Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Ey Türk Milleti Doğu Perinçek gibi bir Kahramanına Sahip Çık

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Ey Türk Milleti Doğu Perinçek gibi bir Kahramanına Sahip Çık

Mesajgönderen TurkmenCopur » 20 Eki 2014, 06:08Doğu Perinçek bir Kahramandır! Üstteki yayını izlediğinizde İdris Bal gibi CIA'cı, Feto'cu(eski-AKP'ci), sahte milliyetçi ve takiyeli dinci ajanların neden sürekli Doğu Perinçek gibi bir kahramanı mantıksız, yalan ve gerçeklerden uzak argümanlarla hedef aldıklarını anlıyacaksınız!

Ey Türk Milleti, Doğu Perinçek gibi bir Kahramanına bu zorlu günlerde sahip çıkmıyacak, inanmıyacaksında kime sahip çıkacak ve inanacaksın?

Artık görelim lütfen: Doğu Perinçek eşittir Türk Silahlı Kuvvetleri, Doğu Perinçek sözde değil özde Türk Milliyetçisidir, Doğu Perinçek'e nankörlük yapanların hangisi Ermeni yalanına karşı Doğu Perinçek ve oğlu gibi büyük çalışmalar yaptı ve başarılar elde etti? Deniz Gezmiş hapse girdiğinde ilk aradığı kişi Doğu Perinçek. Türk ve Kürtlerin kardeşliğini kalpten savunan ve Amerikancı PKK'nın Kürt tabanında karşılık bulmamasını amaçlayarak 80'lerden 90'lardan beri Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Kahraman Komutanlarıyla birlikte(siyasi kanat, askeri kanat) projeler üreten yine Doğu Perinçek. öcalan'la görüşmeye gittiği yıllara baktığınızda Eşref Bitlis gibi Kahramanların barzani-talabaniyle görüştüğünü göreceksiniz ve ayrıca o dönemlerde PKK'nın bitirildiğini de göreceksiniz. Eşref Bitlis ve Uğur Mumcu niçin CIA gladyosu tarafından katledildi? O zamanların(90'lı yılların başı) Aydınlık Dergisine okadar önemli bilgileri verenler sizce kimdi? Tabiki de Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Kahraman Komutanları! 99'da öcalan'ı yakalayıp sorgulayan ekibin üyesi olan Kahraman Komutanımız Hasan Atilla Uğur(Ülkücü görüşe sahip) neden bugün İşçi Partisi'nin üyesidir ve Doğu Perinçek'i desteklemektedir, hiç düşündünüzmü?Atatürk'ün formüle ettiği dahiyane Altı Ok siyasi görüşünü(CHP Parti Programı ve Anayasa'ya yazılmış ve Türk'ün Devlet Yönetim sisteminin temel taşları)(Cumhuriyetçilik, Milliyetçilik, Halkçılık, Devletçilık, Laiklik, İnkılâpçılık) Doğu Perinçek dışında hangi siyasi önder kitap haline getirdi? Ayrıca Doğu Perinçek'in "Bozkurt Efsaneleri ve Gerçek" isimli bir kitabının olduğunu ve Türk Tarihi hakkında birçok araştırmasının olduğunu biliyormuydunuz? 1995 yılında Kanal D'de Ertuğrul Kürkçü gibi bir şerefsiz hain PKK'lısıyla nasıl kavga ettiğini biliyormusunuz? sayfasında bu konu hakkında bir video var, bunu izleyince Doğu Perinçek PKK ile uzaktan yakından ilişkisinin olmadığını göreceksiniz!

Doğu Perinçek'in kurduğu Ulusal Kanal açıldığı günden itibaren Türk Milletini en kritik dönemlerde aydınlatan, doğruları korkmadan yayınlayan tek kanaldır! Ergenekon Davasının adı neden "Ergenekon", hiç düşündünüzmü? ABD CIA'sı düzmece davanın adını neden Atalarımızın asil destanının adı olan Ergenekon olarak koyuyor ve sizce neden senelerce bu düzmece davanın en tepesindeki sanıklarından biri Doğu Perinçek'tide, İdris Bal gibi çıkarcı, sahte Amerikancı milliyetçiler değildi?

TGB gibi her milli konuda öncülük yapan örgütü kuran kimdir? Kusura bakmayın ama, Sabahattin Önkibar'ında dediği gibi, 70'lerde Ülkücü MHP örgütlerinin eylemlerde ne kadar aktif olduğunu biliyoruz, peki ne için yapılıyordu bütün bu eylemler? CIA projelerinin hipnozu altında kalanlar(hem Atatürk düşmanı olan, hemde Türk Milliyetçisiyim diyen gruplar) Atatürkçü kardeşlerinden/soydaşlarından öldürebilecek kadar nefret ediyordu, ve bu uğurda gerekirse ülkenin altını üstüne getiriyorlardı? Peki ya günümüz AKP döneminde bu deneyimli Ülkücü MHP örgütleri neden ülkeninin altını üstüne getirmiyor? Neden senelerdir suskun olan MHP örgütleri Kobani olayları olduktan sonra birden bire AKP örgütleriyle birlikte sokağa çıkıyorlar? 12 yıldır bütün bunların olacağı açık olarak gözükmüyormuydu? Çünkü Bahçeli, Kılıçdaroğlu gibi görevli CIA ajanıdır ve ikiside MHP ve CHP örgütlerini frenlemek ve kontrol etmek için tayin edilmiş elemanlardır!

Doğu Perinçek'in kurduğu TGB'nin yaptığı bütün bu asil, birleştirici(sağ sol kavramlarını bitirip Ülkücü'ye ve Atatürkçü'ye kardeş olduklarını hatırlatan), aktif ve başarılı sokak eylemlerini bu 12 yıllık AKP döneminde yapan herhangi birbaşka örgüt varmıdır? Yoksa, neden hala Doğu Perinçek'ten nefret ediyor birçok insan? Neden düşman devletlerin istihbarat örgütlerinin hipnozu altında yaşamaya devam ediyor birçok insanlarımız?

Düşman bütün bunları görüyorda Türk Milleti niye hala göremiyor? Acaba bir hipnoz içerisindemiyiz anlam veremiyorum, nedir bu Doğu Perinçek'e karşı yapılan nankörlük? Türk Soyumuzun başdüşmanı olan Cermen milleti'nin devleti ABD'nin istihbarat örgütü açık açık diyor ki, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Doğu Perinçek'in Örgütleri benim en büyük düşmanlarım, Orta Doğu'daki tüm projelerimi ta 60'lı yıllardan itibaren fiilen baltalıyor ve başarısız olmasını sağlıyorlar, bu yüzden onları her dönem hapse atıyorum, yine de bu asil Türklere diz çöktüremiyorum!

Ve yine şu son dönemde ABD yenilmektedir Türk Milleti'ne karşı, yine başarının sahibi İşçi Partisi ve TSK(Komutanların emekli olması diye birşey yok) işbirliğidir.

Neymiş, Doğu Perinçek AKP'nin kucağına oturmuş, hayır arkadaş böyle mantıksız birşey yok, bunu söyleyenler ABD ajanlarıdır! 1996 yılında Aydınlık'ta attığı manşetle(tayyip başbakan, gül dışişleri bakanı olacak manşeti...) başlamıştı Doğu Perinçek Tayyip Erdoğan'a karşı tedbirler almaya ve savaşmaya, Doğu Perinçek'i, İşçi Partisi, Aydınlık Gazetesi ve Ulusal Kanal yöneticilerini 6 yıldır zindanlara atan AKP-Feto ortaklığı değilmiydi? iftiranında bir mantığı olması gerekiyor ama ben bu İdris Bal gibi yezitlerde bu denli zeka göremediğim için rezil olduklarını ve kötü niyetli propagandalarının herkez tarafından anlaşıldığını görüyorum!!!

11 yıldır Fethullah Gülenle ortak olan Tayyip Erdoğan nasıl olurda Feto'nun tüm kilit adamlarını silip halledecek, Tayyip Erdoğan'ın bu kadar cesaretli kararlara imza atacağına siz inanıyormusunuz? Ben inanmıyorum, bütün bu hayati temizlemelerin(devlet yönetiminde bulunan çok önemli kanser hücreleri bir ameliyatla yokedilmiş duruma getirildi) başında TSK ve İşçi Partisi vardır! Anlıyalım artık, ABD Tayyip Erdoğan'ı Esad'ı deviremediği için sildi, ve Tayyip Erdoğan artık götünü kurtarmak için Türk Silahlı Kuvvetleri'nin kuklası olmayı kabul etmiş durumdadır. ABD kan kaybediyor, Dersimli Kemal'in Sahte-CHP'sini hazırlamaya çalışıyorlar ama bir türlü başaramıyorlar, çünkü Ortadoğu'daki savaşı kaybetmektedirler!!! Önümüzdeki dönemde ülkeyi Kahraman Türk Komutanları yönetecektir ve AKP dönemi bitmiştir benim gözümde. Milli Hükümet yakındır, ve bunun için tüm Milli Güçlerin birleşeceği YENİ BİR PARTİ'NİN KURULMASI ŞARTTIR VE BUNUN İÇİN GEREKLİ ÇALIŞMALAR YAPILMAKTADIR!
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

cron