Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Elçiliklerin Kasası Nasııl Açılırdı

Ana Konular:
"Kahraman Ata'mız Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Cumhuriyet Halk Partisi ve Türkiye Cumhuriyeti’nin Kuruluş Dönemi".
-Atamız, Türk Milletimiz'in çıkarları için Gerçek Demokrasi'yi tamamı ile uygulamış, herşeyini Türkiye Cumhuriyetimizin temelini kurmak için, Türk Soyumuzun ve İslam Dinimizin Tam Bağımsız Geleceği için yaşadığı sürede feda etmiştir.
-Dersim İsyanını(ve ondan önceki benzer isyanlarıda) planlayan, örgütleyen, pohpohlayan ve oluşturanlar ülkemiz içindeki İngiliz ajanlarıdır(örneğin Seyit Rıza). Cahil bırakılmış halkımızı, önemli değerlerimizi(İslam Dini ve Milliyetçilik) kötüye kullanarak, Türkiye Cumhuriyetimize karşı ayaklandıranlar İngiliz ajanlarının ta kendisidir.
-Seyit Rıza, Koçgiri Aşireti mensupları, vs., bunların hepsinin soyu Türk'tür, ama ne tuhaftır ki bu ajanlar Kürtçülüğü, İslam'ı ve Kürdistan'ı savunuyorlar. Bu tarihi gerçekler, size günümüzde neleri hatırlatıyor? Abdullah Öcalan'ın kökeni nedir? Ermeni!!! Ahmet Türk'ün kökeni nedir? Türktür!!! Talabani ve Barzani'nin kökeni nedir? Yahudi??? Bütün bu şahıslar günümüzde hangi devlete hizmet ediyorlar? İngiltere-ABD devletine!!!
-Bir benzerlik görebiliyormusunuz? Amaç Kurtuluş Savaşından itibaren Tam Bağımsız Atatürkçü Türk Cumhuriyetini yıkmaktır ve bu amaç İngilterenin çıkarlarına hizmet etmektedir. Sonuç nedir? Dersim İsyanını oluşturan İngiltere'dir(finansal destekleriyle), ve İsyanı bastıran Atatürk'te İngiltere'ye hizmet eden teröristlere operasyonlar düzenleyip, aslında bir İngiliz harekatını yokedip, İngiltereyi tekrardan mağlup etmiştir!!!
-Atamız'ın Karizmatik Liderliği Döneminde Türkiye'miz, İç ve Dış Siyasette Tam Bağımsız olan Bir Dünya Gücüydü. Atamızın önünde sonsuz sevgi ve saygıyla eğiliyoruz.

Elçiliklerin Kasası Nasııl Açılırdı

Mesajgönderen TurkmenCopur » 02 Oca 2011, 18:44

ELÇİLİKLERİN KASASI NASIL AÇILIRDI

-Gizli kasanın içindekileri mi?

Güriş:

Evet gidip görmek için dizlerimiz parçalanırdı. Şifreliydi. Her arkadaş iki günde üç günde bir oraya satın alınan kavasın memur olduğu gece giderdik. Ama dizlerimiz çürük içinde kalırdı. Yunan Konsolosluğu'nu tırtıklardık. Macarları söyledim. İngilizler de aynısı. Almanları da söyleyeyim size. Biz Almanları da Tırtıklardık ama daha ortalarda harp marp yok, 1932 -1933 yılı. Hitler gelmiş bayrağı dikmiş. Marşlar söyleniyor, şunlar , bunlar yapılıyor.

-Siz onların kasasında ne gizli belge varsa biliyorsunuz.

Güriş:

Ben bilmiyorum. Ama arkadaşlar biliyor. Şeflerim biliyordu. benim bir şeyden haberim yoktu. Ben sadece getiriyordum. Dediğim gibi günün birinde şefim dediğim Raşit Bey bana bir çift anahtar veriyor. Diyor ki ,' Neşet , İsmail İçitez'i al , çilingirimizdi, o senin hani gördüğün Beyaz Rus varya. Oraya gideceksiniz, bu gece saat ikide veya bir de. Kapı açık bulunacak. Yeşil demir vardı o açık bulunacak. Sizi ordan içeriye alacaklar. Siz de bu anahtarlarla o kasayı açacaksınız. Siz de kasanın üst iki gözü, değil alttan ikinci gözünden ikinci dosyayı getireceksiniz'. Bu ne demektir? Üst gözleri almışlar. Tekrar olmasın diye istemiyorlar. Üstleri diyoruz şimdi ama bunları anlatmak değil yaşamak bir ömür törpüsü. O şefimiz olan zat, masada oturan emir veren bir adam değil. Dedi ki dış emniyetinizi ben temin edeceğim. Fahişesi geçer, devriyesi geçer, sarhoşu geçer. Bunların hepsinden saklanmak lazım. Neyse lafı uzatmayalım, dosyaları aldık. Ha onu söyleyeyim, kasayı açtığımda emin olun yerden 80 santim , bir metre yükseklikte demet halinde İngiliz paundları yığılı. Üst taraflarda belgeler , haritalar, rulolar lalettayn konulmuş dosyalar var. Bizim diğer şeyleri gördüğümüz yok. Biz dosyayı aldık verdik.

Kaynakça
Kitap: MİLLİ İSTİHBARAT TEŞKİLATI
Yazar: TUNCAY ÖZKAN
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 1923-1938: Gazi Mustafa Kemal Atatürk Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir