Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Helikopter

Burada Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi) hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Helikopter

Mesajgönderen TurkmenCopur » 18 May 2011, 23:04

Helikopter

"Üç beş çapulcu" olarak nitelendirilen ihanet şebekesi PKK dağlardan söküp kazınamıyor, ama eli kanlı örgütün eli kanlı ağzı kanlı liderine Avrupa standartlarının üzerinde yaşam sağlamak üzere önce 5 milyon dolar harcanıyordu.

Ziyaretlerinde zorluk çekilmesin diye bin küsür yolcu taşıyan gemi, beş kişilik avukat grubunun ve özel ziyaretçilerinin emrine tahsis ediliyordu.
Bunlar da yetmiyor, terörist başı için bir 5 milyon dolar daha harcanıyor, kalacağı villa konforunda yeni bir malikhane daha yapılıyor, ancak yeni yeri eski köşkünden bir kibrit kutusu kadar daha küçük olduğu gerekçesiyle PKK'lı köpek sürüsü kuduruyor, ülkenin altını üstüne getiriyorlardı.
80 yaşına merdiven dayamış Atatürkçüler, emekli askerler, ölüm döşeğindeki Türkan Saylan karşısında ceberrut kesilen polisin içinde yuva yapan malum örgüt, ülkeyi molotoflarla ateş çemberine çeviren, dükkânları yağmalayan, suçsuz insanlara saldıran PKK'lılar karşısında "Hoşgörü" abidesi kesiliyor, PKK'lıların döktükleri kanın hesabını bile soramıyordu.

Tokat'ta PKK'nın şehit ettiği 7 askerin ardından başta Cumhurbaşkanı Gül olmak üzere Tayyip, PKK'nın siyasi kanadı DTP ve AKP'lilerin birkaç tanesi hariç hemen hemen tamamı ağız birliği etmişçesine, "Yer ve zamanlama" ilginç diyordu. Medyaları ise, her

olayda olduğu gibi Asker ve Ergenekon iftirasına sarılıyorlardı. Takke düşüyor ve kel görünüyordu. Saldırıyı açılımcıların aklamaya çalıştığı PKK üstleniyordu. Örgüt saldırıyı, bebek katili APO ve Diyarbakır'da ölen üniversiteli genç için yaptığını duyuruyordu. Açılımcılar yine şapa oturuyorlardı.
PKK'nın olayı üstlenmesi, yaptığı telsiz konuşmalarına kadar katliamı gerçekleştirdiğinin kanıtlanmasına rağmen başta Tayyip ve Arınç bir türlü ikna olmuyor, Asker ve Ergenekon imasında bulunmaya devam ediyorlardı.

Dinci, 2. Cumhuriyetçi ve Fetullahçı medya ise, koro halinde Asker ve Ergenekon iftirasını dillendiriyorlardı.
Aynen 7 Haziran 2009 tarihindeki Zaman Gazetesi'nde yer alan, PKK'nın siyasi kanadı DTP'nin Eşbaşkanı Ahmet Türk'ün açıklamasında olduğu gibi...

O konuşmasında, yandaş basınından yandaş politikacılarına, yandaş polisinden yandaş MİT eskilerine, 2. cumhuriyetçilerinden cümle siyasal dincilerine, Fetullahçılarından Kürtçülerine kadar nasıl tavsiyelerde bulunuyor, nasıl talimatlar veriyordu, Ahmet Türk:

"Birlikte hareket etmezsek Ergenekoncular kazanır."

Türkiye bölgenin önemli gücü ya...
Terörist başının eski yerinden 17 milim küçüklükte yani anca bir kibrit kutusu kadar fark edecek bir malikhaneye taşınması nedeniyle sokaklarda terör estiren PKK yandaşları, Van başta olmak üzere ülkenin birçok kentinde sahneye çıkıyor, sözde "barış ve demokrasi yürüyüşü" yapıyorlar, ama orduevini, yandaş polisi bile taşlıyorlar, esnafı, halkı taş ve toprak yağmuruna tutuyorlardı... O da yet-miyor, molotoflarla ülkeyi yangın yerine çeviriyorlardı. Askerlerimizi şehit ediyorlardı.
Ha, bir de birilerinin dediği gibi ABD'nin "stratejik" ortağı ya!
Bölgenin en önemli gücü ya!
Öyle olduğundan dolayı olacak (!)
PKK'nın siyasi kanadından belediye başkanları "meşe dalının hangi dalı nerenize battı Sayın Hükümet diye" hakaretler yağdırıyor, bir de Tayyip'in başında bulunduğu Devlet'e ve Hükümet'e "hass..tir " çekiyordu.

Bu küfür ve hakaretleri sineye çeken Hükümet'in başına, bırakın helikopteri, bırakın üç adet muhteşem uçağı, makam arabaları bile çok... Verin eline bir bisiklet binsin ona. Olmadı sepetli motosiklet, sepetine de Emine'yi oturtsun... Olmadı verin eline yolsuzluktan dosyası olduğu Akbil'i binsin belediye otobüsüne...

Bu ülke dünyanın sayılı zengin ülkeleri arasındaymış.
Böylesine zengin bir ülkenin Başbakanı, gecekonduda ya da apartmanların kapıcı dairesinde oturacak değil ya... Villaları olacak...
Villalarının dibinde bir helikopter pisti de hazır olacak...
Tayyip, bu kaymak gibi pistten havalanacak helikopteri ile zamandan kazanacak, kazandığı zamanı avanesinin pardon memleketin daha hızlı kalkınması için projeler üretmekte kullanacak.

11.12.2009 tarihli Sözcü Gazetesi, hemen hemen tam sayfa, AKP'li İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Başbakan Tayyip Erdoğan'ın Üsküdar Kısıklı'daki villalarının dibine helikopter pisti inşasına başlanmasını "Tayyip'in villasının önüne helikopter pisti yapılıyor" şeklindeki manşet haber ile veriyordu:

"Ülkenin her yanı aynı...
Açlık ve sefalet içinde...
Aşırı işsiz var.

Ülke Milli gelirde tarihinin en kötü devrini yaşıyor.
Borç batağında kıvranan İstanbul Büyükşehir Belediyesi İspark adlı belediye şirketine kitabına uysun diye 1 değil tam on tane helikopter pisti yaptırıyordu.

Tayyip, bu pistler arasında mekik dokuyacaktı.
Asya ve Avrupa yakasında olmak üzere yapılacak olan helikopter pistinin her biri yaklaşık 250 bin dolara çıkacaktı.
Yani 10 pist, 2 milyon 500 bin dolara mal olacaktı.
Belediye öyle açıklamıştı.

Oysa, en lüks bir helikopter pisti için gerekli olan şey iki el arabası taş 1 el arabası kum-çimento karışımı harç...
Onlar da yapsın en fazla 5 dolar...
Geri kalan 2 milyon 495 bin dolar yine fakir halkın kesesinden bir yandaşın cukkasına..."

Kaynakça
Kitap: Takunyalı Führer
Yazar: Ergün Poyraz
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir