Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Türkiye'de Üniversiteleri ve Öğrencileri Harekete Geçirmek

Karen Fogg'un E-Postalları

Demokratik Sol Partisi Genel Başkanı Kahraman Bülent Ecevit, kısa bir süreliğine olsa bile, Türkiye'miz içindeki Amerikan örgütlenmesini belirli bir ölçüde engellemiştir.

Türkiye'de Üniversiteleri ve Öğrencileri Harekete Geçirmek

Mesajgönderen TurkmenCopur » 23 Ara 2010, 02:26

"Türkiye Çapında Üniversiteleri ve Öğrencileri Harekete Geçirmek"

Kimden: Karen Fogg
Kime: Alain Servantie
Bilgi: Adriaan van der Meer, Bettina Kotzinger
Tarih: 30 Ocak 2001
Konu: İleti: (... ) Haberler

Senden Dijan'la e-posta yoluyla bağlantı kurmanı isteyebilir miyim? Okuduğun gibi şu anda Brüksel'de. Ve onunla görüşme ayarlamaya çalış ve eğer mümkünse KORKUNÇ Sokrates insanlarıyla görüşme ayarlamaya çalış. Şunu bilmelisin ki, Dijan (AEGEE'de) Türkiye çapında üniversiteleri ve öğrencileri harekete geçirebilecek kadar güçlü. Ve Kuneralp hâlâ Dışişleri Bakanlığı çevresinde olduğu sürece Avrupa Sokrates Leonardo gençliği için bir ulusal ajans kurmak zorunda. Ve AEGEE kendini EAC Genel Müdürlüğündeki herkesten ulusal ajansların işlevselliği konusunda daha iyi zannediyor.

(... ) Sonra bilgi edindi ve son iki yıl içinde oylarını kazandı. Dışişleri Bakanlığı şimdi uyumaya başladı. Kuneralp Ajans'ta dayatılan kanunların patlamak üzere olduğunu söyledi (Ekim'de) ve EAC Genel Müdürlüğü kapıları çarpacak ve bunca söze rağmen ASLA Türkiye'ye gelmeyecekmiş gibi görünüyor. Euromed genç değişimleri için resmi Türkiye bağlantısı olan bayan Toppare'yi görmeyi reddetmemeliydiler. Lütfen benim için EAC Genel Müdürlüğü'ne ateş et. EAC Genel Müdürlüğü'ne Dijan'ı birkaç haftalığına ücretsiz stajyer olarak almaları için rica ettim, yanıt vermediler, fakat eğer o bayanla görüşürsen bir yerine iki yolda yuvarlanmış olacaksın...

Kaynakça
Kitap: KAREN FOGG'UN E-POSTALLARI
Yazar: Doğu Perinçek
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 1999-2002: Cumhuriyetimizin 4. Yükseliş Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir