Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Uluslararası Kıbrıs Toplantısına "Kürt Milliyetçileri"

Karen Fogg'un E-Postalları

Demokratik Sol Partisi Genel Başkanı Kahraman Bülent Ecevit, kısa bir süreliğine olsa bile, Türkiye'miz içindeki Amerikan örgütlenmesini belirli bir ölçüde engellemiştir.

Mesajgönderen TurkmenCopur » 23 Ara 2010, 02:36

Kimden: Karen Fogg
Kime: Helen Wallace, Dr. W. Wallace
Tarih: 14 Kasım 2001
Konu: Yanıt: Floransa 14-15 Aralık 2001 Kıbrıs Toplantısına Davet

Bazı yeni yüzler istiyor musun, istemiyor musun? Benim 2 numaram gelmek için can atıyor. İster Kıbrıs'tan gençlik aktivistleri olsun, isterse Anadolu'dan taşra milliyetçileri olsun bazı "farklı" insanları da önerebilirim... Belçika modelini bilen ANAP Milletvekili Bülent Akarcalı'yı, karalama kampanyalarına rağmen kamuoyu yoklamalarında % 20 alan tek parti olan ılımlı İslamcı partinin dış politika sözcüsü Abdullah Gül'ü, kurulu düzene yakın en büyük tirajlı günlük gazete Hürriyet'in Ankara editörü Sedat Ergin'i, Emekli Amiral Atilla Kıyat'ı, (TESEV Başkanı Can Paker ile birlikle 9 Kasım'da saat 21.15'lc Kıbrıs konulu 80 dakikalık bir programa çıktı.

Etkisi harika oldu) program iki defa daha yayımlandı. Mesaj çok cesurcaydı. Bu sorundan bıktık artık (iş ortağı öldürüldüğü için artık polemiklerden çekilmiş olan, TESEV kurucusu dostum İshak Alalon'un sözleri...)

Özgün İleti

Kimden: Helen Wallace Kime: Karen Fogg
Konu: Yanıt: Floransa 14-15 Aralık 2001 Kıbrıs Toplantısına Davet

Karen,

Sen mi yoksa senin iki numaran mı, sana kalmış. Bu defa sen olmazsan, o zaman bir başka sefere, bir başka şey için. Bize bilgi ver.
Sizin diğer isimleri, olayı örgütleyen Giacomo Luciani'ye buradan veriyorum.

En iyi dileklerimle
Helen.

Kimden: Karen Fogg
Kime: Dr. W. Wallace
Konu: İleti: Floransa 14-15 Aralık 2001 Kıbrıs Toplantısına Davet

Kim karar veriyor?? Ankara delegasyon'da 2 numara olan Luigi Narbone'yi katkıda bulunacak birinden çok bir gözlemci olarak isliyor musunuz? Çünkü o Kıbrıs konusunu gerçekte pek izlemiyor ama benim için ve Brüksel için biraz not hazırlayabilir. (Komisyondan kimse?)

Kaynakça
Kitap: KAREN FOGG'UN E-POSTALLARI
Yazar: Doğu Perinçek
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Dön 1999-2002: Cumhuriyetimizin 4. Yükseliş Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir