1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

İKİNCİ BİR TÜRK KURTULUŞ SAVAŞINA HAZIRLIK ÇAĞRISI

MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2014, 17:53
gönderen TurkmenCopur
İKİNCİ BİR TÜRK KURTULUŞ SAVAŞINA HAZIRLIK ÇAĞRISI

Kılıçdaroğlu, Sarıgül'ün adamlarının minicik düğün salonunu doldurduğu ve asıl gerçek CHP tabanının giremediği düzmece kurultay'da zorla tekrar genel başkanı seçildi, sonuç olarak ne oldu ve ne olacak:


1. Kılıçdaroğlu'na oy veren 700 küsür CHP delegesi Türkiye'nin bağımsız bütünlüğünü koruyacak tek kitlenin intihar etmesini sağladı! CHP diye bir örgüt yok artık, bu örgüt kendi manevi değerlerine ihanet etti ve bu sayede intihar etmiş oldu, yani CHP diye bir örgüt yaşamıyor artık!

2. Kılıçdaroğlu'na oy veren 700 küsür CHP delegesi koltuk sevdası için, Türkiye'nin bölünmesi için oy verdiler!

3. Kılıçdaroğlu'na oy veren 700 küsür CHP delegesi, Atatürk'ün CHP'sini çöpe atıp yerin Soros'un ve CIA'nin Yeni-CHP'sini kurdular! Artık Eski CHP diye birşey yok, CIA etki ajanlarının hakimiyeti altında olan AKP'nin gölge partilerinden birisi olan ve AKP'den plan ve proje olarak hiçbir farkı olmayan bir partinin kurulması sağlandı. Körükörüne ve koltuk sevdası için Kılıçdaroğlu'nu ve önceki Cumhurbaşkanlığı seçiminde İhsanoğlu'nu destekleyen kitleler kendileriyle gurur duyabilirler, çünkü CIA'nın kendilerinden istediklerini yerine getirdiler başarı ile! Gurur duyun, Türkiye'yi bölenleri yıkmak istemeyen bir zihniyeti ATATÜRK'ÜN PARTİSİNDE tekrardan seçtiğiniz için! Ama tarih sizinle gurur duymayacak, burası kesin!!!

4. Şimdi ne olacak? Hiçkimse herhangi bir hayale kapılmasın, hiç heveslenmeyin, hiç iyi niyetle veya umutla beklenecek bir durum yok, olacak olan belli! 2015 seçimlerine kadar Kılıçdaroğlu CIA projelerinin stratejilerini uygulamaya devam edecektir ve sonucunda ne olacak? CHP'nin tabanı umudunu yitirecek ve bu lanet yönetimi boykot edecek ve Tayyip şerefsizi başkanlık ilan edecek, Doğu Anadolu bölünüp buralarda İkinci İsrail kurulacak!

Bunun sonucunda İkinci bir Türk Kurtuluş Savaşı oluşacak. Şimdiden yüce Türk Milletine uyarım olsun. 2015'in sonunda İkinci bir Türk Kurtuluş Savaşı'na kendinizi hazırlayın, Asil Türk Soyumuz ve Türk Milletimiz olarak karşı karşıya olduğumuz tehditin farkında olmanız gerekiyor! Eğer gerçekten bir Atatürkçü tam bağımsız derin devlet var ise, onlara buradan sesleniyorum, hazırlık yapın, önlemlerinizi alın, ABD'ye karşı 2015'te nasıl savaşacağız bunun planlamalarını yapın geç olmadan!