Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Prof. Dr. Gülten Kazgan

Burada Dünyayı Yöneten Kişiler ve Gizli Örgütler hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Prof. Dr. Gülten Kazgan

Mesajgönderen TurkmenCopur » 23 Ağu 2011, 00:33

Prof. Dr. Gülten Kazgan

Bilderberg üyesi
istanbul İktisat Fakültesi 'nden diploma ve doktora
Rockefeller Bursu ile SVI-MEZ'de (Roma) ve ISEA 'da (Paris) öğretim üyesi
Bilgi Üniversitesi Vakfı Kurucu üyesi
Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümü ve Araştırma Bölümü Başkanı
Bilgi Üniversitesi Kurucu Vakıf Yönetim Kurulu üyesi

Bilgi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı ve öğretim üyesi Oğuz Özerdem, öğretim üyesi Prof. Dr. Murat Belge ve öğretim üyesi Dr. Ömer Madra "Soros Açık Toplum Vakfı "na bağlı olarak kurulan Açık Toplum Enstitüsü'nün yöneticileri arasında yer almaktadır.

25-28 Nisan 1975 tarihleri arasında Çeşme Altınyunus'taki Bilderberg toplantısına çağrılan 100'e yakın erkeğin arasında sadece 2 kadın üye bulunmaktaydı. Bunlardan biri Türk kadın Prof. Dr. Gülten Kazgan, diğeri ise İngiltere'nin Muhafazakâr Partisinin başkanı olarak yıldızı yeni parlamakta olan Margareth Thatcher'dı.

Her ikisinin de bu toplantıya katılmasını sağlayan, dönemin Bilderberg Türkiye Temsilcisi Beyazıt'tır. Beyazıt, bu süreçte Kazgan'ın Bilderberg üyeliğini kabul ettirmiştir. Toplantıya, Beyaz Saray İdari İşler Müdürü Henry Kissinger'ın sağ kolu Donald Rumsfeld de katılmıştır.
İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu Prof. Dr. Gülten Kazgan, Bilderberg (Türkiye) üyesidir.

Kaynakça
Kitap: Dış İlişkiler Konseyi CFR Türk Bilderbergleri
Yazar: Erol Bilbilik
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Dön Dünyayı Yöneten Kişiler ve Gizli Örgütler(CFR, Üçlü Komisyon, Bilderberg)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir