Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Fotoğraflarla Silvan Yalanları

PKK'yı yaratan ve günümüze kadar finanse edip yöneten devlet Amerika’nın ta kendisidir.
Nasıl mı?
-1980 darbesi sonrasında Türkiye’de oluşan Amerikancı hükümetlerin yardımı ile.
-PKK ve Kürt mafyası ne tesadüftür ki Turgut Özal döneminde oluştular ve güçlendiler.
-Abdullah Öcalan bir MİT ajanıdır. Bunun kanıtını kahraman Uğur Mumcu bulmuştu. 1972'de, Abdullah Öcalan "Şafak Bildirisi" davasından dolayı tutuklandı, ve sonrasında Milli İstihbarat Teşkilatı "Bizim adamımızdır" yazısını yollayıp, Abdullah Öcalan'ın serbest bırakılmasını sağlamıştı.
PKK gibi aşağılık ve zavallı bir terör örgütü neden hâlâ etkisiz hale getirilmedi ve sürekli Şehit vermemize sebep oluyor?
-"Devlet" kelimesinin anlamı şudur: "Toprak bütünlüğüne bağlı olarak siyasal ve askeri bakımdan örgütlenmiş milletin oluşturduğu tüzel varlık". Türkiye Cumhuriyeti bir Türk Devleti'dir ve bu devletin bütün organlarını(TSK, MİT, vs) yöneten güç hükümettir. Yani hükümetin elinde bir uzaktan kumanda var ve bununla istediği zaman bütün devlet organlarına emir verip onları yönetebiliyor. Demekki eğer hükümetin başındaki lider kadro kişisel çıkarları(zenginlik) uğruna Amerika'ya namusunu ve şerefini satan insanlardan oluşuyorsa, TSK ve MİT gibi devlet organlarının başındakileri de maalesef dolaylı olarak Amerikancı oluyor. İşte bu yüzden Abdullah Öcalan bir MİT ajanıydı ve sonra ABD'nin çıkarları uğruna Amerikancı Özal Döneminde, PKK dizayn edildi ve bu lanetli terör örgütün başına imralı canisi getirildi.
-Ülkemizin yönetildiği bu lanetli sisteme rağmen, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz içinde daima bu düzeni bozup Türkiyenin Tam Bağımsızlığını koruyan Atatürkçüler olmuştur. Eşref Bitlis önderliğindeki Atatürkçü Kahraman Askerler, Özal döneminde sürekli Amerika ve Amerikancı hükümet ile mücadele etmişlerdir. Eşref Bitlis vefat etmeden önce(17-02-1993 öncesi) Kuzey Irak ve PKK’ya yapılan operasyonlar sonucunda Amerikan Ordusunun bir parçası olan PKK terör örgütü resmen yok edilmişti. İşte bu onurlu davranışlar sonrasında, 1960 Devriminden sonra ilk defa Eşref Bitlis döneminde yine TSK içinde bir Atatürkçü(Anti-emperyalist) Devrim oluşmuştur. İşte bu Devrimi yaratan Kahramanların Ruhu günümüze kadar TSK'da devam etmiştir ve bu yüzdendir ki, bu ruha sahip olan Askerlerin büyük bölümü günümüzde Amerikancı AKP tarafından ya Silivri Cezaevine yerleştirilmiş yada emekli edilmişlerdir, ki PKK yok edilemesin ve Amerika’nın çıkarlarına zarar gelmesin diye.
-PKK terörü Amerikancı Çiller ve Tayyip Erdoğan hükümetleri tarafından kasıtlı olarak yok edilmedi ve daha da güçlendirildi.
SONUÇ, PKK TERÖRÜ NEDEN BİTMEDİ:
-DSP Hükümeti Döneminde TSK tarafından yine etkisiz ve yokedilme noktasına getirilmiş olan PKK, AKP ve Hilmi Özkök'ün Büyük Yardımları ile ABD'nin Irak'ı Tekrardan İşgal Edip, PKK'nın tekrardan güçlenmesi sağlanmıştır.
-AKP terörü bitirmek için asla herhangi bir adım atmıyor.
-Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, ABD ile yaptığı 9 maddelik gizli anlaşmada TSK’yı zayıflatan ve PKK'yı yasallaştıran ve güçlendiren maddeler var. Ve bu maddelerin hepsi de gerçekleştirildi.
- Erdoğan'ın Özel Temsilcisi olan MİT Müsteşarı Hakan Fidan AKP'nin PKK ile işbirliği yaptığını resmen doğradı. Buda Vatan Hainliğinin belgesidir.
-Şehitlerimizin sorumlusu: "AKP’nin Kürt Açılımı Politikası ve ABD-AKP-PKK-BDP(DTP) İşbirliği"
ÇÖZÜM, PKK TERÖRÜ NASIL BİTER:
-NATO'dan çıkılacak, Amerikaya rest çekilecek, Avrasya ülkeleri(İran, Suriye, Çin) ile milli çıkarlarımız doğrultusunda ekonomik anlaşmalar yapılacak(hedef Türk Birliği).
-Kuzey Irak, aynen Kıbrısta yapıldığı gibi, yasal haklarımıza dayanarak, oradaki Türkmen Soydaşlarımızın yardımı ile ele geçirilmeli, ve bölgedeki bütün PKK’lılar 1-2 günde etkisiz hale getirilecek.
-Doğu Anadolu'da İş Garantisi ve Tarih Dersleri
Ayrıntılı Bilgiler için giriniz

Fotoğraflarla Silvan Yalanları

Mesajgönderen TurkmenCopur » 22 Kas 2015, 20:44

Fotoğraflarla Silvan yalanları

‘Devlet Kürt halkını katlediyor’ propagandası yapan HDP-PKK twitter, facebook, Instagram gibi sosyal ortamlarda Ukrayna ve Filistin’de çekilmiş fotoğrafları kamuoyuna ‘Silvan’da devlet terörü’ diye yutturmaya çalışıyor.

19 Kasım 2015 Perşembe 13:39

Diyarbakır Silvan’da 3-15 Kasım günleri, ilçedeki hendekler kapatıldı, barikatlar yıkıldı. Güvenlik güçleri, roketatarlara ve uzun menzilli ağır silahlarla açılan ateşlere karşı sivil halkın zarar görmemesi için kılı kırk yararak mücadele etti. HDP/PKK cephesi ise “Devlet Kürt halkını katlediyor” propagandası yürüttü. Sanal dünyadaki twitter, facebook, Instagram gibi mecralarda, kimi 2008 Ukrayna, kimi 2012 yılında Filistin’de çekilmiş çeşitli fotoğraflar Silvan’da devlet terörü” diye kamuoyuna sunuldu. İşte o fotoğraflardan bazıları:

Resim

Kudüs’te Ekim 2015’te sokak ortasında İsrail askerlerinin bıçaklayarak öldürdüğü 13 yaşındaki Filistinli kız çocuğu

Resim

Gazze’de İsrail bombardımanı altında kalmış Filistinli çocuk

Resim

İsrail’in 2012 yılındaki bombardımanı altında Gazze

Resim

Gürcistan’da Gori kentinde 2008 yılında Rusya’nın bombardımanı sonrasında çekilmiş resim

Resim

Filistin’e özgürlük kampanyası afişinde kullanılan bombardıman resmi (sağda)

Resim

İsrail askerlerinin vurduğu Filistinli kadın. Arapça yazının karşılığı: “Bu Filistinli şehidi kendi kızkardeşiniz ya da anneniz olarak görün”

NELER OLMUŞTU?
Diyarbakır’ın Silvan ilçesi, PKK’nın sözde özyönetim programını uygulanacağı bölgelerin başında geliyordu. Geçen yıl Aralık ayında kazılmaya başlanan hendekler, barikatlar, tuzaklanan patlayıcılarla süreç hazırlandı. Ne var ki, evdeki hesap çarşıya uymadı! Türkiye, adım adım PKK’nın planlarını bozdu. İşte o süreç:
15 Ağustos - DBP’li Silvan Belediyesi eşbaşkanları “Biz, kentimizi özyönetimle yönetmek istiyoruz. Apo’nun sistemini uygulayacağız” ilanında bulundu.
23 Ağustos - DBP’li Silvan Belediye Eşbaşkanı Yüksel Bodakçi, “Devletin birliğini ve ülke bütünlüğünü bozmak” suçundan tutuklandı.
24 Ağustos - HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş, “Halkın öz yönetiminden daha meşru bir şey olamaz” ifadesini kullandı.
1 Eylül - HDP Milletvekili Ertuğrul Kürkçü: “Kürdistan’daki özyönetim çıkışı, Gezi olayları gibidir, ‘kararları kendimiz alacağız, devleti tanımıyoruz’ diyerek özyönetimlerini ilan ettiler.”
21 Ekim - HDP Eşbaşkanı Figen Yüksekdağ: “Özyönetim iradesini yenilmezliğini hep birlikte göstereceğiz.”
3 Kasım - Silvan’da 15 gün süreyle 3 mahallede sokağa çıkma yasağı ilan edildi.
11 Kasım - PKK’lıların roketatarlı saldırısı sonucu 3 polis, 1 teğmen şehit oldu
13 Kasım - HDP’li vekiller “Silvan’da canlı kalkan olma” çağrısı yaptı. Eşbaşkan Figen Yüksekdağ, operasyon alanına girmeye çalışırken tazyikli suya maruz kaldı.
13 Kasım - Silvan Kaymakamı Murat Kütük: “HDP’li vekiller ‘200 kişi şu bölgede yardım bekliyor.’ diye bizi aradı. Askeri helikopterle gittiğimiz bölgede bizi eli silahlı teröristler karşıladı. Askerleri tuzağa düşürmek istediler. Bölgede 35’i dağdan gelen 80 kişilik terörist grubu var.”

http://www.aydinlikgazete.com/turkiye/f ... 79180.html
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön PKK: PKK Amerikan Ordusunun Bir Parçasıdır, PKK Bir Kürt Hareketi Değildir, Türk ve Kürt Kardeştir ve Asıl Düşmanımız ABD ve Onun Emirkulu Olan AKP'dir!

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

cron