Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

İstanbul Savcılığı Jandarma Birliği Midir?

NATO şemsiyesi altında Amerikan Gladyosu ve İçimizdeki Hainler birlikte çalışarak uygulamaya koydukları senaryolarla(Amerikan projeleriyle), Türk Milletimiz'i sağ-sol kavramlarıyla birbirine düşürdüler ve bunun sonucunda katliamlar yapıldı ve Amerika'nın Our Boys'u Hain Kenan Evren 12 Eylül 1980 Darbesi'ni gerçekleştirdi.

İstanbul Savcılığı Jandarma Birliği Midir?

Mesajgönderen TurkmenCopur » 20 Nis 2011, 04:23

İSTANBUL SAVCILIĞI JANDARMA BİRLİĞİ MİDİR?

Jandarma Genel Komutanlığı bir gazeteyi toplatması için İstanbul Savcılığına emir verebilir mi?
Veya soruyu şöyle de sorabiliriz: İstanbul Savcılığı bir jandarma birliği midir?
Bunun sorumlusu hükümettir, çünkü ordu kanunlara göre hükümetin emrindedir.

Bırakın AYDINLIK'ın Kontrgerilla konusundaki yayınını önleme telaşını da şuna cevap verin:

Kontrgerilla diye bir kuruluş var mıdır, yok mudur? Bu kuruluş MİT ile birlikte bugüne kadar halka karşı hangi suçları işlemiştir?
Ve hükümet suçlular hakkında kanunları uygulayacak mıdır?
Bu sorular cevap bekliyor.

Halk da cevap bekliyor, çünkü cinayetlerin, tertiplerin artık son bulmasını istiyor.
Hükümet halkın bu isteklerine kulak verecek midir, yoksa POL-DER gibi demokratik dernekleri, afişçileri, duvarlara yazı yazanları, tiyatro oynayanları, gazete çıkaranları, Ceylanpınar'da direnen işçileri, fiyatların peşinde koşmaya çalışan halkı bastırmak için sivil sıkıyönetim uygulamasına mı devam edecektir?

Anarşi mi arıyorsunuz, işte anarşi! Jandarma Genel Komutanlığının savcılara emirler yollamasından büyük anarşi olur mu?
Kontrgerillaya gelince, artık devletin resmi belgeleri ile açığa çıkmıştır. Kontrgerilla vardır. Var olduğunu resmi belgeler gösteriyor. Ve bu belgelerde yazılanlar, Türkiye' de düzenlenen birçok tertipte uygulanan yöntemleri anlatmaktadır. Veya Türkiye'de 140 adet bulunan bu belgelerden biri, AYDINLIK'tan önce bazı meraklıların eline geçmiş ve bu kişiler orada yazılanları uygulayarak katiller ve caniler haline gelmişlerdir. 9 zaman Jandarma Genel Komutanlığı, AYDINLIK'ın yayınını önleme gayretinden vazgeçip, bu belge hırsızlarını bulmalıdır. AYDINLIK, katillerin ve canilerin bulunması için gösterilecek her çabayı var-gücüyle destekleyecektir.

Jandarma Genel Komutanlığı savcılara «AYDINLIK'ı toplatın» diyor. Aslında Komutanlıktan daha gayretli savcılar da eksik değil. Kontrgerilla Hanının daha ilk çıktığı gön. AYDINLIK hakkında mahkemeden toplama kararı çıkartabildiler.

Gerekçe ise utanç vericidir. 1871'de Paris'te yazılan bir şiiri yayınladığı için AYDINLIK toplatılmaktadır. Şiirin adı Enternasyonaldir ve bugün dünyanın dört bir yanında milyarlarca emekçi tarafından söylenmektedir. Hangi çağda yaşıyoruz? Artık mehter marşının çağı geçmiştir.
Sizde baskı varsa, bizde de cesaret var. Bu cesareti halkın can güvenliğini savunmaktan, cinayetlere, tertiplere karşı çıkmak gibi haklı bir mücadeleden alıyoruz.
Bizim cesaretimiz ve halka duyduğumuz güven, sizin halka duyduğunuz kinden çok daha güçlüdür.

Kaynakça
Kitap: ANARŞİNİN KAYNAĞI VE DEVRİMCİ SİYASET
Yazar: Doğu Perinçek
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 1974-1980: Cumhuriyetimizin 3. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir