Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Yahudiler Tayyip'e Ödül Yağdırıyor

Burada Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi) hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Yahudiler Tayyip'e Ödül Yağdırıyor

Mesajgönderen TurkmenCopur » 18 May 2011, 22:11

Yahudiler Tayyip'e ödül yağdırıyor

Dinci basın Tayyip'in karizmasının her çizilmesinin ardından, "Siyonist Lobi'nin hedefi Erdoğan" başlıkları atıyordu. 14 Kasım 2009 tarihinde Vakit Gazetesi, 'Siyonist Lobi Erdoğan'ı hedef aldı" diyerek yine din sömürüsüne girişiyordu.

Oysa
Siyonist Lobi, bırakın Tayyip'i hedef almayı onu şişirmek için her zaman ödüle boğuyor, bu şekilde istediklerini elde ediyordu.
Global ekonominin babaları olan bankalar ve özellikle Yahudi bankaları, AKP iktidarında 32 milyar dolar kâr elde ediyorlar, bu ülkenin fakir insanlarının cebinden topladığı bu paraları ülkelerine transfer ediyorlardı. Bankaların yarısını, kârlı kamu alt yapı yatırımlarım, fabrikaları hep onlar alıyorlardı. Bundan sonra hayat boyu biz çalışacağız, onlar yiyecek.
Yahudilere böyle hizmet eden yöneticilerin ödülsüz bırakılması tabii ki düşünülemiyordu. Siyonizmin babası olarak kabul edilen Theodor Herzl tarafından 19'uncu yüzyılın sonlarında kurulan ve kısa bir süre önce 100. yaşını kutlayan Yahudi kuruluşu "American Jevis Congress" ya da bilinen kısa adıyla "AJC", Tayyip'e bu hizmetlerinden dolayı cesaret öülii veriyordu.

5.2.2004 tarihinde; Taha Kıvanç ya da nam-ı diğer Fehmi Koru Yeni Şafak Gazetesi'ndeki köşesinde bu ödülü adeta sevindiıik olarak şöyle değerlendiriyordu:

"Daha önce AJC tarafından 10 kadar kişi bu ödüle layık görülmüş; bunlar arasında Musevi olmayan tek kişi Recep Tayyip Erdoğan. Listede İsrail'in önemli bütün başbakanları yer alıyor. Türkiye Başbakanı'na böyle bir ödülün verilmesi bayağı anlamlı... "
Ne diyor, Fehmi?
"Daha önce AJC tarafından 10 kadar kişi bu ödüle layık görülmüş; bunlar arasında Musevi olmayan tek kişi Recep Tayyip Erdoğan"
"Musevi olmayan ve ödül alan tek kişi kimmiş?

Recep Tayyip Erdoğan. Atma!

21.01.2004 tarihli Hürriyet Gazetesi, Başbakan Erdoğan'a Amerika ziyaretinin ilk ayağı olan New York'ta Amerikan Musevi Komitesi tarafından "Cesaret Ödülü" verileceğini duyuruyor ve şöyle diyordu:


"Kısa adı AJC olan Amerikan Musevi Komitesi bu amaçla Erdoğan şerefine HSBC Bankası'nda bir yemek düzenleyecek. Ödülün bu yemek sırasında Başbakan'a takdim edileceği bildirildi. Erdoğan ve beraberindeki hayeti getirecek özel uçağın 25 Ocak Pazar Akşamı New York'a varması bekleniyor.
Erdoğan, 26 Ocak Pazartesi günü kısa adı FPA olan Dış Politika Derneği'nde düzenlenen bir toplantıya katılarak konuşma yapacak. Başbakan'ın konuşmasında, AB yolunda atılan adımlar ve reformlar hakkında bilgi vermesi bekleniyor..."

11 Haziran 2005 tarihli Erdoğan ve AKP'ye yakınlığı ile bilinen Vakit Gazetesi her yıl verilen ödüllerden birini daha haber yapıyordu. ADL; yani Anti Defamation League'nin Çevik Bir'e verdiği aynı amaçlı ödül için "Yahudilerden Üstün Hizmet Madalyası" başlığı kullanıp, Çevik Bir'i yerden yere vururken, Tayyip için hafif bir kıvırtma yaparak "Musevilerden Cesaret Ödülü" açıklamasında bulunuyorlardı.
Gerçekte ADL, bu ödülleri Yahudilere üstün hizmeti geçenlere veriyordu. Böylece Tayyip, ödülü ve ödülün simgesi olan Davut Boynuzu'nu alıyordu.
Tayyip'in ADL'den Yahudilere üstün hizmet ödülünü almasını dönemin Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, Devlet Bakanı Ali Babacan ve Milli savunma Bakanı Vecdi Gönül izliyordu.

Tayyip, ödül alırken şöyle döktürüyordu:

"Musevi düşmanlığı utanç verici bir akıl hastalığının teza-hürüdür, katliamla sonuçlanan bir sapkınlıktır, sapıklıktır...
Soykırım, etnik temizlik, ırkçılık, İslam düşmanlığı, Hıristiyan düşmanlığı, yabancı düşmanlığı ve terörizm geçmişten bugüne kadar devam ede gelen aynı kötülüğün farklı yüzleridir... Başka dinlere hoşgörü göstermek bize Peygamberimizin mirasıdır...
Musevi düşmanlığının Türkiye'de yeri yok."

Oysa AKP'liler dünden bugüne sürekli Yahudilere küfür ede ede bu günlere gelmişlerdi. Bunların en ünlüsü Meclis Başkanlığı da yapan AKP Genel Başkanı Bülent Arınç'tı.

Arınç, 3 Kasım 2002 seçimleri öncesinde, "şeref madalyalarımız" dediği konuşmasında Yahudiler hakkında şunları söylüyordu.
".. .Şöyle bir hadis-i şerif var... Müslümanlarla Yahudiler harp etmedikçe kıyamet kopmayacaktır. Bu harpte Müslümanlar galip gelecektir. Öylesine bir galibiyet ki, Yahudiler taşların ve ağaçların arkasına saklanacak, ağaçlar haber verecektir 'Ey Müslüman arkama Yahudi saklandı gel onu öldür' diyeceklerdir."

Amma
Kendilerini seçilmiş sayan Yahudiler bu sözlerin sahiplerini baş tacı yaparken, beni bu insanların gerçek yüzlerini deşifre eden Musa'nın Çocukları adlı kitabımdan dolayı eleştiriyorlardı.

Yahudi Cemaatı Başkam İsak Haleva kendilerine şovenleri, kendileri hakkında katliam çağrıları yapanları bağırlarına basarken, benim hakkımda 22.02.2008 tarihinde Taraf Gazetesi'ne demeç veriyor ve:

"Musa'nın çocuklarını yazanlar ülkesini sevmiyor" diyebiliyordu. Yahudi Cemaati Başkanı Haleva beni antisemitistlikle yani Yahudi düşmanlığı ile suçluyor, ama ağaçların arkasına saklanan Yahudileri bile öldürmeyi öğütleyen AKP'lileri Yahudi dostu olarak bağrına basıyordu.
Haleva'ya söylenecek çok söz var ama, hep belirttiğim gibi tazminatlar çok ağır...

O halde:

Haleva'ya söylenecek sözü Tayyip söylesin.

31 Mayıs 1997 tarihli Yeni Yüzyıl Gazetesi'ne demeç veren Erdoğan, Yahudileri zalimlikle suçluyor ve onlar hakkında şunları söylüyordu:

"Yahudiler artık mazlum olmaktan çıkmış, zalim haline gelmişlerdir. Hıristiyanların bir zaman kendilerine reva gördüğü zulümleri Filistinlilere karşı uygulamaktadırlar. Bu vesileyle Yahudileri kendi tarihleriyle hesaplaşmaya çağırıyorum."

Tayyip'in "Beynimin yarısı" dediği danışmanı Mehmet Metiner, "Yemyeşil Şeriat" adlı kitabında değiştiklerini söylüyor ve bir zamanlar Filistin düşüncelerini şöyle anlatıyordu:

"O zamanki Filistin tasavvurumuz, İsrail Devleti'nin tümden yok edilmesi tezi üzerine oturuyordu."

"Yahudilerle hesaplaşma günü gelip çattığında, dağların, taşların, ağaçların dile gelip sığınacak yer arayan Yahudileri ihbar edeceğine inanırdık. Yeryüzünde "Fitne" saçan bir tek Yahudi kalmayıncaya ve Yahudi Devleti de tümden çökertilinceye kadar cihadımız sürmeliydi."

Metiner bu düşüncelerini dayandırdıkları mesnedin geçmişte ne olduğunu şöyle açıklıyordu:

"Hatta Peygamberimiz Hz. Muhammed'e (sav) isnat edilen ama gerçekte uyduruk bir hadise dayanarak."

Yıllarca Peygamberimiz dedikleri Hz. Muhammed'in hadislerine dayanarak Yahudi katliamı yapmayı teşvik etme suretiyle iktidar olan insanlar, iktidar olduktan sonra anında fikir değiştiriyorlar, hatta bu hadisin uyduruk olduğuna karar veriyorlar ve bir anda Yahudi dostu kesiliyorlardı.

Ne gariptir ki:

Başta Yahudi Cemaati Başkanı Haleva olmak üzere bilumum Yahudiler bu davranışı yiyorlardı. Ya kendini Müslüman olarak tanımlayıp bunların ardınca gidenler!
Bu sözleri söyleyen, bu şekilde davranan insanları bağrına basan Haleva'nın yüzü kızarır mı?
Sanmam!

Kaynakça
Kitap: Takunyalı Führer
Yazar: Ergün Poyraz
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir