1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Türk Futbolunda CIA, Gladyo ve Fethullahçı Fatih Terim İhane

MesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2014, 01:15
gönderen TurkmenCopur
Türk Futbolunda CIA, Gladyo ve Fethullahçı Fatih Terim İhaneti

Hasan Saş bugünkü(10-09-2014) İzlanda maçından önce Onur isimli kalecinin yan toplara çıkamadığını ve bunun birçok örneği olduğunu söylemişti.

İlk gol nasıl yenildi, Terimin bundan haberi varmı? Olmaz olurmu? Tabiki de haberi var! Volkan şu anda Milli Takım'ın en iyi kalecisiyken kadroya çağrılmamasının anlamı nedir? Milli bir ihanet içinde midir Terim Melo'yu Volkan'dan üstün gören bir tavır sergileyerekten?

En azından niye Bjk'lı Tolga oynamıyor, şampiyonlar ligi ön elemelerinde baya iyi oynamıştı? Defans'ta Ömer Toprak dışında stoper yokken neden formda olan Bekir aday kadroya çağrılmaz?

Formasyon'da hayallere kapılmanın anlamı nedir? Günümüz futbolunda hangi takım 3 defansla(2 stoper ve 1 ön libero) oynuyor, ve sanki stoper yokmuş gibi neden Mehmet Topal stoper oynatılıyor? Barcelona bile 1 tane forvetle oynarken, bu saçma sapan bilimden uzak 3'lü defans sisteminin anlamı nedir?

Onur, Selçuk, Burak ve Olcan'ın Milli Takım'da ne işi var? Bunların alternatifleri kesinlikle var, yok diyenin beyninde sorun olması gerekiyor sanırım?

Burak'ta ısrar etmek demek Milli Takım'ın Gs'ın altyapısı olarak kullanılması demektir! Buda Fatih Terim'e Milli Takım'ı sabote etmek için görev verildiğini gösteriyor, ama bu görevi kim veriyor, CIA ve Fethullahçı AKP'li Gladyo'mu acaba? Fethullahçı Fatih Terim dışında Milli Takım'ı yönetecek teknik direktör yokmudur? Fethullahçı olmayan Ersun Yanal neden Fethullahçı Hakan Şükür'ün çabalarıyla anlamsız sebeplerle Milli Takım'dan uzaklaştırıldı?

Türk Futbolunda neden 5 kişilik yabancı sınırı vardır? Hani yabancı sınırı, yerli oyuncuların kalitesini korumak içindi? Ozaman neden Milli Takım bu kadar berbat durumda? Türk Futbolunda yabancı sınırının olmasının tek sebebi CIA'nin Türk takımlarının Şampiyonlar liginde başarılı olmasını engelleme arzusundandır! Yani yine kaybeden Türk Milleti'dir bu durumda! Son birkaç senedir Aziz Yıldırım neden hapise atıldı, Fenerbahçe'ye neden kumpas yapıldı? Son 2 senedir ve bu sezonda Fenerbahçe neden Şampiyonlar liginden ihraç edildi? Türk yandaş medyasında neden yıllardır Fatih Terim'e peygamber gibi tapılmaktadır, acaba Fethullahçı olmasından dolayı mı? Bütün bu sorularla neleri anlatmak istediğimi hepiniz anlamışınızdır umarım.

Basketbolda Fenerbahçe'ye küfür eden Ergin Ataman(kadro seçiminde büyük bariz hatalar yapan Ergin Ataman) nasıl Milli Takımın antrenörü yapılır 2014 dünya kupasında?