1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

TSK, Atatürkçülük ve Tam Bağımsız Türkiye Hakkında Analiz

MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2011, 19:16
gönderen TurkmenCopur
Tam Bağımsız Türkiye Cumhuriyetini kuran Atamız bir askerdir. Tam Bağımsız Türkiye Cumhuriyetini yıkmak isteyen hainlere karşı mücadeleyi yenebilmek için TSK içindeki Atatürkçü askerlerin güçlü olmasına ihtiyacımız var.

-ABD neyi hedefliyor?

*Tam Bağımsız Türkiye'nin bölünmesini.

-Bunu nasıl başarabilir?

*Tam Bağımsız Türkiye'yi koruyabilecek Atatürkçü askerlerin zayıflamasını sağlayarak.

-Atatürkçü askerler nasıl zayıflar?

*Türk Milletinin Tam Bağımsız Geleceğini savunan Atatürkçülerin, Türk Silahlı Kuvvetlerine duyduğu sevgi, bağlılık ve güvenin yokolmasıyla.

-Atatürkçülük hangi kutsal değerleri koruyor ve temsil ediyor?

*İslam Dini, Türk Milliyetçiliği ve Ulusalcı Birliği.

-CIA, Türkiye'de neden ve nasıl Atatürkçü düşünceyi yoketmek için yıllardır mücadele(binlerce gizli projelerle) veriyor?

*Neden: Tam Bağımsız Türkiye'yi koruyabilecek tek düşünce yapısının ortadan kaldırılması için.
*Nasıl 1: İslam Dini, Türk Milliyetçiliği ve Ulusalcı Birliği savunanların aynı değerleri savunmalarına rağmen, bunları ayrı ayrı gruplara bölüp birbirlerinden nefret etmelerini sağlayarak.
*Nasıl 2: Atatürk'ün İslam Dini'ni, Türk Milliyetçiliği ve Ulusalcı Birliği savunmayan bir düşünce yapısına sahip olduğu yalanını cahil bırakılmış cemaat üyelerine inandırarak.

-Eğer, İslam Dini'ni, Türk Milliyetçiliği ve Ulusalcı Birliği savunanlar TEK ÇATI altında birleşemeyip birbirleriyle uğraşırsa ne gibi kayıplarımız olur?

*Atatürkçü Düşünce önce zayıflar ve sonra yokolur!.

-Atatürkçü Düşünce yokolursa, Türk Silahlı Kuvvetlerine ne olur ve Türk Silahlı Kuvvetleri Tam Bağımsız Türkiye'yi koruyabilir mi?

*Ne olur: TSK Silivri'deki zulümhanelere yerleştirilir.
*Koruyabilirmi: Cezaevinden, Tam Bağımsız Türkiye korunabilirmi? Hayır!!!

-Türkiye Cumhuriyeti bölünürse bundan sadece Türk kökenliler mi zarar görür?

*Hayır!!!

-Demekki çözüm neymiş?

*Her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı, Atatürkçü düşünce yapısına sahip olmalı, TSK'ya güvenini asla yitirmemeli, TSK'ya daima destek vermeli, ve bütün gruplardan insanlarımız tek bir çatı altında birleşip, dış tehlikeye karşı mücadele etmeli!!!