Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Sokakta yuhalanan Başbakan

Burada Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi) hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Sokakta yuhalanan Başbakan

Mesajgönderen TurkmenCopur » 18 May 2011, 23:07

Sokakta yuhalanan Başbakan

2009 yılına geldiğimizde Tayyip'e, artık sokak sataşmaları başlıyordu. Tayyip, lokantada yemek yerken, açılışlara katılırken, mitinglerde hep insanların tepkisiyle karşılaşıyordu. Bunun anlamı Tayyip'in ampulü gibi suni olarak yaratılan karizmasının da patlamasıydı.

Tayyip, partililerce sağdan soldan toplanmış, bindirilmiş kıtaların olmadığı yerlerde sürekli olarak yuhalanıyordu. Tayyip bu nedenle ceberrutluktan medet umuyordu. Protesto edenler karga tulumba karakollara götürülüyor, protesto ettikleri yer başta olmak üzere darp üzerine darp görüyorlardı.
Polise mukavemet gibi iftiralar başta olmak üzere türlü isnatlarla mahkemelere sevk ediliyorlar, yazar, çizer ve asker başta olmak üzere muhalefet edenler Ergenekon tezgâhı ile cezaevlerine dolduruluyorlardı.

Bu türlü faşizan davranışlar olmasa Tayyip, bugünün ikliminde sokakta bile yürüyemeyecektir. Bir siyasi parti lideri böyle bir vaziyetin içine düşmüşse, onun artık siyaseten sonu gelmiş demektir.

Kaynakça
Kitap: Takunyalı Führer
Yazar: Ergün Poyraz
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir