Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Üçlü Komisyon(Trilateral) Yönetimi

Burada Dünyayı Yöneten Kişiler ve Gizli Örgütler hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Mesajgönderen TurkmenCopur » 19 Ağu 2011, 00:37

Resim

Üçlü Komisyon Yönetim Kurulu Üyeleri

Paul A. Volker (Kuzey Amerika Grubu Yönetim Kurulu Başkam): Dünya Bankası yönetim kurulu başkanlığı yapmıştır. ABD Merkez Bankası yönetim kurulu üyesidir. Uluslararası James D. Wolfensohn Şirketi'nin yönetim kurulu başkanıdır.

Alan E. Gotlieb (Kuzey Amerika Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı): Saturday Night Magazine'in başkan yardımcısı, Dorner Canadian Vakfı'mn yönetim kurulu başkanıdır. 1981-1984 yılları arasında ABD'nin Kanada Büyükelçiliği'nde bulunmuştur. 1971-1981 yılları arasında ABD Dışişleri Bakanlığı, Dış İlişkilerden Sorumlu Bakan Yardımcılığı ve 1989-1994 yılları arasında Kanada Konseyinin başkanlığını yapmıştır.
Charles B. Heck (Kuzey Amerika Grubu Direktörü): Hakkında bilgi edinme çalışmaları devam ediyor.

Otto Graf Lambsdorf (Avrupa Grubu Yönetim Kurulu Başkanı): 1951'den bu yana Alman Hür Demokrat Partisi'nin üyesidir. Bir süre partinin genel başkanlığını yapmıştır. 1972-1988 yılları arasında Almanya Parlamentosu'nda milletvekilliği ve ekonomik program sözcülüğü yapmıştır.
Lambsdorf, halen Frederich Newmann Vakfı başkanlığını sürdürmektedir. 1992-1994 yılları arasında Liberal International Enstitüsü'nün başkanlığını yapmıştır. Bir hukukçu olarak 1955'ten bu yana bankacılık ve sigortacılık konusunda çalışmaktadır. 1972'den bu yana Almanya merkezli uluslararası sigorta gruplarından oluşan Victorya Ver Sicherung Grubu'nun yürütme kurulu üyeliğini yapmaktadır.

Antoino Garriques Walker (Avrupa Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı): 1977'den bu yana Garriques and Andersen'in yürütme kurul başkanlığını sürdürmektedir. 1995-1996 yılları arasında İspanya Arthur Andersen'in yürütme kurulu başkanlığını yapmıştır.

Dünya Hukukçular Birliği ve Rolex İspanya'nın başkanlığında bulunmuştur. IBM İspanya ve Colgate & Palmolive İspanya'nın başkan yardımcılığını, Ford İspanya'nın direktörlüğünü yapmıştır. Amerikan Barolar Birliği onursal üyesidir. ABD Mülteciler Ulusal Komisyonu özel danışmanıdır.
Paul R'evay (Avrupa Grubu Direktörü): Hakkında bilgi edinme çalışmaları devam ediyor.

François Sauzey (Avrupa Grubu Basın sözcüsü): Hakkında bilgi edinme çalışmaları devam ediyor.

Yotora Kobayashi (İspanya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı): Uluslararası Fuju Xerox adlı şirketin başkanıdır.

Shiyoro Ogata (Japonya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı): Halen Japon Kalkınma Bankası başkan yardımcılığını yürütmektedir.
Tadeshi Ya Mamoto (Japonya Grubu Direktörü): Japonya Uluslararası Borsa Bankerleri Merkezi'nin başkanlığını yürüt-mektedir.

Kaynakça
Kitap: DÜNYAYI YÖNETEN GİZLİ ÖRGÜTLER
Yazar: Erol Bilbilik
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Dön Dünyayı Yöneten Kişiler ve Gizli Örgütler(CFR, Üçlü Komisyon, Bilderberg)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir