Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Mafya Güvenoyu İstiyor

Turgut Özal ve Kenan Evren'in Türkiye'miz içinde kurduğu Amerikan örgütlenmesi Tansu Çiller ile birlikte dahada güçlendirildi.

Mafya Güvenoyu İstiyor

Mesajgönderen TurkmenCopur » 19 Ara 2010, 00:06

MAFYA GÜVENOYU İSTİYOR (Doğu Perinçek, Basın Toplantısı-4 Temmuz 1996)

Suç örgütleri koalisyonu kuruldu ve güvenoyu peşinde. Bu koalisyonun ortakları, yerüstünde tokalaştılar ama pazarlık ve anlaşma yeraltında yapıldı. Açıklanan Protokol, vitrin içindir. Gerçek Protokol ise, halka ve Cumhuriyet'e karşı bir suç protokolüdür ve bu nedenle gizlidir. Emperyalizmin yeraltı güçleri, iktidarı bütünüyle fethetmektedir.

Mafya ile iç içe bir gizli örgüt kuran, bu örgüte örtülü ödenekten bilinen 500 milyar lirayı veren Çiller, Başbakan Yardımcısı'dır. Söylemez çetesinin babalan hükümete girmiştir.
Cumhuriyet Devrimi'ni yıkmayı amaçlayan RP, iktidann başındadır. Sivas katliamını gerçekleştirenlerin avukatı, Adalet Bakanlığı'na getirilmiştir.

Erbakan, en sonunda IMF'nin Müsteşarı ve Çekiç Güç Komutanı'nın yaveri olmuştur. Erbakan, aynca 6 günden beri ABD vatandaşı Çiller'in suç ortağıdır.
Çiller-Erbakan ortaklığı, Cumhuriyet tarihinin en zayıf ve ABD'ye en muhtaç iktidarı olacaktır.

Söylemez Çetesi, Çiller'in Örtülü Örgütü'ne Giden İpucu

Çok açıktır: Bu ortaklık, büyük suçların üzerine gidilmesini önlemek ve daha büyük suçlar işlemek için kurulmuştur. Milletvekili satın almak, mafyanın son eylemidir.
Çiller Örtülü Örgütü'nün "Söylemez çetesi" diye anılan tetikçilerinden bazılarının işlediği suçlar açığa çıkmıştır. Bu çetenin "Türk gladyosuna bağlı olduğunu" belirtmiştik. Bu saptamamız, basın tarafından doğrulandığı halde, yürütülen operasyon, Çiller-Ağar ekibinin çevresine dayanınca durdurulmuştur.

Türkiye'nin Kaderi Poker Masasına Yatırılamaz

Söylemez Çetesi, Çiller'in Örtülü Örgütü'ne giden ipuçlarından biridir. Bu gerçeği, ANAP Genel Başkanı Mesut Yılmaz, başbakanlık makamından açıklamıştır. Yine DYP'nin liderlerinden ve eski İçişleri Bakanı ismet Sezgin ile eski İstanbul Emniyet Müdürü Necdet Menzir, Mehmet Ağar'ın Söylemez çetesine karşı yürütülen operasyonu önlemek "maksadıyla" içişleri Bakanlığı'na getirildiğini belirtiyorlar (Hürriyet, 2 Temmuz 1996; Milliyet ve Cumhuriyet, 3 Temmuz 1996). Ağar'ın bakanlığı, Çiller'in olmazsa olmaz şartı. Yeni iktidarda içişleri bakanına düşen görev, Çiller çevresinin büyük suçlarını kapatmak oluyor.
Devletin yüksek görevlerinde bulunmuş bazı sorumlular, Çiller ile Söylemez çetesi arasındaki bağlantıları bilmekte, fakat pazarlık kozu olarak dosyalarında saklamaktadırlar. Ülkenin kaderi poker masasına yatırılmaktadır.

Mesut Yılmaz, ismet Sezgin ve Necdet Menzir, büyük sorumluluk taşıyorlar. Bu tavırlarla bu karanlık gidişe ancak teslim olunur. Mesut Yılmaz, İsmet Sezgin ve Necdet Menzir, bildiklerini güvenoylamasından önce kamuoyuna açıklamak zorundadırlar. Devlet makamlarında elde ettikleri bilgileri, kişisel kaygılarla saklamaya haklan yoktur. Suç gizlenemez. Suçu gizleyenler, suça ortak olurlar.
"Gladio"yu açığa çıkarmak, hele bugün demokrasi mücadelesinin kilit görevidir.

Bağımsızlık ve demokrasi güçleri, Çiller-Erbakan ortaklığım Gladyo'dan vurarak dağıtabilirler.
Bu iktidar, emperyalizmin avucundaki mafya ile ortaçağ güçlerinin ortaklığıdır. Bunlara verilecek güvenoyu, mafyaya verilmiş olacaktır.

Kaynakça
Kitap: Çiller Özel Örgütü
Yazar: DOĞU PERİNÇEK
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 1993-1996: Cumhuriyetimizin 5. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir