Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Kör Agop Çetesi

Karen Fogg'un E-Postalları

Demokratik Sol Partisi Genel Başkanı Kahraman Bülent Ecevit, kısa bir süreliğine olsa bile, Türkiye'miz içindeki Amerikan örgütlenmesini belirli bir ölçüde engellemiştir.

Kör Agop Çetesi

Mesajgönderen TurkmenCopur » 23 Ara 2010, 02:28

"Kör Agop Çetesi"

—Özgün İleti—

Kimden: Karen Fogg
Kime: Sami [Kohen], Ferai [Tınç], Emine [Uşaklıgil], Şahin [Alpay], Mehmet Altan, Cengiz [Çandar], Mithat [Melen], Murat [Yetkin], Cüneyt [Ülsever]
Bilgi: Mehmet Ali [Birand]
Tarih: 24 Nisan 2001
Konu: Verheugen

Herkese merhaba,

Verheugen iptal ettiği için üzgünüm... Pazar geç saatte varacak ve pazartesi basın temasları için zamanı olmayacak.
Ben her halükârda İstanbul'da olacağım ve eğer isterseniz Pazar günü gayri resmi bir akşam yemeği için bir yerde buluşmaktan memnun olacağım (7.30'da Kumkapıda Kör Agop'a ne dersiniz?)

Pazardan önce. Cumartesi 6.30'da Mydonose'da Sultans of the Dance'ı görmeye gelmenizi önerebilir miyim... Kimi videolar gördüm. İrlanda kültürünü dünya sahnesine taşıyan Lords of the Dance'a bir Anadolu cevabı olarak pek hoş görünüyor...
İçinizden gelmek isteyenler lütfen beni ofisten ya da 0532 2658512 numaralı mob 1 telefonumdan Perşembe öğleden sonraya kadar arasın.

En iyi dilekler Karen Fogg.

Kimden: Cengiz Çandar
Kime: Karen Fogg
Tarih: 30 Nisan 2001
Konu: Yanıt: Verheugen
Ek: Yönlendirilmiş ileti

Sevgili Karen,

Seninle bir araya gelememem büyük talihsizlik oldu. Türkiye ve AB için gelişme öngör ilerinin ayrıntıları ile tartışıldığı (Cenevre Güvenlik Politikası Merkezi'nde Türkiye üzerine bir atölye çalışması) Cenevre'de bulunuyordum ve hemen döndüm. Ama yarın Türkiye ve Yunanistan üzerine bir atölye çalışmasının yapılacağı Bologna'da (John Hopkins'te) olacağım, alışıldık Yunanlı şüpheliler ve ben, Şahin Alpay, Özdem Sanberk ve Rahmi Koç da dahil olmak üzere Türkler katılacak.
Yakın gelecekte nazik davetine katılma fırsatı bulabilmeyi umuyorum. Son kez bulunamadığım için özür dilerim.

En iyi [duygularla] Cengiz.

Kaynakça
Kitap: KAREN FOGG'UN E-POSTALLARI
Yazar: Doğu Perinçek
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Dön 1999-2002: Cumhuriyetimizin 4. Yükseliş Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir