Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

İKİNCİ BİR TÜRK KURTULUŞ SAVAŞINA HAZIRLIK ÇAĞRISI

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

İKİNCİ BİR TÜRK KURTULUŞ SAVAŞINA HAZIRLIK ÇAĞRISI

Mesajgönderen TurkmenCopur » 05 Eyl 2014, 17:53

İKİNCİ BİR TÜRK KURTULUŞ SAVAŞINA HAZIRLIK ÇAĞRISI

Kılıçdaroğlu, Sarıgül'ün adamlarının minicik düğün salonunu doldurduğu ve asıl gerçek CHP tabanının giremediği düzmece kurultay'da zorla tekrar genel başkanı seçildi, sonuç olarak ne oldu ve ne olacak:


1. Kılıçdaroğlu'na oy veren 700 küsür CHP delegesi Türkiye'nin bağımsız bütünlüğünü koruyacak tek kitlenin intihar etmesini sağladı! CHP diye bir örgüt yok artık, bu örgüt kendi manevi değerlerine ihanet etti ve bu sayede intihar etmiş oldu, yani CHP diye bir örgüt yaşamıyor artık!

2. Kılıçdaroğlu'na oy veren 700 küsür CHP delegesi koltuk sevdası için, Türkiye'nin bölünmesi için oy verdiler!

3. Kılıçdaroğlu'na oy veren 700 küsür CHP delegesi, Atatürk'ün CHP'sini çöpe atıp yerin Soros'un ve CIA'nin Yeni-CHP'sini kurdular! Artık Eski CHP diye birşey yok, CIA etki ajanlarının hakimiyeti altında olan AKP'nin gölge partilerinden birisi olan ve AKP'den plan ve proje olarak hiçbir farkı olmayan bir partinin kurulması sağlandı. Körükörüne ve koltuk sevdası için Kılıçdaroğlu'nu ve önceki Cumhurbaşkanlığı seçiminde İhsanoğlu'nu destekleyen kitleler kendileriyle gurur duyabilirler, çünkü CIA'nın kendilerinden istediklerini yerine getirdiler başarı ile! Gurur duyun, Türkiye'yi bölenleri yıkmak istemeyen bir zihniyeti ATATÜRK'ÜN PARTİSİNDE tekrardan seçtiğiniz için! Ama tarih sizinle gurur duymayacak, burası kesin!!!

4. Şimdi ne olacak? Hiçkimse herhangi bir hayale kapılmasın, hiç heveslenmeyin, hiç iyi niyetle veya umutla beklenecek bir durum yok, olacak olan belli! 2015 seçimlerine kadar Kılıçdaroğlu CIA projelerinin stratejilerini uygulamaya devam edecektir ve sonucunda ne olacak? CHP'nin tabanı umudunu yitirecek ve bu lanet yönetimi boykot edecek ve Tayyip şerefsizi başkanlık ilan edecek, Doğu Anadolu bölünüp buralarda İkinci İsrail kurulacak!

Bunun sonucunda İkinci bir Türk Kurtuluş Savaşı oluşacak. Şimdiden yüce Türk Milletine uyarım olsun. 2015'in sonunda İkinci bir Türk Kurtuluş Savaşı'na kendinizi hazırlayın, Asil Türk Soyumuz ve Türk Milletimiz olarak karşı karşıya olduğumuz tehditin farkında olmanız gerekiyor! Eğer gerçekten bir Atatürkçü tam bağımsız derin devlet var ise, onlara buradan sesleniyorum, hazırlık yapın, önlemlerinizi alın, ABD'ye karşı 2015'te nasıl savaşacağız bunun planlamalarını yapın geç olmadan!
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir