Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Beş İşçinin Öldürülmesini Lanetliyoruz

NATO şemsiyesi altında Amerikan Gladyosu ve İçimizdeki Hainler birlikte çalışarak uygulamaya koydukları senaryolarla(Amerikan projeleriyle), Türk Milletimiz'i sağ-sol kavramlarıyla birbirine düşürdüler ve bunun sonucunda katliamlar yapıldı ve Amerika'nın Our Boys'u Hain Kenan Evren 12 Eylül 1980 Darbesi'ni gerçekleştirdi.

Beş İşçinin Öldürülmesini Lanetliyoruz

Mesajgönderen TurkmenCopur » 20 Nis 2011, 03:57

BEŞ İŞÇİNİN ÖLDÜRÜLMESİNİ LANETLİYORUZ

Kim yaparsa yapsın, hangi görüş adına yapılırsa yapılsın, Ümraniye'de beş işçinin öldürülmesi halk düşmanı, devrim düşmanı bir eylemdir. Devrimciler bunu lanetle karşılıyor.

Olayların gelişmesine bir an göz atalım:

Ümraniye'de ne idüğü belirsiz üç-beş adam, Çarşamba akşamı beş işçiyi evlerinden çağırıyor ve kaçırıyor.
Perşembe sabahı komandolar İstanbul Üniversitesinden çıkan öğrencilere bomba atıyor ve altı öğrenciyi katlediyor.
Halk bu hunharlığı büyük bir öfkeyle karşılıyor ve protesto eylemlerine hazırlanıyor.
Ve tam bu sırada gazeteler Ümraniye'de beş işçinin kurşuna dizildiğini açıklıyorlar.

Her iki halk düşmanı eylemin ipleri aynı adamların elindedir. Ve bu adamlar, bir yandan Ecevit'in anarşi meselesini çözemeyeceğini kanıtlamaya çalışıyorlar, bir yandan da devrimcilere karşı bir saldırı kampanyasının şartlarını hazırlıyorlar. Çünkü onlar, ellerinde tuttukları mevzileri bir bir kaybetmenin telaşı içindedirler.

Artık Türkiye'de Kontrgerillanın yaptığı eylemlerle maceracıların yaptığı eylemler tamamen birbirine karışmıştır. Kontrgerilla, hiç bir zaman kendi resmi adını kullanmıyor.

Kimi zaman TİKKO, kimi zaman Acilciler veya benzeri bir adla ortaya çıkıyor. Ve büyük burjuva basını vargücüyle devrimcileri hedef alan bir propaganda kampanyası başlatıyor, büyük devrimci Mao'nun adını lekelemeye çalışıyor.

Bir avuçluk karanlık çetesi dışında önüne gelene saldıran, daha doğrusu saldırtılan adamlarla, büyük devrimci Mao'nun ne ilgisi vardır? Mao, bütün hayatı boyunca halkı birleştirmeye, halk içinde dostluk ve barışı güçlendirmeye çalıştı. Mao, Halk Ordusuna kurşun sıkmış esirlerin bile cebine yol harçlıklarını koyup, onları evlerine gönderiyordu. Gericilerin atmak istedikleri çamur, Mao Zedung'un pabucuna bile ulaşamaz.

Bütün bunlar bize şunu gösteriyor: Maceracılık artık halk düşmanı, devrim düşmanı bir nitelik kazanmıştır. Türkiye halkının ve devrimci hareketin bunlardan çektiği yeter artık! Devrimcilerin bunlarla hiç bir ortak yanı yoktur. Sahte solla beraber yürüyenler, halkla birlikte yürüyemez. Maceracılıkla mücadele bugün Kontrgerilla ile mücadelenin bir parçasıdır.

Kaynakça
Kitap: ANARŞİNİN KAYNAĞI VE DEVRİMCİ SİYASET
Yazar: Doğu Perinçek
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 1974-1980: Cumhuriyetimizin 3. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir