(siyasi kanat, askeri kanat) projeler üreten yine Doğu Perinçek. öcalan'la görüşmeye gittiği yıllara baktığınızda Eşref Bitlis gibi Kahramanların barzani-talabaniyle görüştüğünü göreceksiniz ve ayrıca o dönemlerde PKK'nın bitirildiğini de göreceksiniz. Eşref Bitlis ve Uğur Mumcu niçin CIA gladyosu tarafından katledildi? O zamanların(90'lı yılların başı) Aydınlık Dergisine okadar önemli bilgileri verenler sizce kimdi? Tabiki de Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Kahraman Komutanları! 99'da öcalan'ı yakalayıp sorgulayan ekibin üyesi olan Kahraman Komutanımız Hasan Atilla Uğur(Ülkücü görüşe sahip) neden bugün İşçi Partisi'nin üyesidir ve Doğu Perinçek'i desteklemektedir, hiç düşündünüzmü?Atatürk'ün formüle ettiği dahiyane Altı Ok siyasi görüşünü(CHP Parti Programı ve Anayasa'ya yazılmış ve Türk'ün Devlet Yönetim sisteminin temel taşları)(Cumhuriyetçilik, Milliyetçilik, Halkçılık, Devletçilık, Laiklik, İnkılâpçılık) Doğu Perinçek dışında hangi siyasi önder kitap haline getirdi? Ayrıca Doğu Perinçek'in "Bozkurt Efsaneleri ve Gerçek" isimli bir kitabının olduğunu ve Türk Tarihi hakkında birçok araştırmasının olduğunu biliyormuydunuz? 1995 yılında Kanal D'de Ertuğrul Kürkçü gibi bir şerefsiz hain PKK'lısıyla nasıl kavga ettiğini biliyormusunuz? sayfasında bu konu hakkında bir video var, bunu izleyince Doğu Perinçek PKK ile uzaktan yakından ilişkisinin olmadığını göreceksiniz!

Doğu Perinçek'in kurduğu Ulusal Kanal açıldığı günden itibaren Türk Milletini en kritik dönemlerde aydınlatan, doğruları korkmadan yayınlayan tek kanaldır! Ergenekon Davasının adı neden "Ergenekon", hiç düşündünüzmü? ABD CIA'sı düzmece davanın adını neden Atalarımızın asil destanının adı olan Ergenekon olarak koyuyor ve sizce neden senelerce bu düzmece davanın en tepesindeki sanıklarından biri Doğu Perinçek'tide, İdris Bal gibi çıkarcı, sahte Amerikancı milliyetçiler değildi?

TGB gibi her milli konuda öncülük yapan örgütü kuran kimdir? Kusura bakmayın ama, Sabahattin Önkibar'ında dediği gibi, 70'lerde Ülkücü MHP örgütlerinin eylemlerde ne kadar aktif olduğunu biliyoruz, peki ne için yapılıyordu bütün bu eylemler? CIA projelerinin hipnozu altında kalanlar(hem Atatürk düşmanı olan, hemde Türk Milliyetçisiyim diyen gruplar) Atatürkçü kardeşlerinden/soydaşlarından öldürebilecek kadar nefret ediyordu, ve bu uğurda gerekirse ülkenin altını üstüne getiriyorlardı? Peki ya günümüz AKP döneminde bu deneyimli Ülkücü MHP örgütleri neden ülkeninin altını üstüne getirmiyor? Neden senelerdir suskun olan MHP örgütleri Kobani olayları olduktan sonra birden bire AKP örgütleriyle birlikte sokağa çıkıyorlar? 12 yıldır bütün bunların olacağı açık olarak gözükmüyormuydu? Çünkü Bahçeli, Kılıçdaroğlu gibi görevli CIA ajanıdır ve ikiside MHP ve CHP örgütlerini frenlemek ve kontrol etmek için tayin edilmiş elemanlardır!

Doğu Perinçek'in kurduğu TGB'nin yaptığı bütün bu asil, birleştirici(sağ sol kavramlarını bitirip Ülkücü'ye ve Atatürkçü'ye kardeş olduklarını hatırlatan), aktif ve başarılı sokak eylemlerini bu 12 yıllık AKP döneminde yapan herhangi birbaşka örgüt varmıdır? Yoksa, neden hala Doğu Perinçek'ten nefret ediyor birçok insan? Neden düşman devletlerin istihbarat örgütlerinin hipnozu altında yaşamaya devam ediyor birçok insanlarımız?

Düşman bütün bunları görüyorda Türk Milleti niye hala göremiyor? Acaba bir hipnoz içerisindemiyiz anlam veremiyorum, nedir bu Doğu Perinçek'e karşı yapılan nankörlük? Türk Soyumuzun başdüşmanı olan Cermen milleti'nin devleti ABD'nin istihbarat örgütü açık açık diyor ki, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Doğu Perinçek'in Örgütleri benim en büyük düşmanlarım, Orta Doğu'daki tüm projelerimi ta 60'lı yıllardan itibaren fiilen baltalıyor ve başarısız olmasını sağlıyorlar, bu yüzden onları her dönem hapse atıyorum, yine de bu asil Türklere diz çöktüremiyorum!

Ve yine şu son dönemde ABD yenilmektedir Türk Milleti'ne karşı, yine başarının sahibi İşçi Partisi ve TSK(Komutanların emekli olması diye birşey yok) işbirliğidir.

Neymiş, Doğu Perinçek AKP'nin kucağına oturmuş, hayır arkadaş böyle mantıksız birşey yok, bunu söyleyenler ABD ajanlarıdır! 1996 yılında Aydınlık'ta attığı manşetle(tayyip başbakan, gül dışişleri bakanı olacak manşeti...) başlamıştı Doğu Perinçek Tayyip Erdoğan'a karşı tedbirler almaya ve savaşmaya, Doğu Perinçek'i, İşçi Partisi, Aydınlık Gazetesi ve Ulusal Kanal yöneticilerini 6 yıldır zindanlara atan AKP-Feto ortaklığı değilmiydi? iftiranında bir mantığı olması gerekiyor ama ben bu İdris Bal gibi yezitlerde bu denli zeka göremediğim için rezil olduklarını ve kötü niyetli propagandalarının herkez tarafından anlaşıldığını görüyorum!!!

11 yıldır Fethullah Gülenle ortak olan Tayyip Erdoğan nasıl olurda Feto'nun tüm kilit adamlarını silip halledecek, Tayyip Erdoğan'ın bu kadar cesaretli kararlara imza atacağına siz inanıyormusunuz? Ben inanmıyorum, bütün bu hayati temizlemelerin(devlet yönetiminde bulunan çok önemli kanser hücreleri bir ameliyatla yokedilmiş duruma getirildi) başında TSK ve İşçi Partisi vardır! Anlıyalım artık, ABD Tayyip Erdoğan'ı Esad'ı deviremediği için sildi, ve Tayyip Erdoğan artık götünü kurtarmak için Türk Silahlı Kuvvetleri'nin kuklası olmayı kabul etmiş durumdadır. ABD kan kaybediyor, Dersimli Kemal'in Sahte-CHP'sini hazırlamaya çalışıyorlar ama bir türlü başaramıyorlar, çünkü Ortadoğu'daki savaşı kaybetmektedirler!!! Önümüzdeki dönemde ülkeyi Kahraman Türk Komutanları yönetecektir ve AKP dönemi bitmiştir benim gözümde. Milli Hükümet yakındır, ve bunun için tüm Milli Güçlerin birleşeceği YENİ BİR PARTİ'NİN KURULMASI ŞARTTIR VE BUNUN İÇİN GEREKLİ ÇALIŞMALAR YAPILMAKTADIR!