Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Yeni "Reis" Haluk Kırcı

1996'da Amerika'ya hizmet eden iki parti, DYP ve Refah Partisi, koalisyon hükümetini kurdular. 28 Şubat 1997 Milli Güvenlik Kurulu sonrasında verilen Muhtıra ile bu Amerikancı hükümetin iktidar dönemi sonlandırıldı.
Sonraki yıllarda, bu kararın Cumhuriyetimizin yararına mı yoksa zararına mı olduğu tespit edilememiştir, çünkü bu olay sonrasındaki yıllarda Recep Tayyip Erdoğan ve Abdullah Gül gibi Amerikan ajanları'nın önleri açılmış oldu.
-Erbakan Milli'ydi, konuşmalarında korkmadan ABD emperyalizmi ve siyonistler hakkında önemli tespitler yapabilmekteydi. Günümüzde AKP'nin başında Erbakan olsaydı, belkide yapılan bu şerefsiz hainliklerin büyük bölümüne izin vermeyip engelleyebilirdi. ABD stratejik olarak herzaman, kendisinin kurduğu örgütlerin elemanlarına bile güvenmeyen bir politika izlemektedir. Hele hele o örgutlerin başındaki kişi Türk Soylu ise, ona hiç ve hiç güvenmeyecektir. İşte bu yüzden, Milli Görüş örgütünü yöneten hiçbir zaman Necmettin Erbakan olmamıştır. Erbakan, gelecekte örgütü temizleyip, Milli Görüş’ün gerçek(yani ABD’nin kontrol ettiği değil, Milliyetçi olan Erbakan’ın kontrol ettiği bir Milli Görüş) lideri olabilme hayalleriyle yaşamış olabilir.
Ama maalesef Erbakan’ın içinde bulunduğu örgütün genel başkanı olmasına rağmen, örgüt daima CIA’nın görevlendirilmiş olduğu elemanlar tarafından yönetilmekteydi ve bu sistem aynı şekilde günümüz AKP’siyle birlikte devam etmektedir. Erbakan gibi zeki bir insanın bu gerçeklerin farkinda olmaması mümkün değildir.

Yeni "Reis" Haluk Kırcı

Mesajgönderen TurkmenCopur » 19 Ara 2010, 01:10

Yeni ' Reis" Haluk Kırcı

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün ruhsatlı "uzmanı" Abdullah Çatlı'nın ölümünden sonra, yerine MHP içinde "İdi Amin" diye anılan Haluk Kırcı geçiyor. Çatlı'nın sağ kolu olan Kırcı, Çiller Özel Örgütü'nün cinayetlerinin başinfazcılarından. Şimdi, Bahçelievler katliamının bir numaralı tetikçisi Haluk Kırcı "işleri" devralmaya hazırlanıyor.

Haluk Kırcı, 1958 Erzurum doğumlu. Nevşehir merkez nüfusuna kayıtlı. İlk cinayetini Ankara Eğitim Enstitüsü 1. sınıf öğrencisi iken işledi. Geçen haftalarda İzmir'de Pusat Cafe'de görüldü.
MİT Raporu'nda Kırcı'nın cep telefonu bile saptandı.

Kırcı da, Çatlı gibi devlet içindeki bazı güçlerle işbirliği yaparak palazlanan isimlerden.
Hakkında gıyabi tutuklama karan bulunan Haluk Kırcı, tıpkı Çatlı gibi Çiller Özel Örgütü tarafından korunuyor. İstanbul Asayiş Şube İnfaz Masası ekiplerinin, Haluk Kırcı'yı, İstanbul'da şüphe üzerine yakaladığı, Ağar'ın müdahalesi üzerine serbest bıraktığı basında yer almıştı. Yeni MİT Raporu'nda da, Haluk Kırcı'nın Tank Ümit cinayeti sanığı olarak yakalanıp serbest bırakıldığı saptanıyor.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Aksaray'a taşındıktan sonra Haluk Kırcı'nın Sofra isimli lokantasından yemek almaya başladı. Kırcı yakalanıp serbest bırakıldıktan sonra yemek ihalesi iptal edildi.

Kaynakça
Kitap: Çiller Özel Örgütü
Yazar: DOĞU PERİNÇEK
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 1996-1999: Cumhuriyetimizin 6. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir