Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Sekiz Maddede Gladyo

Ana Konular:
"Amerikan-Evren-Hain-Anayasası, Amerikan-Turgut Özal-İktidarı, ve Kahraman Eşref Bitlis Paşa, Kahraman Uğur Mumcu ve Kahraman Doğu Perinçek gibi Atatürkçü'lerin Direnişi".
Amerika, Kenan Evren aracılığıyla, 12 Eylül 1980 Darbesi'nin yarattığı Anayasa'sına, "Milletvekillerine Dokunulmazlık" ve "Seçim Barajı" maddelerini yerleştirdi. Bu sayede, Hain Turgut Özal'ın Başbakan ve Cumhurbaşkanlığı dönemlerindeki çabalarıyla, NATO ve Amerikan Gladyosunun Türkiye'miz içindeki örgütlenmeleri genişletilmiştir.
Amerikanın bu örgütlenmesinin başına Alparslan Türkeş, Fetullah Gülen Cemaatı, ve PKK geçirildi. Türkiye Cumhuriyetimiz'in bu dönemde hayla bağımsızlığına sahip olmasınının tek nedeni, Kahraman Eşref Bitlis Paşa, Kahraman Uğur Mumcu ve Kahraman Doğu Perinçek gibi Atatürkçü'lerin Amerikaya Karşı verdikleri büyük mücadele ve savaştır.

Sekiz Maddede Gladyo

Mesajgönderen TurkmenCopur » 19 Kas 2010, 16:52

Sekiz Maddede Gladyo

Özetleyecek olursak:


1. Gladyo, ABD'nin NATO ülkelerini denetleme örgütüdür ; Mafya-Gladyo-Tarikat sisteminin küresel hükümetidir.

2. Gladyo'nun küresel merkezi, NATO ülkelerinin devlet aygıtları içinde kendine bağlı kumanda merkezleri oluşturmuştur.

3. Gladyo, yasadışıdır. Daha doğrusu NATO'nun yeralt ı aygıtının Gizli Hukuku na göre çalışır; ancak Türkiye Cumhuriyet i hukukuna göre yasadışıdır.

4. Gladyo, basit bir operasyon merkezi değil, ülkenin ekonomi sinden güvenliğine, eğitim ve kültüründen dış politikasına kadar yön veren hükümet merkezidir.

5. Gladyo, aynı zamanda NATO üyesi ülkelerin ordularını denetleme ve hizaya getirme veya başka ülkelerin üzerine sürme aracıdır.

6. Gladyo, hükümetin çekirdeğinden, MİT içindeki CIA-MOSSAD kliniğinden, güvenlik kuvvetleri içindeki ABD güdümlü bazı üst düzey görevlilerden, ülke ekonomisini elinde tutan holding sahiplerinden, sistemin tepelerindeki mafya, tarikat ve cemaat liderlerinden ve bazı etkin medya patronlarından oluşur. Gladyo'nun bu kadrosu, işlevseldir. Yürütülen işin gereklerine göre, kilit konumlardaki kimseler mekanizmaya alınmaktadır.

7. Gladyo'ya karşı mücadele, bir iktidar mücadelesidir. Çünkü Gladyo, bir mafya kuruluşu veya çete değildir ; ülkenin gerçek hükümetidir. O nedenle Gladyo'ya karşı başarı, Gladyo iktidarına son vererek kazanılır.

8. Gladyo'ya karşı mücadele, Atlantik Sistemine karşı mücadeledir. Gladyo'nun kökünü kazımak için, ABD ve NATO'ya olan bağlardan kurtulmak gerekir.

Kaynakça
Kitap: Gladyo ve Ergenekon
Yazar: Doğu Perinçek
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 1980-1993: Cumhuriyetimizin 4. İhanet Dönemi ve Eşref Bitlis Paşa, Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek gibi Atatürkçü'lerin Mücadelesi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir