Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

PKK Kaç Başlı ?

PKK'yı yaratan ve günümüze kadar finanse edip yöneten devlet Amerika’nın ta kendisidir.
Nasıl mı?
-1980 darbesi sonrasında Türkiye’de oluşan Amerikancı hükümetlerin yardımı ile.
-PKK ve Kürt mafyası ne tesadüftür ki Turgut Özal döneminde oluştular ve güçlendiler.
-Abdullah Öcalan bir MİT ajanıdır. Bunun kanıtını kahraman Uğur Mumcu bulmuştu. 1972'de, Abdullah Öcalan "Şafak Bildirisi" davasından dolayı tutuklandı, ve sonrasında Milli İstihbarat Teşkilatı "Bizim adamımızdır" yazısını yollayıp, Abdullah Öcalan'ın serbest bırakılmasını sağlamıştı.
PKK gibi aşağılık ve zavallı bir terör örgütü neden hâlâ etkisiz hale getirilmedi ve sürekli Şehit vermemize sebep oluyor?
-"Devlet" kelimesinin anlamı şudur: "Toprak bütünlüğüne bağlı olarak siyasal ve askeri bakımdan örgütlenmiş milletin oluşturduğu tüzel varlık". Türkiye Cumhuriyeti bir Türk Devleti'dir ve bu devletin bütün organlarını(TSK, MİT, vs) yöneten güç hükümettir. Yani hükümetin elinde bir uzaktan kumanda var ve bununla istediği zaman bütün devlet organlarına emir verip onları yönetebiliyor. Demekki eğer hükümetin başındaki lider kadro kişisel çıkarları(zenginlik) uğruna Amerika'ya namusunu ve şerefini satan insanlardan oluşuyorsa, TSK ve MİT gibi devlet organlarının başındakileri de maalesef dolaylı olarak Amerikancı oluyor. İşte bu yüzden Abdullah Öcalan bir MİT ajanıydı ve sonra ABD'nin çıkarları uğruna Amerikancı Özal Döneminde, PKK dizayn edildi ve bu lanetli terör örgütün başına imralı canisi getirildi.
-Ülkemizin yönetildiği bu lanetli sisteme rağmen, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz içinde daima bu düzeni bozup Türkiyenin Tam Bağımsızlığını koruyan Atatürkçüler olmuştur. Eşref Bitlis önderliğindeki Atatürkçü Kahraman Askerler, Özal döneminde sürekli Amerika ve Amerikancı hükümet ile mücadele etmişlerdir. Eşref Bitlis vefat etmeden önce(17-02-1993 öncesi) Kuzey Irak ve PKK’ya yapılan operasyonlar sonucunda Amerikan Ordusunun bir parçası olan PKK terör örgütü resmen yok edilmişti. İşte bu onurlu davranışlar sonrasında, 1960 Devriminden sonra ilk defa Eşref Bitlis döneminde yine TSK içinde bir Atatürkçü(Anti-emperyalist) Devrim oluşmuştur. İşte bu Devrimi yaratan Kahramanların Ruhu günümüze kadar TSK'da devam etmiştir ve bu yüzdendir ki, bu ruha sahip olan Askerlerin büyük bölümü günümüzde Amerikancı AKP tarafından ya Silivri Cezaevine yerleştirilmiş yada emekli edilmişlerdir, ki PKK yok edilemesin ve Amerika’nın çıkarlarına zarar gelmesin diye.
-PKK terörü Amerikancı Çiller ve Tayyip Erdoğan hükümetleri tarafından kasıtlı olarak yok edilmedi ve daha da güçlendirildi.
SONUÇ, PKK TERÖRÜ NEDEN BİTMEDİ:
-DSP Hükümeti Döneminde TSK tarafından yine etkisiz ve yokedilme noktasına getirilmiş olan PKK, AKP ve Hilmi Özkök'ün Büyük Yardımları ile ABD'nin Irak'ı Tekrardan İşgal Edip, PKK'nın tekrardan güçlenmesi sağlanmıştır.
-AKP terörü bitirmek için asla herhangi bir adım atmıyor.
-Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, ABD ile yaptığı 9 maddelik gizli anlaşmada TSK’yı zayıflatan ve PKK'yı yasallaştıran ve güçlendiren maddeler var. Ve bu maddelerin hepsi de gerçekleştirildi.
- Erdoğan'ın Özel Temsilcisi olan MİT Müsteşarı Hakan Fidan AKP'nin PKK ile işbirliği yaptığını resmen doğradı. Buda Vatan Hainliğinin belgesidir.
-Şehitlerimizin sorumlusu: "AKP’nin Kürt Açılımı Politikası ve ABD-AKP-PKK-BDP(DTP) İşbirliği"
ÇÖZÜM, PKK TERÖRÜ NASIL BİTER:
-NATO'dan çıkılacak, Amerikaya rest çekilecek, Avrasya ülkeleri(İran, Suriye, Çin) ile milli çıkarlarımız doğrultusunda ekonomik anlaşmalar yapılacak(hedef Türk Birliği).
-Kuzey Irak, aynen Kıbrısta yapıldığı gibi, yasal haklarımıza dayanarak, oradaki Türkmen Soydaşlarımızın yardımı ile ele geçirilmeli, ve bölgedeki bütün PKK’lılar 1-2 günde etkisiz hale getirilecek.
-Doğu Anadolu'da İş Garantisi ve Tarih Dersleri
Ayrıntılı Bilgiler için giriniz

PKK Kaç Başlı ?

Mesajgönderen TurkmenCopur » 01 Eki 2011, 02:42

PKK KAÇ BAŞLI

Son zamanlarda çoğunluk şu tespiti yapıyor: PKK tekbaşlı değil! İçinde fraksiyonlar ve çok çok başlılık var!
Başbakan Erdoğan da kısa bir süre önce gazetecilere yaptığı açıklamalarda bu konuya değinmiş ve PKK'nın tamamıyla Öcalan'ın kontrolünde olmadığını, dile getirmişti.
Bu çok tartışılan konunun bir nevi yanıtını PKK'nın İmralı'daki lideri Abdullah Öcalan verdi. Öcalan'ın İmralı'daki ilk sorgusunu yapan H. Atilla Uğur'un “Adullah Öcalan'ı Nasıl Sorguladım, İşte Gerçekler” adlı kitabında, bakın Öcalan neler anlatıyor:
“Şunu çok iyi bilmelisiniz ki PKK bensiz yapamaz. Konumum ne olursa olsun her şey benim önderliğimde gelişir. Konsey olarak adlandırdığımız ekibi şimdi artı ve eksileri ile bir bir anlatacağım.

(1) Cuma (kod) Cemil Bayık:

Askeri ve pratik alanda zayıftır. Bana çok bağlıdır. Birey olarak öne çıkarsa perspektif verebilir, dar bir sahada pratikleşmesi zayıftır. Genelde cephe gerisinde kalır. Eğitimlerde yararlı olur, savaş içerisine girmez. 1992 yılında bir mağrada aynı birimde karargahta 13 kadroyu disiplini sağlamak için öldürmüştü, bu yüzden yoğun eleştiriler aldı. (...) Yani bana teklif etti ve onayladım ama genelde böyle biridir size onu anlatmak istiyorum.

(2) Abbas (kod) Duran Kalkan:

Pratik alanda güçsüzdür, eğitim ve ideolojik söylemde güçlüdür. Yaşam gücü ve eğitimlerde çok başarılıdır. Tecrübesi ve pratik duyarlılığı vardır. Ama bu özelliklerinin yanı sıra liderlik yeteneği oldukça zayıftır. Şimdi gidip KDP'nin yanında yer bulabilir.

(3) Fuat (kod) Ali Haydar Kaytan:

ideolojik yanı ve yorum kabiliyeti çok güçlüdür. Ama örgütlenmede oldukça dağınıktır. Cesareti vardır ancak pratiksel bir usta olarak toparlanma sağlayamaz. Cemil Bayık'a yakındır.

(4) Parmaksız Zeki (kod) Şemdin Sakık:

Konumu en zayıf olandır ancak pratikte çok güçlü idi. Ayrı bir oluşum gibiydi. Onu kendim öldürterek adeta bir kan davası başlatmak istemedim. Onu kongrede yargılattım ama infaz edileceğinde kaçtı.

(5) Ebubekir (kod) Halil Ataç:

Bilinç düzeyi, anlama yeteneği ve askeri alanda çok iyidir. Ancak % 10 kapasite ile çalışıyor. Köylülüğü bir türlü aşamamıştır. Ama atak formasyonu yoktur. Bölgesindeki birçok eylemimize bizzat katılmıştır.

(6) Cemal (kod) Murat Karayılan:

Urfa Suruç Gedikli köyündendir. Eski Kaçakçıdır. Becerikliliği hudutlardaki mayınları bulup sökmektir. Halkla ilişkileri iyidir. Ama köylü özellikleri hakimdir. Son Botan operasyonlarında derin bir askerlik anlayışı olmadığı için birçok kadro kaybedildi. Bana çok bağlıdır. Genelkurmay Başkanı Doğan Güreş'in kavesine zehir konulması talimatını Cemal (kod) Murat Karayılan vermiştir.

(7) Botan (kod) Nizamettin Taş:

Askeri pratiği ve dayanma gücü var, hareket tarzında laçkalık fazla, askeri formasyondan uzaktır, biraz köylüdür.

(8) Avareş (kod) Mustafa Karasu:

Uzun süre cezaevinde kalıp sorumluluk üstlenmiştir. Kırsala çıktığında iradesiz bir görünüm çizdi. Örgüt çizgisi çok fazla tutturamadı.

(9) Topal Nasır (kod) Faruk Bozkurt:


Avrupa katılımlıdır, oldukça pratik yönleri ile öne çıkmıştır. Kendini siyasi yönden geliştiremedi. Kişiliği çok güçlü değildir.

(10) Mahir (kod) Numan Uçar:

Kendisine ihtiyar da derler. Rusya'da kaldı, klasik bir diplomasi anlayışına kendisini bağlamış, Urfa Bireciklidir. Cephe adamı olarak başarılıdır. Kırsalda başarılı olamaz.

(11) Kani Yılmaz (kod) Faysal Dunlayıcı:

İngiltere'de dört yıl gözaltında kaldı. Avrupa ERNK (Cephe birimi) sorumlusu olup İngiliz Gizli Servisinin bilgi ve yönlendirmesiyle hareket eder, İngiltere benden sonra bu adamı PKK'nın başına getirmeyi planlamaktadır.”

Evet Öcalan'ın E. Albay H. Atilla Uğur'a konuyla ilgili anlattıkları özetle böyle... Demek ki neymiş; bir tespit yaparken, konuyla ilgili kitaplara/kaynaklara başvurmak gerekirmiş. Uğur'un kitabı PKK ve Öcalan konusunda birçok bilinmeyene ışık tutuyor.

Odatv.com
01.10.2011 02:14


http://www.odatv.com/n.php?n=pkk-kac-basli-0110111200
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön PKK: PKK Amerikan Ordusunun Bir Parçasıdır, PKK Bir Kürt Hareketi Değildir, Türk ve Kürt Kardeştir ve Asıl Düşmanımız ABD ve Onun Emirkulu Olan AKP'dir!

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir