Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Milli Devlet Küçülüyor

Ana Konular:
"Amerikan-Evren-Hain-Anayasası, Amerikan-Turgut Özal-İktidarı, ve Kahraman Eşref Bitlis Paşa, Kahraman Uğur Mumcu ve Kahraman Doğu Perinçek gibi Atatürkçü'lerin Direnişi".
Amerika, Kenan Evren aracılığıyla, 12 Eylül 1980 Darbesi'nin yarattığı Anayasa'sına, "Milletvekillerine Dokunulmazlık" ve "Seçim Barajı" maddelerini yerleştirdi. Bu sayede, Hain Turgut Özal'ın Başbakan ve Cumhurbaşkanlığı dönemlerindeki çabalarıyla, NATO ve Amerikan Gladyosunun Türkiye'miz içindeki örgütlenmeleri genişletilmiştir.
Amerikanın bu örgütlenmesinin başına Alparslan Türkeş, Fetullah Gülen Cemaatı, ve PKK geçirildi. Türkiye Cumhuriyetimiz'in bu dönemde hayla bağımsızlığına sahip olmasınının tek nedeni, Kahraman Eşref Bitlis Paşa, Kahraman Uğur Mumcu ve Kahraman Doğu Perinçek gibi Atatürkçü'lerin Amerikaya Karşı verdikleri büyük mücadele ve savaştır.

Milli Devlet Küçülüyor

Mesajgönderen TurkmenCopur » 19 Kas 2010, 16:41

Milli Devlet Küçülüyor

Özellikle 1980 sonrası süreçte Türkiye'de Mafya-Gladyo yönetimi devlet kurumlan içinde kendi ağını örmüş, hâkimiyet alanını genişletmiş ve Kemalist Devrim'le kurulan milli devletin kurumlarını zayıflatmış ve tasfiye etmiştir. Mafya-Gladyo aygıtının büyümesi, milli devletin küçülmesi anlamına gelmektedir. Bu sürece Gladyo'nun küresel merkezi, açıkça "Devlet i küçültme" adını vermiştir ve güdümündeki iktidar sahipleri aracılığıyla bu programını, Türkiye'nin hükümet programlarına da yazdırmıştır. Devletin küçültülen ve dağıtılan kurumlar ı şunlardır: Merkez Bankası, KİT'ler, SSK'lar, Kamu Sağlık Sistemi, Köy Hizmetleri, tarımı destekleyen kurumlar, parasız eğitim kurumları, milli eğitim ve kültür kurumları ile kitle iletişim araçları vb.

Büyütülen aygıt ise, SüperNATO'ya bağlı, CIA-MOSSAD güdümlü istihbarat servisleri, polis içindeki Fethullahçı Gladyo örgütlenmesi, uyuşturucu ve silah mafyası vb.
Kemalist Devrim'in millete hizmet eden halkçı-devletçi dönemden kalma kurumları yıkıldıkça, devlet içindeki Gladyo örgütlenmesi büyümektedir. Ergenekon Operasyonu, bu Gladyo'nun kanunsuzluğunun boyutlarını sergilemiştir.

Sonuç olarak, Türkiye'mizde görünürde bir Anayasa vardır; parlamento vardır ; yürütme organı ve yargı vardır. Bunlar devletin yasal düzenlemeler i ve organlarıdır. Ama bir de Türkiye'nin görünmeyen Anayasası vardır. O Anayasa'da iktidarların ABD tarafından atanacağı ve kullanıldıktan sonra "deliğe süpürüleceği" hükmü yer alır. İşte Türkiye'de uygulanan, asıl anayasa budur. Gladyo Anayasası yürürlüktedir. İktidarı belirleme ve "deliğe süpürme " yetkisi, küresel Gladyo'ya verilmiştir. Türkiye'de Gladyo, ABD güdümlü gerçek hükümet merkezidir.

Kaynakça
Kitap: Gladyo ve Ergenekon
Yazar: Doğu Perinçek
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 1980-1993: Cumhuriyetimizin 4. İhanet Dönemi ve Eşref Bitlis Paşa, Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek gibi Atatürkçü'lerin Mücadelesi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir