Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

İlişki

Burada Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi) hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

İlişki

Mesajgönderen TurkmenCopur » 18 May 2011, 22:33

İlişki

Tayyip, her ne kadar balkonlardan İsrail'e meydan okuyor görüntüsü vermeye çalışsa da kapalı kapılar ardında İsraillilerle ilişkilerini kesmiyor, onların aleyhine hiçbir karar çıkartmıyordu. Sammy Ofer başta olmak üzere, onlarla otel odaları dahil gözlerden uzak yerlerde görüşmelerine devam ediyordu.

3 Haziran 2010 tarihli Cumhuriyet Gazetesinde Deniz Som "ilişki" başlığı ile şunları yazıyordu:

"Recep Bey, Türkiye'de pek çok ihalede boy gösteren İsrailli işadamı Ofer'in, 'Sammy Ofer İletişim Okulu' adlı özel bir okula sahip olduğunu ve bu okulda, İsrail'in uluslar arası kamuoyundaki 'terörist devlet' imajını düzeltmek üzere profesyonel iletişimciler yetiştirildiğini muhtemelen bilmemektedir.
Keza, İsrail'li deniz komandolarını katliamla suçlarken, Ofer'in pek çok deniz komandosunu kendi iletişim okulunda bedelsiz okuttuğunu da bilmemektedir.

Oysa Ofer Okulu'nun kendi İnternet sitesinde, İsrail ordusunda-ki bazı elit deniz komandolarının eğitimini Sammy ve Yuli Ofer kardeşlerin finanse ettiği yazılıdır.
İsrail'in Herzilya kentindeki Sammy Ofer İletişim Okulu, İsrail ordusunun 'medya savaşları' için bloglarda, tartışma forumlarında, facebook, twitter, youtube ve benzeri sanal ortamlarda, hatta bilgisayar- oyunlarında İsrail lehine propaganda yapacak internet uzmanları yetiştirmektedir. Son Gazze kuşatmasındaki 'katil İsrail' imajını düzeltme amacı taşıyan bir internet medya operasyonunda, bu pkulun öğrencileri ve öğretmenleri önemli roller üstlenmişlerdir.

Sammy Ofer Okulu'nun Gazze katliamında İsrail'in internet propaganda makinesi gibi görev yaptığını, Filistinliler yahut Türkler değil, bizzat okulun dekanı Dr. Noam Lemelstrich Latar dile getirmektedir. Dr. Latar, 'helpuswin' web sitesinin İsrail yanlısı aktivitelerinde gönüllü öğrencilerle birlikte yer aldığını, Gazze katliamını savunma çalışmalarının bir tür 'yeni medya operasyonu' ol-duğunu ve projenin 'örnek vaka' olarak okulun ders kitaplarına girdiğini bir konferansında söylemiştir.

Recep Bey, İsrail Limanlarındaki 'devlet terörü'nü kınarken, devlet terörünün sanal destekçilerini eğiten okulun sahibine kendi limanlarımızı teslim edebilmektedir. Sami Ofer'in Kuşadası Limanından ve bu limandaki ruhsatsız işyerlerinden elde ettiği yeşil dolarların, İsrail'in 'Devlet Terörünü Aklama Okulu'nun finansmanına da gidebileceği akıldan çıkarılmamalıdır."
AKP'li siyasal dinciler, İsrail askerlerinin yaralıları kelepçelemelerini "insanlık suçu" olarak nitelendiriyorlardı. Nitelendirmesine de ancak aynı AKP'liler ve Fetullahçılar, Ergenekon iftiranameleri ile cezaevlerine attırdıkları insanların rahatsızlıklarından dolayı hastanelere yatmalarını bile hazmedemiyorlardı.

Her tarafı demirlerle çevrili, güvenlik güçleri ile etten duvar örülen bakımsız ve pislik içindeki hastanelerde ameliyatlı, yerinden kıpırdayamayacak durumda olan, su bile istemeye dermanı kalmayan hastalar ellerinden ve ayaklarından kelepçeleniyorlar, onların tedavileri ile meşgul olan doktorları dahi Ergenekoncu olmakla suçluyorlardı.
Sonra yüzsüzlüğün son perdesi sergilenerek "İsrail yaralıları kelepçeliyor" deniyordu.
Ya israil'e sözde meydan okumalar? Sanırsınız İsrail'i bir kaşık suda boğacaklar, insanları İsrail'e karşı eylemlere çağırırken bakın kendileri aynı günde ne yapıyordu?
Tayyip ve AKP, 9'u Türk 16 kişiyi öldüren İsrail'in OECD üyeliği önlerine geldiğinde "Van Münit" diyememiş, Veto haklarını kullanamamıştı.

Sonuç:

Tayyip ve AKP'nin onayı ile İsrail OECD üyesi oldu. Ne güzel değil mi?
Balkonda esip gürlüyor, içeride halvet oluyor...
31 Mayıs 2010 gecesi İsrail'in yaptığı baskının ardından Tayyip yine bildik çakma kabadayı havalarına giriyor, yaptığı mitingde sözde İsrail'e sesleniyordu.
Sanki İsrail devlet adamları mitingini izlemeye gelmiş gibi...

Bakın yine aynı cümlelerle şöyle diyordu:

"İnsan hayatına kastetmek en büyük günahtır. Tevrat'ta, İncil'de, Kur'an-ı Kerim'de böyledir. On emirden altıncısı der ki;

Tevrat'tan okuyorum:

"Öldürmeyeceksin", İngilizcesi You Shall not kili, İbranicesi "Lo tir 'tsach."

İsrailli yetkililer de oturdukları yerden aynı Osman Baydemir gibi kendisine cevap veriyorlardı:

"Has... tir."

Kaynakça
Kitap: Takunyalı Führer
Yazar: Ergün Poyraz
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir