Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Psikolojik Harekat

PKK'yı yaratan ve günümüze kadar finanse edip yöneten devlet Amerika’nın ta kendisidir.
Nasıl mı?
-1980 darbesi sonrasında Türkiye’de oluşan Amerikancı hükümetlerin yardımı ile.
-PKK ve Kürt mafyası ne tesadüftür ki Turgut Özal döneminde oluştular ve güçlendiler.
-Abdullah Öcalan bir MİT ajanıdır. Bunun kanıtını kahraman Uğur Mumcu bulmuştu. 1972'de, Abdullah Öcalan "Şafak Bildirisi" davasından dolayı tutuklandı, ve sonrasında Milli İstihbarat Teşkilatı "Bizim adamımızdır" yazısını yollayıp, Abdullah Öcalan'ın serbest bırakılmasını sağlamıştı.
PKK gibi aşağılık ve zavallı bir terör örgütü neden hâlâ etkisiz hale getirilmedi ve sürekli Şehit vermemize sebep oluyor?
-"Devlet" kelimesinin anlamı şudur: "Toprak bütünlüğüne bağlı olarak siyasal ve askeri bakımdan örgütlenmiş milletin oluşturduğu tüzel varlık". Türkiye Cumhuriyeti bir Türk Devleti'dir ve bu devletin bütün organlarını(TSK, MİT, vs) yöneten güç hükümettir. Yani hükümetin elinde bir uzaktan kumanda var ve bununla istediği zaman bütün devlet organlarına emir verip onları yönetebiliyor. Demekki eğer hükümetin başındaki lider kadro kişisel çıkarları(zenginlik) uğruna Amerika'ya namusunu ve şerefini satan insanlardan oluşuyorsa, TSK ve MİT gibi devlet organlarının başındakileri de maalesef dolaylı olarak Amerikancı oluyor. İşte bu yüzden Abdullah Öcalan bir MİT ajanıydı ve sonra ABD'nin çıkarları uğruna Amerikancı Özal Döneminde, PKK dizayn edildi ve bu lanetli terör örgütün başına imralı canisi getirildi.
-Ülkemizin yönetildiği bu lanetli sisteme rağmen, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz içinde daima bu düzeni bozup Türkiyenin Tam Bağımsızlığını koruyan Atatürkçüler olmuştur. Eşref Bitlis önderliğindeki Atatürkçü Kahraman Askerler, Özal döneminde sürekli Amerika ve Amerikancı hükümet ile mücadele etmişlerdir. Eşref Bitlis vefat etmeden önce(17-02-1993 öncesi) Kuzey Irak ve PKK’ya yapılan operasyonlar sonucunda Amerikan Ordusunun bir parçası olan PKK terör örgütü resmen yok edilmişti. İşte bu onurlu davranışlar sonrasında, 1960 Devriminden sonra ilk defa Eşref Bitlis döneminde yine TSK içinde bir Atatürkçü(Anti-emperyalist) Devrim oluşmuştur. İşte bu Devrimi yaratan Kahramanların Ruhu günümüze kadar TSK'da devam etmiştir ve bu yüzdendir ki, bu ruha sahip olan Askerlerin büyük bölümü günümüzde Amerikancı AKP tarafından ya Silivri Cezaevine yerleştirilmiş yada emekli edilmişlerdir, ki PKK yok edilemesin ve Amerika’nın çıkarlarına zarar gelmesin diye.
-PKK terörü Amerikancı Çiller ve Tayyip Erdoğan hükümetleri tarafından kasıtlı olarak yok edilmedi ve daha da güçlendirildi.
SONUÇ, PKK TERÖRÜ NEDEN BİTMEDİ:
-DSP Hükümeti Döneminde TSK tarafından yine etkisiz ve yokedilme noktasına getirilmiş olan PKK, AKP ve Hilmi Özkök'ün Büyük Yardımları ile ABD'nin Irak'ı Tekrardan İşgal Edip, PKK'nın tekrardan güçlenmesi sağlanmıştır.
-AKP terörü bitirmek için asla herhangi bir adım atmıyor.
-Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, ABD ile yaptığı 9 maddelik gizli anlaşmada TSK’yı zayıflatan ve PKK'yı yasallaştıran ve güçlendiren maddeler var. Ve bu maddelerin hepsi de gerçekleştirildi.
- Erdoğan'ın Özel Temsilcisi olan MİT Müsteşarı Hakan Fidan AKP'nin PKK ile işbirliği yaptığını resmen doğradı. Buda Vatan Hainliğinin belgesidir.
-Şehitlerimizin sorumlusu: "AKP’nin Kürt Açılımı Politikası ve ABD-AKP-PKK-BDP(DTP) İşbirliği"
ÇÖZÜM, PKK TERÖRÜ NASIL BİTER:
-NATO'dan çıkılacak, Amerikaya rest çekilecek, Avrasya ülkeleri(İran, Suriye, Çin) ile milli çıkarlarımız doğrultusunda ekonomik anlaşmalar yapılacak(hedef Türk Birliği).
-Kuzey Irak, aynen Kıbrısta yapıldığı gibi, yasal haklarımıza dayanarak, oradaki Türkmen Soydaşlarımızın yardımı ile ele geçirilmeli, ve bölgedeki bütün PKK’lılar 1-2 günde etkisiz hale getirilecek.
-Doğu Anadolu'da İş Garantisi ve Tarih Dersleri
Ayrıntılı Bilgiler için giriniz

Psikolojik Harekat

Mesajgönderen TurkmenCopur » 26 Ara 2010, 02:22

Psikolojik Harekat

Türkiye Cumhuriyeti'rıi kuran Türkiye halkına Türk Milleti denir. Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
Mustafa Kemal Atatürk.

Türkiye Cumhuriyetine vatandaşlık bağı ile bağlı olan herkes Türk'tür.
Türkiye Cumhuriyeti Anayasası, Madde: 66

Bizim başbakanımız, "ben Türk'üm" demiyor, sanki o Anayasa'ya göre Türk değil! Ama başbakanlık koltuğunda oturuyor ama sanki o koltuğu ona veren Türk ulusu değil, "Ne mutu Türk'üm" diyen Mustafa Kemal değil! Psikolojik harekat bir uzmanlık işidir, bir ekip işidir. Bizim işimiz değil belki ama yaşadıklarımız var.

En azından soruyoruz:

PKK'nın yıllardır sürdürdüğü psikolojik harekata karşın biz ne yapıyoruz, diye? Bağımsız devlet kuracağız, biz Türk değiliz, Kürtçe eğitim yapacağız, PKK Kürt halkının ordusudur, diyorlar. Yıllardır sürüyor bu iş. Peki, buna karşın biz ne yapıyoruz?

PKK, ülkemizi bölebilir mi, bu güce sahip mi sizce? Bin yıldır birlikte yaşadığımız insanlarla biz, bir değil miyiz? Türk milleti, cumhuriyeti kuran halk değil mi? Anayasa ile cumhuriyete bağlı olan insanlar Türk değil mi?

Halkı göz ardı edemezsiniz. Otuz yıla yakın bir zaman devam eden bir terör olayında binlerce can veren halkımız, bu ayrılıkçı terör örgütü PKK'ya asla destek vermedi. Halkımız ayrılıkçı bir eyleme destek vermedi. Ama iktidar sahipleri devlet otoritesini PKK ile paylaşırsa halk ne yapsın? PKK'nın ne olduğunu, yurttaşlığın ne olduğunu, ülke sevgisi, bayrak sevgisinin ne olduğunu, mili birlik ve beraberlik ne demek halka anlatmak lazım. Şu milli eğitimin haline bir bakın. Fethullah Gülen'e ait olduğu söylenen okullar, dershanelerde yapılan eğitim, milli eğitimin kat be kat üstünde. Beyin yetiştiriyorlar kendi fikirleri doğrultusunda. Biz ne yetiştiriyoruz, dershane köşelerinde sürünen evlatlarımızın haline bir bakın. Psikolojik harekatı yapacak olan insandır. Psikolojik harekatın hedef kitlesi de insandır. Öncelikle bizim Türk insanı yetiştirmemiz gerek; bayrağına, ulusuna, toprağına bağlı, dürüst, şahsi çıkar düşünmeyen, halkına hizmeti şiar edinmiş insan. Önemli bir iş bu; devletin bu konuda organize olması, Türkçe bilmeyenlere öğretilmesi, ulus bilincinin sağlanması lazım. PKK'nın silahlı eşkıya olduğu, Türk devletine kafa tutamayacağını, bugüne kadar yaşamışsa hep iktidar sahiplerinin gafletinden olduğunu ama artık bu işe son vermenin zamanı geldiğini anlatmak gerek. Öyle ağaç dikmekle olmaz bu iş. Çocuklara şeker vermekle, okul boyamakla, vatandaşı boyamakla olmaz bu iş. Umut veriyorsunuz insanlara, umutla bekliyorlar sizi, sonra kaçıp gidiyorsunuz, aldatıyorsunuz. Böyle psikolojik harekat olmaz. Verdiğiniz sözleri tutacaksınız. Onları kaderine terk etmeyeceksiniz. İnsanlar size güvenecek. Bu iş süreklilik ister, karşılıklı güven ister. Bugün böyle, yarın öyle yapmakla da olmaz bu iş. Bu iş plan program işi. Ferdi çalışmalarla da psikolojik harekat olmaz. Topyekün bir harekat bu; devletin tüm kurum ve kuruluşlarının yer alacağı, destekleyeceği topyekün bir harekat.
Unutmayınız ki, halkımız iktidar sahipleri ne demek, bilmez. Halkımız devleti bilir, onu tanır. Karakol, köy kapatmak çare değil. Daha çok karakol açacaksınız, açtığınız her yerde Türk bayrağı dalgalanacak. Göç edenlerden isteyenleri toprağına döndüreceksiniz. Bir zamanlar sizinle birlikte PKK'ya karşı savaşan insanları, korucuları terk etmeyeceksiniz. Şehitlerinizi, ailelerini unutmayacaksınız. Gazilerinizi unutmayacaksınız. Bu mücadeleye gönül vermiş insanlarınızı unutmayacaksınız.

Unutmadığınızı da göstereceksiniz. Örgüt yandaşları insan hakları dernekleri kuruyor, siz şehit ve gazi ailelerini bile örgütleyemiyorsunuz. Örgüt Avrupa'da bürolar açmış, dernek, vakıf kurmuş, siz gurbetçilerinizi bile örgütleyemiyorsunuz. Örgüt Irak'ta soydaşlarınızı katlediyor, onlara bile sahip çıkamıyorsunuz. Nasıl devletsiniz siz! Siz böyle yaparsanız size kim inanır, kim güvenir!

Psikolojik harekat bu. Psikolojik harekat demek, güven sağlamak demektir. Güven devletin varlığıyla sağlanır. Bu ülkenin her karış toprağında devlet var, diyeceksiniz. Halk bunu görecek. Halk devleti görecek. Halk devlete inanacak, güvenecek. Devletin gücünü göstermek gerek. Ama önce insanlar insanca yaşayabilmeli. Kim yapacak bunu? Kim örgütleyecek psikolojik harekat konusunda devletin kurumlarını? Tayyip yani hükümet. Peki, Türk'e, Türkiyeli diyen bir zihniyet bunu yapar mı? Türkçe bilmeyene Kürtçe öğretmeye kalkan bir zihniyet bunu yapar mı? Teröre Kürt Sorunu, diyen bir zihniyet bunu yapar mı? Hayır. Yapamaz değil yapmaz. Peki ne olacak? Biz demokratik bir ülkeyiz asla çaresiz değiliz. Tayyip kendisine Türk demese de, bulunduğu görev icabı Türk halkına karşı sorumluluğu vardır, halkımız da bu hesabı ondan soracaktır. Şimdi ülkemizde Vatana İhanet Kanunu bile yok ama olsun. Gün gelir, kanun çıkar ve bu hesap sorulur ama öbür dünyada değil bu dünyada, biz yaşarken...

Kaynakça
Kitap: İHANETİ GÖRDÜM
Yazar: ERDAL SARI ZEYBEK
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön PKK: PKK Amerikan Ordusunun Bir Parçasıdır, PKK Bir Kürt Hareketi Değildir, Türk ve Kürt Kardeştir ve Asıl Düşmanımız ABD ve Onun Emirkulu Olan AKP'dir!

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir