Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Karma Namaz

Burada Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi) hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Karma Namaz

Mesajgönderen TurkmenCopur » 18 May 2011, 22:16

Karma Namaz

2004 yılı sonlarından itibaren başta ABD olmak üzere, birçok ülkede kadın ve erkek karışık olarak kılınan "Karma Namaz" şovları başlıyordu.
2006 yılında ise Üsküdar'da bulunan Subaşı Camii'nde; Ahmet Küre, Küre'nin kızı Aydan Chisholm, damadı Amerikalı bir Yahudi olan Lloyd Chisholm, Tayyip'in başdanışmanlarından Cüneyt Zapsu'nun eşi Beyza Zapsu, Beyza'nın kız kardeşi Gülgün Zapsu karma namaz şovunu gerçekleştiriyorlar, bu arada 'şov'u alenileştirmek için basına haber vermeyi de unutmuyorladı.
Karma namaz olayı gazetelerin birinci sayfalarına yansıyıp, manşetlere taşınınca ortalık karışıyor, "ne oluyoruz" sesleri yükseliyor, Cüneyt Zapsu da demeç verme yarışına giriyordu.

Önce:

"Benim bildiğim kadınlar başı açık namaz kılmazlar, bu konuyu eşimle konuşacağım" diyordu.

Sanki kadınlar başını kapatınca erkeklerle beraber namaz kılabilirlermiş gibi...
Cüneyt Zapsu, kendisi ve ailesine karşı tepkiler artınca feryadı basıyor;
"Ne yani karımı mı boşayayım, danışmanlıktan mı istifa edeyim, ne istiyorsunuz?" şeklinde açıklamalar yapıyordu.
Zapsu'ya bu dönemde en büyük destek Tayyip'ten geliyordu. Tayyip önce, "Takma kafana, olur böyle şeyler" diyordu. Ardından sanki Zapsu'nun karısını namaz şovuna zorla götürmüşler gibi; "Evlilik düzenini bozmak istiyorlar, evliliğini yıkmaya çalışıyorlar" şeklinde oldukça garip açıklamalarda bulunuyordu.

Oysa,
Zapsu'lar dinin temelini yıkmaya soyunuyorlardı.
Tayyip'in karma namaz olayında olduğu gibi, krediler dahil bir çok olaylardaki desteklerini karşılıksız bırakmayan Cüneyt Zapsu,

Tayyip'in Amerikalılarla başı derde girdiğinde ona sahip çıkıyor, Amerikalılara, "Onu sonuna kadar kullanın, deliğe süpürmeyin" diyordu.
Cüneyt Zapsu, bilindiği gibi AKP'nin kurucularındandı. Tayyip Erdoğan'ın ise siyasi konulardaki baş danışmanıydı.
Zapsu, CIA İstasyon Şefi, ABD Savunma Bakanı yırtık çoraplı Paul Wolflowitz başta olmak üzere, ABD'li Evangelistlerin en yakın dostuydu. Hemen hemen hepsinin evinde kalacak kadar içli dışlı ilişkilere sahipti. Amerika'daki Yahudi lobisine en yakın isimlerden olan Zapsu, Tayyip'i Yahudilere pazarlayan en önemli elemanların başında geliyordu.

Cüneyt Zapsu, Kürt Teali Cemiyeti'nin kurucusu, Kürt Talebe-Hevi Derneği'nin 51 numaralı üyesi, Abdurrahim Rahmi Zap-su'nun torunuydu. Abdurrahim Rahmi Zapsu 1976 yılında Sebil Yayınevi'nden çıkan üç ciltlik Büyük İslam Tarihi adlı kitabın yazarıydı.
Cüneyt Zapsu, dedesinin bu kitabını 2006 yılında yeniden bastırıp dağıtıyordu. Abdurrahim Zapsu, Atatürk ve laik rejim düşmanı Necip Fazıl'ın da en yakın adamıydı. Birlikte Büyük Doğu Dergi-si'ni çıkartıyorlardı. Abdurrahim Zapsu, Jin Dergisi'nin 6. sayısı 17. sayfasında Türkiye'nin doğusunu "Kürdistan" olarak ilan ediyor, "Kürdistan'da Kürtlerden başka millet yoktur" diyordu.
Cüneyt Zapsu'nun Halası Hale Zapsu, Kürt aydını olarak lanse edilen Musa Anter ile evliydi.

Tayyip'in yanaklarını okşayan Mehmet Barlas, kızını; Fahrettin Aslan'ın yakın arkadaşı olan ve 1936 yılında Urfa'dan İstanbul'a göçen Nesim Anter'in torunuyla evlendirmişti. Nesim Anter, kendilerini Urfa'dan İstanbul'a göçen bir Yahudi ailesi olarak tanıtıyordu. Nesim Anter aynı zamanda Musa Anter'in amcası oluyordu.

Ne güzel değil mi? Amca Yahudi, yeğeni Kürt!...
Neleri yedirdiler bu millete, neleri...

Cüneyt Zapsu'nun Annesi Gaye Zapsu, kanser tedavisi görürken 74 yaşında hayatını kaybediyordu. 4 Temmuz 2007 tarihinde cenazesi Fatih Camii'nden kaldırılıyordu. O gün Fatih Camii'ne gelenler arasında yer alan en ilginç isim ise, ABD'nin İstanbul Başkonsolosu Deborah Jons oluyordu.
Şimdi de karma namazcıları tanıyalım. Kadın-Erkek karışık karma namaz kılan bu grubun içinde; Cüneyt Zapsu'nun eşi Beyza Zapsu, Abisi Aziz Zapsu'nun karısı Gülgün Zapsu, Ayşe Aydan Chisholm, Ahmet Küre gibi isimler bulunuyordu.
Ayşe Aydan Chisholm'e göre grubun lideri babası Ahmet Küre'ydi.

Ahmet Küre ise lider olduğu konusundaki açıklamaları anında reddediyor ve şu iddiada bulunuyordu:

"Bizi Allah bir araya getirdi."

Oysa Allah'ın bu işte bir dahli yoktu. Onları, ülkemizde ılıman İslam denilen Amerikano İslami yaymak isteyen Coni'ler bir araya toplamışlardı.

Bu gerçeğe rağmen Tayyip, Zapsu'ya ne diyordu:

"Evlilik düzenini bozmak istiyorlar, evliliğini yıkmaya çalışıyorlar."

Kim?
Tövbe tövbe, Geçelim.
Ayşe Aydan 1996 yılında Amerikalı trompetçi Lloyd Chisholm ile evleniyor, Lloyd evlenir evlenmez Müslümanlığı kabul ediyor ve 'Mehmet' adını alıyordu. Ayşe Aydan'a göre günde beş vakit namaz kılıyordu ama "Mehmet" ismini kullanmıyordu. Trompetçi Amerikalı; Müslüman (!) olmakla kalmıyor, karma namazlar düzenliyordu.

Cüneyt Zapsu'nun eşi Beyza'nın babası Nihat Boytüzün, kayınbiraderi Mehmet Cansun ile reklâmcılık sektörüne giriyordu. Kurdukları Kamera Açık Hava Reklâmcılık Sanayi Ticaret A.Ş.'nin yüzde 60'ını Tayyip'e "Yakışıklı" diyen medya devi Yahudi Rupert Murdoch'a satıyor, bu satışta tarafların el sıkışmasını Cüneyt Zapsu ayarlıyordu.

29 Kasım 2004 tarihli Vatan Gazetesi, Cüneyt Zapsu'nun kayınpederinin sahibi olduğu Kamera Reklâmı'nın HSBC'nin eski genel müdürlük binasını TMSF'den 50 bin dolara kiraladığını haber yapıyordu. Kamera Reklâm bu binayı kiralamanın hemen ardından Koç Grubu'na ait BEKO'ya 5 katı bir fiyatla kiraya veriyordu.
Tayyip de nedense böyle durumlarda hep Koçları sıkıştırıyordu. Ne yani bu satışla ilgisi olduğunu mu zannediyorsunuz?
Ayıp ayıp, olur mu hiç!
O zaman Koç Grubu Zapsu'nun kayınpederinin yerini neden beş katı fahiş bir fiyatla aldı?
Kurcalamayın!

Yahudilere karşı mücadele vermek, Müslümanlığı yaymak ve pekiştirmek amacıyla kurulan TGRT, Tayyip'e "Yakışıklı" yakıştırmasını yapan Yahudi medya imparatoru Rupert Murdoch'a satılıyordu. Oysa saf insanlar şehit sevabı kazanacakları, cenneti garantileyecekleri umuduyla canla başla TGRT için çalışmışlar, varlarını, yoklarını buraya dökmüşlerdi.

Bu arada Yahudileri katletme çığlıkları atanlara kucaklarını açan başta Haleva gibi Hahamlar olmak üzere, bu tür insanlara kısa bir açıklama yapmak gerekirse:

Yahudilik karşıtlığının rantını vatandaşların sırtından elde etmeye çalışan sözde Müslümanların hikâyesini anlatmak, ırkçılık değil, sedece ve sadece sade vatandaşın hakkının korun-masıdır.
Bu kısa açıklamanın ardından dönelim konumuza.

Karma namaz ülkemize gelmeden önce Amerika'da deneniyordu. Amerika'daki bu karma namazcıların başında Hindistan kökenli Esra Numani bulunuyordu.

Time gibi bir dergide, New York Times ve Wall Street Journal adlı gazetelerde çalışan Numani'nin görev sahası genelde Afganistan ve Irak'tı.
Harpers Yayınevi'nden "Mekke'de Tek Başına" adlı kitabı yayınlanıyordu. Esra Numani, kendisinin kitabın tam adına uygun bir

amaç güttüğünü söyleyerek kendince; Mekke'de tek başına Amerikalı bir kadının İslam'ın ruhuna ulaşma mücadelesine girişiyordu. Her Yahudi gibi o da İslâm'da reform çalışmalarına başlıyor, Müslüman kadınları özgürleştirmek için turlar düzenliyordu.
Esra Numani'nin kitaplarının yayınlandığı Harpers Yayınlarının sahibi, yine Tayyip'e "yakışıklı" iltifatlarını yağdıran Yahudi Rupert Murdoch'du. Murdoch İslâmi sahada sadece Numani'nin kitaplarını basıyordu.

Esra Numani'nin, imameliğini (!) yaptığı gerek vakit karma gerekse Cuma karma namazlarının provaları, bir Yahudi Üniversitesi olan Brandeis Üniversitesi'nde gerçekleştiriliyordu. Bu üniversitenin rektörü olmak için birinci şart, Yahudi soyundan gelmek, katıksız Yahudi olmaktı.
Bu karma namaz antrenmanlarının üniversitesinde yapılmasına izin veren rektör, Yahudi Yehuda Reinhaız'dı.

Ne güzel değil mi?
Yahudi Dişi İmam!
Yahudi Yayınevi!
Yahudi Üniversitesi!
Yahudi Üniversite'nin Yahudi Rektörü!
Yahudi düşmanlığıyla iktidar olan Tayyip ve ekibi!
Sonuç;
İslam da reform!
Ney?

Kadın erkek beraber namaz kılacak, imam kadın olacak.
Bu ülkeyi komünistler gelecek diye diye milliyetçilere sattırdılar.
Şimdi de "şeriat" diye diye İslam dinini de "şeriatçılara" pazarlatıyorlar.
Bu antrenmanlar sonucu karma namaz gösterisi Cuma namazı olarak, New York'ta bulunan St. John The Divine Katedrali'nde gerçekleşiyordu.

Elli kişinin katıldığı namaza, 'yüz'ün üzerinde gazeteci geliyordu. Namazdan önce Cuma vaazını Amina Vedud veriyordu. Vedud, Virginia Üniversitesi Profesörlerinden ve Afrika kökenliydi. Vedud, 2006 yılında İstanbul'a geliyor, katıldığı konferansta kadınları imam olmaya çağırıyordu.
Vedud, karma Cuma namazı öncesi verdiği vaazda (!) Kur'an-ı Kerim uzmanı kesiliyordu. Kur'an'da erkeklerle kadınların birlikte namaz kılamayacağına, kadınların imamlık yapamayacağına dair bir ayetin olmadığını iddia ediyordu. Öyle ya 1400 yıldan beri İslamı yaşayan, Müslüman doğan, Müslüman ölen gerçek alimler bu ayetlerin olmadığını anlayamıyordu. Ama Yahudilikten İslâma geçen, Amina Vedud, Esra Numani gibi çakma Müslümanlar 2 ayda alim oluyor ve ardından böyle ayetlerin olmadığını keşfediyorlardı.

Ama gerçek din alimleri 72 ilmi öğrenmek için yıllarca eğitim alıyor, yine de bu iki aylık Müslümanların (!) ilmine yetişemiyordu(!)
Bu ülkede hocaefendilerin en ünlüleri neden hep Ermeniler arasından çıktı zannediyorsunuz?
Tarikat şeyhlerinin çoğunluğu neden sabetayistti, niçin kalanlar da Kürt maskeli Ermeni?
Yine bu ülkenin evliyaları bile kripto Yahudilerin arasından çıkıyordu.

Kaynakça
Kitap: Takunyalı Führer
Yazar: Ergün Poyraz
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Karma Namaz

Mesajgönderen avşar » 26 May 2011, 12:18

Naman dinin direği temeli bu yahudiler ve aynı zihniyetteki goyimleri düşmanlarıyla direk mücadele etmekten çekinirler buyüzden bütün hareketleri haincedir.Temeli zayıflatıp kısa sürede sonuca ulaşmak istiyorlar ancak şunu bilsinler ki paraya-cemaate ve bütün diğer abd-yahudi dayatması bedava maddi imkan saçmalıklarına inanmayan-kanmayanlar zafere ulaşacaklardır.
Kullanıcı avatarı
avşar
Çavuş
Çavuş
 
Mesajlar: 75
Kayıt: 25 Nis 2011, 11:45

Re: Karma Namaz

Mesajgönderen TurkmenCopur » 26 May 2011, 13:08

Evet, çünkü ALLAH hep doğruyu uygulayanın yanındadır. 5 yıl sürdürürler pisliklerini, 10 yıl sürdürürler, hatta 73 yıl sürdürürler, ama 100 yıl sürdüremezler. Türk Soyumuz tarihte yoldan çıkan milletleri her zaman mağlup etmiştir.
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26


Dön Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir