Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

PKK, AKP ve Bölücülük

PKK'yı yaratan ve günümüze kadar finanse edip yöneten devlet Amerika’nın ta kendisidir.
Nasıl mı?
-1980 darbesi sonrasında Türkiye’de oluşan Amerikancı hükümetlerin yardımı ile.
-PKK ve Kürt mafyası ne tesadüftür ki Turgut Özal döneminde oluştular ve güçlendiler.
-Abdullah Öcalan bir MİT ajanıdır. Bunun kanıtını kahraman Uğur Mumcu bulmuştu. 1972'de, Abdullah Öcalan "Şafak Bildirisi" davasından dolayı tutuklandı, ve sonrasında Milli İstihbarat Teşkilatı "Bizim adamımızdır" yazısını yollayıp, Abdullah Öcalan'ın serbest bırakılmasını sağlamıştı.
PKK gibi aşağılık ve zavallı bir terör örgütü neden hâlâ etkisiz hale getirilmedi ve sürekli Şehit vermemize sebep oluyor?
-"Devlet" kelimesinin anlamı şudur: "Toprak bütünlüğüne bağlı olarak siyasal ve askeri bakımdan örgütlenmiş milletin oluşturduğu tüzel varlık". Türkiye Cumhuriyeti bir Türk Devleti'dir ve bu devletin bütün organlarını(TSK, MİT, vs) yöneten güç hükümettir. Yani hükümetin elinde bir uzaktan kumanda var ve bununla istediği zaman bütün devlet organlarına emir verip onları yönetebiliyor. Demekki eğer hükümetin başındaki lider kadro kişisel çıkarları(zenginlik) uğruna Amerika'ya namusunu ve şerefini satan insanlardan oluşuyorsa, TSK ve MİT gibi devlet organlarının başındakileri de maalesef dolaylı olarak Amerikancı oluyor. İşte bu yüzden Abdullah Öcalan bir MİT ajanıydı ve sonra ABD'nin çıkarları uğruna Amerikancı Özal Döneminde, PKK dizayn edildi ve bu lanetli terör örgütün başına imralı canisi getirildi.
-Ülkemizin yönetildiği bu lanetli sisteme rağmen, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz içinde daima bu düzeni bozup Türkiyenin Tam Bağımsızlığını koruyan Atatürkçüler olmuştur. Eşref Bitlis önderliğindeki Atatürkçü Kahraman Askerler, Özal döneminde sürekli Amerika ve Amerikancı hükümet ile mücadele etmişlerdir. Eşref Bitlis vefat etmeden önce(17-02-1993 öncesi) Kuzey Irak ve PKK’ya yapılan operasyonlar sonucunda Amerikan Ordusunun bir parçası olan PKK terör örgütü resmen yok edilmişti. İşte bu onurlu davranışlar sonrasında, 1960 Devriminden sonra ilk defa Eşref Bitlis döneminde yine TSK içinde bir Atatürkçü(Anti-emperyalist) Devrim oluşmuştur. İşte bu Devrimi yaratan Kahramanların Ruhu günümüze kadar TSK'da devam etmiştir ve bu yüzdendir ki, bu ruha sahip olan Askerlerin büyük bölümü günümüzde Amerikancı AKP tarafından ya Silivri Cezaevine yerleştirilmiş yada emekli edilmişlerdir, ki PKK yok edilemesin ve Amerika’nın çıkarlarına zarar gelmesin diye.
-PKK terörü Amerikancı Çiller ve Tayyip Erdoğan hükümetleri tarafından kasıtlı olarak yok edilmedi ve daha da güçlendirildi.
SONUÇ, PKK TERÖRÜ NEDEN BİTMEDİ:
-DSP Hükümeti Döneminde TSK tarafından yine etkisiz ve yokedilme noktasına getirilmiş olan PKK, AKP ve Hilmi Özkök'ün Büyük Yardımları ile ABD'nin Irak'ı Tekrardan İşgal Edip, PKK'nın tekrardan güçlenmesi sağlanmıştır.
-AKP terörü bitirmek için asla herhangi bir adım atmıyor.
-Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, ABD ile yaptığı 9 maddelik gizli anlaşmada TSK’yı zayıflatan ve PKK'yı yasallaştıran ve güçlendiren maddeler var. Ve bu maddelerin hepsi de gerçekleştirildi.
- Erdoğan'ın Özel Temsilcisi olan MİT Müsteşarı Hakan Fidan AKP'nin PKK ile işbirliği yaptığını resmen doğradı. Buda Vatan Hainliğinin belgesidir.
-Şehitlerimizin sorumlusu: "AKP’nin Kürt Açılımı Politikası ve ABD-AKP-PKK-BDP(DTP) İşbirliği"
ÇÖZÜM, PKK TERÖRÜ NASIL BİTER:
-NATO'dan çıkılacak, Amerikaya rest çekilecek, Avrasya ülkeleri(İran, Suriye, Çin) ile milli çıkarlarımız doğrultusunda ekonomik anlaşmalar yapılacak(hedef Türk Birliği).
-Kuzey Irak, aynen Kıbrısta yapıldığı gibi, yasal haklarımıza dayanarak, oradaki Türkmen Soydaşlarımızın yardımı ile ele geçirilmeli, ve bölgedeki bütün PKK’lılar 1-2 günde etkisiz hale getirilecek.
-Doğu Anadolu'da İş Garantisi ve Tarih Dersleri
Ayrıntılı Bilgiler için giriniz

PKK, AKP ve Bölücülük

Mesajgönderen TurkmenCopur » 19 Kas 2010, 19:12

PKK, AKP ve Bölücülük

Soruldu:

Devletimizin güvenlik güçlerinin mücadele verdiği PKK - KONGRA GEL terör örgütünü bir terör örgütü olarak görüyor musunuz?

Cevap:

Bölücü bir terör örgütüdür. Vatanımıza milletimize karşı hain bir mücadele içindedir. 1975'te MİT tarafından kurulmuş, 1980'de Suriye Muhaberatı'nın kontrolüne geçmiş , 1990'da ABD'nin Irak' ı bölmesi sonucunda bir kesimi Kuzey Irak'ta ABD'nin kontrolüne geçmiş ve iki başlı hale gelmiş, 1998'de Apo'nun Türkiye'ye CIA marifetiyle teslim edilmesinden sonra bütünüyle ABD'nin avucuna girmiştir. ABD tarafından eğitilmekte, silahlandırılmakta ve Türkiye'nin üzerine sürülmektedir.

Soruldu:

Soruşturma kapsamında gözaltına alınarak tutuklanan Emin Gürses'in 29.01.2008 günü saat 09.50 sıralarında Devrim Sevimay isimli şahısla yapmış olduğu telefon görüşmesinin bir bölümünde Zekeriya Öztürk hakkında konuştuktan sonra "Bu adamın Perinçek'le ilgili bir ifadesi var, okudum. Vatla bir kağıt verdiler bana, okudum onu. Kağıt iki saat sonra silindi. Valla neler diyor biliyor musun? Türkiye'deki bütün terör eylemlerinin arkasında PKK bağlantılı Doğu Perinçek var, diyor. Böyle ifade verilir mi? Emniyet bu savcılık bu ifadeyi almış dosyaya koymuş şimdi" dediği anlaşılmıştır. Söz konusu telefon görüşmesinde bahsedilen konunun ne olduğu Emin Gürses'e 24.02.2008 tarihinde İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünde alınan ifadesinde sorulduğunda; "Mehmet Zekeriya'nın Perinçek hakkında ifade verdiğini duydum. Ben Ulusal Kanal'ın Perinçek'e yakın bir kanal olduğunu bildiğim için Ulusal Kanal'ı aradım ve ifadeyi bana göndermelerini istedim, ifadeyi aldım ve okudum. Mehmet Zekeriya ifadesinde, görüşmede de bahsettiğim gibi yapılan tüm eylemlerin Perinçek bağlantılı olduğu yönünde ifade vermiş. Ben de bunun haksız bir şey olduğunu söyleyerek görüşmede beyan etmiştim" şeklinde açıklama getirdiği anlaşılmıştır. Terör örgütü PKK'yla bağlantınızı açıklayınız.

Cevap:

Zekeriya Öztürk un ifadesini ben de duydum ama görmedim. Emin Gürses'in anlattıkları doğrudur. Cumhurbaşkanlığı koltuğunda oturan Abdullah Gül , PKK'nın temsilci olarak atadığını belirttiği DTP yöneticileriyle Çankaya'da "siyasal çözüm" adı altında görüşmeler yapmaktadır. Tayyip Erdoğan, Büyük Ortadoğu Projesi'nin Eşbaşkanı olduğunu 11 ayrı konuşmada itiraf etmiştir. BOP haritasında Türkiye bölünmüş gösterilmektedir. Bu harita NATO toplantılarında duvara yansıtılmış ve Türk komutanlar, toplantıyı terk etmişlerdir. Şu anda ABD'nin patronluğunda Türkiye'de iktidar koltuğunda oturanlar türban ve diğer konularda PKK'yla aynı cephede yer alarak Türkiye'yi federasyona götürme ve bölme planları içinde yer almaktadırlar. Bu uygulama yürütülürken Türk Ordusu ve İşçi Partisi gibi bu planlara direnen askeri ve siyasal örgütlenmelere karşı tertipler düzenlenmekte, psikolojik savaş faaliyet i yürütülmektedir. Soru bütünüyle bu kapsamdadır ve kamu görevinin kötüye kullanılması suçunun açık bir kanıtıdır.

Soruldu:

Tuncay Güney'den el konulan 03.04.1998 tarihli "İşçi Partisi Genel Başkanı Sayın D. Perinçek'e" şeklinde başlayan ve parti önderliği adına "Garzan eyaleti karargah komutanlığı" şeklinde biten, terör örgütünün mührü bulunan el yazısıyla yazılmış belge içeriğinde: "Öncelikle parti önderliğimizin size karşı duyduğu güvenin içtenliğini belirterek önderliğimizin devrimci selamlarını iletmek isteriz. Gerçekten de zorlu dava inanç ve mücadelemiz içerisinde sizin göstermiş olduğunuz özveri ve gerek silahlı gerek siyasi gerekse de ekonomik yönden partimize yapmış olduğunuz katkıları kelimelerle ifade etmek mümkün değildir. Yıllardır sömürülen ve faşist TC. ordusunun katliamlarına maruz bırakılan Kürt halkının sizin gibi insan haklarına saygılı, cesur ve bağımsızlık mücadelesini yürüten partimize çekinmeden destek çıkan yiğit fertlere ihtiyacı vardır. Zaten sergilemiş olduğunuz pratiksel icraatlarınız parti önderliğimiz ve Garzan eyaleti karargah komutanlığımız tarafından da büyük bir memnuniyetle takdir edilmiştir. Bundan sonraki dönemlerde de partimiz sizinle sırt sırta çalışmaktan şeref duyacaktır. Partimiz adına çalışmalarınızda başarılar diler saygılarımızı sunarız. .. Devrimci selamlar" yazdığı tespit edilmiştir. Okunan belge size ne şekilde geldi? PKK terör örgütüne silahlı ve siyasi ekonomik yönden nasıl destek vermektesiniz?

Cevap:

Bu belgeyle ilgili olarak 1998 yılında Ankara Devlet Güvenlik Mahkemesinde yargılandım. Bu belgenin düzmece olduğu Adli Ekspertiz raporlarıyla saptandı , Devlet Güvenlik Mahkemesi belgenin sahte olduğunu belirterek hakkımda aklama kararı verdi. Daha sonra bu belgeyi düzenleyenler televizyonlara çıkarak sahte belge yaptıklarını kamuoyuna ilan ettiler. Sahte belge düzenlemek için bazı kamu görevlilerince yönlendirildiklerini söylediler. Bu şahıslar hakkında suç duyurusunda bulundum, kendileri hapis cezasıyla cezalandırıldılar. Tuncay Güney'in o tarihlerde bu belgeyi düzenleyenlerle ilişkide olduğu da daha sonra ortaya çıktı. Bu mektupları düzenleyenler , hatırımda kaldığına göre, birinin ismi Sami Demirkıran'dır, diğerinin ismi dava dosyasında ve benim "Bir Devlet Operasyonu" başlıklı kitabımda yer alıyor. Daha önce mahkeme tarafından ifadeleri alındı , orada da bu sahte belgeleri tanzim ettiklerini söylediler ve tutanaklara geçti. Biz 1998'deki duruşmadan sonra, yapılan tertibi anlatmak için bu belgeleri çok sayıda basıp kamuoyuna dağıttık. Tuncay Güney'in eline nasıl geçtiğini bilemem.

Askeri Harita

Soruldu:

Yakalanmanız sonrası İşçi Partisi Genel Merkezi'nde yapılan aramada GİZLİ ibareli 1987/1988 "1988/1989 yılı kış tertiplenmesi 21. J. Sınır Tugay K.lığının Kış Tertiplenmesi" başlığı bulunan bir harita olduğu, bu haritanın Gürpınar, Başkale gibi bölgeleri kapsadığı, askeri yerleşim yerlerinin yerini gösterdiği tespit edilmiştir. Askeri amaçlı kullanılan belgeyi ne amaçlı bulundurmaktasınız? Bu belgeyi başka kimlere verdiniz?

Cevap:

Bu belgeden haberim yoktur. Bu sorunun bana atılan suçla bir ilgisi yoktur. Genel Merkez binamız yedi katlıdır, 50'nin üzerinde oda ve salon vardır. Bana belgenin nerede bulunduğu söylenirse araştırır cevap veririm. Şu an böyle bir belgeyi hatırlamıyorum. 1998 yılındaki yargılamada da buna benzer belgeler suç kanıtı olarak gösterilmişti , biz bu belgeleri savunmamız sırasında mahkeme dosyasından kopya ederek aldık ve muhafaza ettik. Zaten mahkeme bu belgelerin bulundurulmasının suç olmadığına karar verdi.

Abdullah Öcalan ile Görüşme

Soruldu:

Tuncay Güney 2001 yılında yakalandığında ikametinde yapılan aramada sizin PKK terör örgütü kamplarında Abdullah Öcalan ve terör örgütü üyeleriyle çekilmiş fotoğraflarınız bulunmuştur. Şahıs beyanında, kendisinin bir dönem Suriye'ye gittiğini, Kilis Öncüpınar kapısından girerken polislerin kendisine ait çantayı aradıklarını ve Doğu Perinçek ile Abdullah Ocalan'ın birlikte çekilmiş fotoğraflarını bularak aldıklarını, daha sonra bu görüntülerin gazetelerde yayınlandığını beyan etmiştir. Sizin o resimlerinizi kim çekmişti? Tuncay Güney çekmiş olabilir mi? Bu konuda ifadenizi veriniz.

Cevap:

PKK Başkanı Abdullah Öcalan'la bütün basının en önde gelen gazetelerinin genel yayın yönetmeni ve başyazarları gibi ben de 2000'e Doğru dergisi Genel Yayın Yönetmeni olarak görüşme yaptım. O zaman Partinin yöneticisi veya üyesi değildim. Bu görüşmeyle ilgili olarak dört ayrı dava açıldı . Dördünden de aklandım. Görüşmeleri fotoğraflı olarak kendi dergimde dört sayı yayınladım. O görüşmelerde Tuncay Güney yoktu ve bulunamaz da, çünkü tarih 1990 öncesi ve Tuncay Güney karanlık kimliği dolayısıyla benim yanımda bulunabilecek bir kimse değildir. Görüşmeler de PKK görevlileri de fotoğraf çekti, bu fotoğrafların PKK ile MİT arasında bir anlaşma sonucu MİT'e verildiğini İsveç'te bulunan Mahmut Baksı'dan öğrendim. O da o sırada PKK kampında bulunan kız kardeşinden öğrenmiş. Fotoğrafların MİT adına Tuncay Güney tarafından PKK yöneticilerinden Lübnan'da teslim alındığını, Tuncay Güney'in gevezeliklerini nakleden arkadaşlarından öğrenmiştim. Bu fotoğraflar gizli değil , zaten ben yayınlamışım, ancak MİT veya Tuncay Güney'i oraya gönderen kuruluşun bu fotoğraflar karşılığında ne verdiği bir soru konusudur ve Doğu Perinçek'e karşı bazı kuruluşların ortak psikolojik savaş yürütmeleri dikkat çekicidir.

Kaynakça
Kitap: Gladyo ve Ergenekon
Yazar: Doğu Perinçek
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Dön PKK: PKK Amerikan Ordusunun Bir Parçasıdır, PKK Bir Kürt Hareketi Değildir, Türk ve Kürt Kardeştir ve Asıl Düşmanımız ABD ve Onun Emirkulu Olan AKP'dir!

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir