Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Devlet, Millet Kesesinden Düğüne

Burada Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi) hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Devlet, Millet Kesesinden Düğüne

Mesajgönderen TurkmenCopur » 18 May 2011, 23:03

Devlet, millet kesesinden düğüne

Ve çok geçmeden üçüncü uçağın alınmasındaki keramet de ortaya çıkıyordu. Emine de artık özel gezilerine Devlet Millet kesesinden Devlet'e ait özel uçakla gidecekti.

Hatırlayın, siyasal İslamcılar saf insanlarımızdan oy isterken neler söylüyorlardı:

"Biz bütün dünyaya hakkın, adaletin, barışın ve özgürlüğün götürücüleriyiz. Bütün dünyadan hesaba çekileceğiz. Hz. Ömer ne diyordu, kendi zamanında dört halife döneminde;
"Kenar-ı Dicle'de bir kurt aşırsa bir koyunu. Gelir adli ilahi sorar Ömer'den onu...
Yıkık bir köprüden geçerken, ayağı sürçen topal bir keçinin sorumluluğu Halife Ömer'e aittir. Size de aittir... "

İslamcılar, Hz. Ömer'in adaletini getireceklerini, Hz. Ömer nasıl çalışırken devletin mumunu kullanması üzerine kendine verilen selamı bile almadığından bahsederek, kendilerinin de öyle olacaklarını savunuyorlardı.

Oysa, İktidara geldiklerinde işçinin, memurun, köylünün, esnafın hakkını; çoluklarına, çocuklarına, yandaşlara vermekle kalmadılar, ülke kaynaklarını da başta Yahudiler olmak üzere yabancılara peşkeş çektiler.

Tayyip'in zevcesi Emine, Nisan 2010'da Devlet'e ait ATA uçağı ile Katar Emiri'nin kızının düğününe gidiyordu. Tayyip'in zevcesi Emine, Bakan Aliye Kavaf, yine Bakan Davutoğlu'nun karısı Sare, Emir'in sarayındaki muhteşem düğüne katılıyorlardı. Emine,

Katar Emiri'nin kızına gümüş takı hediye ediyordu. Emine'nin Devlet'e ait ATA uçağını keyfi olarak kullanması CHP'lilerin tepkisini çekiyordu. Nasıl çekmesin, sadece uçağın maliyeti 200 bin doları buluyordu.

Fakir halkın sırtından yapılan bu hovardalıkla en az beş yüz aile iki ay geçinebilirdi.
Emine, Devlet'e ait uçakla düğün yolunu tutarken, Avrupa'nın zengin ülkelerinin yöneticileri ve eşleri ise kendi ceplerinden ve tarifeli uçaklarla gidiyorlardı.

Kaynakça
Kitap: Takunyalı Führer
Yazar: Ergün Poyraz
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir